Zavrieť

Porady

Vyšetrenie u neurológa (sedací nerv,tinitus)

ako to prebieha,ešte som niečo také neabsolvovala,na čo sa mám pripraviť?Bude mi trieskať kladivkom do kolena?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
Vyšetrenie u neurológa (sedací nerv,tinitus)
ako to prebieha,ešte som niečo také neabsolvovala,na čo sa mám pripraviť?Bude mi trieskať kladivkom do kolena?
kopretinka Pozri príspevok
"...Ono už zadanie otázky je zavádzajúce , nakoľko správne je :
ischas - zápal sedacieho nervu..."
neviem,čo je ischas,a neviem,čo je na zadaní zavádzajúce.ja tam snáď píšem,že sedací nerv=tinitus?
...nie nepíšeš....to je fakt .........

...práve preto to dávam na pravú mieru ..........jedno s druhým v žiadnom prípade nesúvisí.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač Pozri príspevok
...nie nepíšeš....to je fakt .........

...práve preto to dávam na pravú mieru ..........jedno s druhým v žiadnom prípade nesúvisí.....
a ja tvrdím,že súvisí? ja len tvrdím,že mám tieto problémy.Na pravú mieru to je dané,len treba čítať.
0 0
mrnko mrnko

mrnko je offline (nepripojený) mrnko

Počúvaj buchač, tak to som sa trošičku pobavil ja. Písať vieš, nauč sa aj čítať. O hypertenzii píšem pri tinite.
A pri tinite človek obyčajne nekríva.
A k tomu McKenziemu. Ja ako fyzioterapeut pracujem a McKenzie nie je prevencia, ale liečba. Takže zasa len
čítaj, pokiaľ človek nečíta, píše bludy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mrnko Pozri príspevok
Počúvaj buchač, tak to som sa trošičku pobavil ja. Písať vieš, nauč sa aj čítať. O hypertenzii píšem pri tinite.
A pri tinite človek obyčajne nekríva.
A k tomu McKenziemu. Ja ako fyzioterapeut pracujem a McKenzie nie je prevencia, ale liečba. Takže zasa len
čítaj, pokiaľ človek nečíta, píše bludy.
...cez víkend som si dal intezívny kurz čítania ....žeby telepatia na bludy fyzioterapeuta ....???????

MDT výhodou je schopnost naučit pacienta jak se může sám léčit, kontrolovat své příznaky, prevencí předcházet obtížím a nebýt závislý na lékařské péči.
...tak teda teraz dilema .........čítať som sa naučil , písať som vedel už .......teraz je to len a len o bludnom názore ......

Ide len o to , kto z nás je ten Bludný Holanďan .........



.....a ozaj ......ja najprv k neurológovi by som šiel a až potom na rehabkové lehátko ......ostatne , ako vždy .....
0 1
mrnko mrnko

mrnko je offline (nepripojený) mrnko

Čítať evidentne vieš, ale čítaj pomalšie. "MDT výhodou je schopnost naučit pacienta", toto kľúčové červené slovo hovorí,
že nejde o človeka bez problému, ale o človeka, s ktorým niečo je a u toho zdiagnostikuješ, či je MCK vhodná metodika alebo
použiješ niečo iné. Ak metodika zaberá, dáš mu to cvičiť a následne mu to odporučíš aj ako prevenciu. Pokiaľ problém nemá, môže to preventívne cvičiť a k tomu si môže pridať cviky na posilnenie hlbokého stabilizačného systému chrbtice. A ešte jedno
k MCK. Vznikla hlavne na liečbu.
A počúvaj BLUDNÝ HOLANĎAN. Samozrejme, že pacient má ísť najskôr k lekárovi. Ale ono to niekedy u toho lekára nepomáha a
každý hľadá nejakú pomoc.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
10.01.12 Vyšetrenie u neurológa (sedací nerv,tinitus)
10:12
mrnko
Junior Member
Členom od:
26.02.08
Príspevky:
3
toto....červené slovo hovorí.....
....pre mňa veľa ....takže to pre mňa iba jedno znamená .......koniec debaty ...
0 1
mrnko mrnko

mrnko je offline (nepripojený) mrnko

to je pekné, čo si tam napísal, ale v podstate si tam nič konštruktívne nepriniesol.
príspevkov máš na aleluja, ale ak sú aj tie ostatné ako tieto, tak..... maj sa

a hlavne pre kopretinku. skús ešte nájsť lekára, ktorý robí myoskeletálnu medicínu,
ľudovo naprávanie a daj sa vyšetriť aj jemu. kapacita pre mňa je doc. Šmondrk z
Piešťan.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mrnko Pozri príspevok
to je pekné, čo si tam napísal, ale v podstate si tam nič konštruktívne nepriniesol.
príspevkov máš na aleluja, ale ak sú aj tie ostatné ako tieto, tak..... maj sa

a hlavne pre kopretinku. skús ešte nájsť lekára, ktorý robí myoskeletálnu medicínu,
ľudovo naprávanie a daj sa vyšetriť aj jemu. kapacita pre mňa je doc. Šmondrk z
Piešťan.
...si rýchly .......musí sa uznať ......

...ak si nespal a iba len čítal , trebárs aj v robote....cca 8 príspevkov za minútu ...klobúk dole ....

...ale čo už ......je písať dobre viem , Tebe zasa čítanie ide dobre .......ja zo skúsenosti na vlastnom tele ( iné drísty z netu nemusím ) , Ty iba ak z praxe - no nie je to vždy rovnaké .............či ......????
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať