Zavrieť

Porady

vstavané skrine

prosím o rady pri kúpe vstavanej skrine načo mám brať ohlad pretože ceny sú velmi rozdielne pri skrini o rozmere 4,2x2,3x0,6m sa cena pohybuje od cca 1111-2000Eur s montážou a dovozom, samozrejme to isté zadanie, prípadne poradte výrobcu, značku, skúsenosti atd.<br>Najlacnejšiu ponuku som dostal od firmy Silodoor Nitra&nbsp; a táto skrina mala aj spodnu,vrchnú a zadnú dosku na rozdiel od ostatných, máte niekto skúsenosť s touto firmou?<br>Tiež som pozeral samostatné sektorové&nbsp; šatníky a tam vychádzala cena 1500EUR bez montáže a dovozu<br>Čo je lepšie vstavaná skrina alebo klasický sektor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    mam byt zariadeny v modernom style a v celom byte len vstavane skrine, zadne a spodne dosky nemam (mam plavajuce podlahy, resp. dlažbu) - v jednej skrini sice mam aj zadnu dosku, ale ta je vlastne knižnica s dverami s pieskovanym sklom.
    zaroveň z rovnakeho materialu mam vyrobeny aj nabytok a postele - pekne to ladi. som spokojna. ja som si to davala robit cez Albero v BA a skrine tusim dodavali cez Komandor (r. 2008).

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    najlepšie a najlacnejšie je ak by si mal chlapa, ktorý robí tieto skrine vo svojom pracovnom volne ako "fušky" a inak je zamestnaný vo firme s touto problematikou. alebo by stačil domáci kutil... nemáš nikoho v tvojom okolí ? mala som kolegyňu jej muž spravil doma všetky stavané skrine. teraz robili skriňu známej montáž mala vyúčtovanú tuším na cca. 350e to sa mi zdá dosť...

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    Mám skrine od firmy Roldor, prvé nám namontovali pred 20 rokmi a používali sme ich 10 rokov. Maximálna spokojnosť. Potom sme sa presťahovali (skrine sme tam nechali), znova som sa obrátila na tú istú firmu a neľutujem, tieto ďalšie tiež slúžia 10 rokov v pohode. Asi sú trochu drahší než konkurencia, ale je to dlhodobá investícia.

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Ja som si dávala spraviť vstavanú skriňu u Hrehuša z okolia TT. Síce len menšiu, ale cenovo bola najlepšia a kvalita je myslím dobrá. Za hodku bola namontovaná. Veľmi sa z nej teším.
    SHARKUSS URCITE NIE UZ ROLDOR. VSETKO JE UZ INAK. UZ NIEJE NIJAKY ROZDIEL MEDZI ZNACKOU ROLDOR A LACNEJSOU ALTERNATIVOU. JEDINE V CENE. UZ SA TOTIZ V ROLDORE NEKUPUJE NEMECKA KVALITA A TO ZAKAZNICI NEVEDIA. ZAPLATITE ROLDOR A BUDE VAM DODANY POLSKY SENATOR. AK TED

    SHARKUSS je offline (nepripojený) SHARKUSS

    SHARKUSS
    URCITE NIE UZ ROLDOR. VSETKO JE UZ INAK. UZ NIEJE NIJAKY ROZDIEL MEDZI ZNACKOU ROLDOR A LACNEJSOU ALTERNATIVOU. JEDINE V CENE. UZ SA TOTIZ V ROLDORE NEKUPUJE NEMECKA KVALITA A TO ZAKAZNICI NEVEDIA. ZAPLATITE ROLDOR A BUDE VAM DODANY POLSKY SENATOR. AK TEDA CHCETE MAT SATNIK O POLOVICU LACNEJSI, ROVNO CHODTE DO SENATORA. PAN MADLENAK SA POD HLAVICKOU ROLDOR STAL DEALEROM SENATORA. IBA ZAKAZNIKOV O TOM AKOSI VZDY ZABUDNE INFORMOVAT. NEHOVORIAC O NIEKEDY AJ ROCNOM TAHANI SA ZAKAZKY. SUMA SUMARUM, PLATITE NEMECKO A MATE POLSKO. A TO NIE HOCIJAKE, ALE TO NAJLACNEJSIE A AJ NA TO NIEKEDY CAKATE POL, AZ JEDEN ROK.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.