Zavrieť

Porady

Zalozenie s.r.o., elektronicka ziadost o ZL

Zdravim,

Chystam sa zalozit s.r.o. a vyuzit na to nejaku spolocnost. Obratil som sa na dve a z oboch som dostal odpoved, ze o ZL neziadaju elektronicky, vraj to este nefunguje. Tuto som vsak nasiel temu kde napisalo viac ludi, ze to funguje. Pre urychlenie casu a znizenie nakladov preferujem vybavenie ZL elektronicky...

Viete mi s tym niekto pomoct? Je niekto z vas opravneny zakladat s.r.o. "na kluc"?

Kedze sa nachadzam v BA bude pre mna najjednoduchsie vyuzit na to spolocnost v BA.
Sidlo novo zalozenej s.r.o. bude mimo BA.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    kludne, nie je problém, zakladám a likvidujem sro po celej SR, ŽL idú aj elektronicky., prečo nie, viac ľudí a odborníkov sa tu vyjadruje kladne. Cez ZEP je to pohodlnejšie aj lacnejšie.

    Milos23 je offline (nepripojený) Milos23

    Milos23
    Napiste mi prosim vasu cenovu ponuku (mozte aj do sukromnej spravy). Bude postacovat kopia suhlasu vlastnika nehnutelnosti pre sidlo firmy (naskenovane a poslane mailom), alebo je nutny aj original?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    súhlas vlastníka nemusí byť overený
    všetky dokumenty stačí nascanovať.

    Zalozenie s.r.o., elektronicka ziadost o ZL

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.