Zavrieť

Porady

Čínske topánky

Kúpila som si topánky u číňana. Strááášne smrdia. Neboli lacné a tak predtým, ako ich vyhodím, skúsim ešte poprosiť o radu, ako sa zbaviť toho zápachu. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    Dav Pozri príspevok
    Nasypať do topánok , rovnomerne po celej topánke, pred každým použitím http://www.alpa.cz/sk/pleova-a-telov...-zasyp-na-nohy.
    no a nekup to..., ale inak díky za radu..nepoznala som toto

    Ivuchak je offline (nepripojený) Ivuchak

    Ivuchak
    Presne tak, mne sa raz podarilo tento smrad vrátiť v rámci reklamácie. To bolo cca 3 roky späť, ale dnes sú už títo "podnikatelia" neoblomnejší. Ale za pokus to stojí...

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    To je pravda. Musím sa pozrieť niekde po tom bloku. Už som sa poučila. Ak by som ho nenašla, "tak ich namočím do liehu". To by zas bola škoda. Toho liehu, nie topánok.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    evitas Pozri príspevok
    Kúpila som si topánky u číňana. Strááášne smrdia. Neboli lacné a tak predtým, ako ich vyhodím, skúsim ešte poprosiť o radu, ako sa zbaviť toho zápachu. Ďakujem.
    vysoká pec US Steel Košice

    fem je offline (nepripojený) fem

    fem
    v takom obchode vás ovalí smrad hneď , ako vojdete, to už potom necítite vôbec nič....

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Jasné. V tom auguste, keď tak často pršalo som stála každý deň na daždi. Alebo vy si ich myjete častejšie?
    Katy a R Oli - a to aj na ten čínsky smrad funguje?
    Dav áno

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Síce sme už odbočili od témy, ale tá bola tak dávno zadaná, že tie topánky už ani nenosím. Ale vďaka za tento typ. Keď budem potrebovať, určite vyskúšam. Môže to byť dobré, ale sype sa to fakt do topánky, nie na nohu?
    Dav do topánky

    jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

    jb0863
    čínske-lacné topánky nikdy viac. Pred niekoľkými rokmi som si kúpila botasky a od vtedy neviem dať nohy do poriadku. Potia sa mi, čo predtým sa mi nepotili a nehovorím o tom ,že som od nich chytila plieseň na nechty. Preto si už v živote nekúpim čínske botasky, to radšej drahé a kvalitné. Veď o nohy by sme sa mali starať a nie ich obúvať do lacných botasiek,topánok.
    Hovorí sa , že chrániť si máme len to čo máme len po jednom kuse .... , ale nohy nám slúžia po celý život, tak kto by si ich nechránil a nestaral sa o nich

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.