Zavrieť

Porady

Dovolenka v Turecku

Zdravím!
Poraďte mi prosim vás nejaký hotel v Turecku, kde nie je strmý a skalnatý vchod do mora, kde sa neprechádza podchodom k moru,... Ja som už prešla veľa katalógov a následne recenzíí, ale nachádzam iba takéto.
Ďakujem
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Si počkám na last minute , nespadol som z čerešne aby som dal za 2+1/4 roky/ cca 2.700 Eur na 11 dní. Za to možeme ísť na mesiac do Thajska a žiť ako králi.
0 0
Petrea Petrea

Petrea je offline (nepripojený) Petrea

Ahoj. Pozvoľný vstup do mora maš naprklad v Side časti- Evrenseki,Colakli,Kumkoy alebo priamo v Side. Niktore casti su s pozvolnym vstupom aj v Alanyi.Ak Chces mozes sa mi ozvat na mailovu adresu petreaagency@gmail.com a viem ti poradit aj konkretne hotely-vsetky casti v Turecku som navštívila osobne, takže mám osobnú skúsenosť, kde sú aké pláže.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pre kazdeho kto planuje tento rok Turecko s detmi odporucam hotel SEAWORLD RESORT AND SPA/
nieco neskutocne/ akurat sa tu vyvalujem na plazi.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pivko, myslíš tento ??
11.JPG  
7.JPG  
8.JPG  
9.JPG  
10.JPG  

3.JPG  
4.JPG  
5.JPG  
6.JPG  
1.JPG  

2.JPG  
1/1
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
luja5 Pozri príspevok
Pivko, myslíš tento ??
Ano presne ten a doplnim ze v ziadnom pripade cez Satur ktory ho ma / odlet z KE bol 20/5/ na 14 noci cena komplet 2+1 na 14 noci 3.045 EUR ; ja som kupil zajazd ten isty; odlet z Viedne parkovisko gratis cez Airstop za 2.222 EUR usporiadatel Neckermann/
idem si dat drink.
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pivko Pozri príspevok
Ano presne ten a doplnim ze v ziadnom pripade cez Satur ktory ho ma / odlet z KE bol 20/5/ na 14 noci cena komplet 2+1 na 14 noci 3.045 EUR ; ja som kupil zajazd ten isty; odlet z Viedne parkovisko gratis cez Airstop za 2.222 EUR usporiadatel Neckermann/
idem si dat drink.
My sme tiež pozerali Airstop, ale cez TUI ReiseCenter nás hotel/pobyt, ktorý sme si pre tento rok vybrali (v Lare), vyšiel lacnejšie v porovnaní s Airstopom (cena komplet). Tiež letíme z Viedne, dúfam, že budeme spokojní ako doteraz .
Uži si to ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať