Zavrieť

Porady

životna poistka Generali Slovensko

Dobrý deň chcem sa spýtat mam životnú poistku Generali Slovensko Dynamik od 13.2.2007 a chcel by som ju zrušiť čo potrebujem a načo sa mam prichystať a od akého roku si mam vypočitať nasporené peniaze,

Dakujem
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ela77 Pozri príspevok
neporadíte??? príspevok č.19.
samozrejme, že poradíme a to jednoznačne- NEKLAM v ničom, v zdravotnom dotazníku- v prípade pois. udalosti všetko preverujeme, ako u lekárov, tak v zdr. poistovniach- takže treba to tam napísať...
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

nebodaj robíš v poisťovni. Nemienila som klamať, ale rozmýšlala som o tom či bude ten predošlý záznam mať vplyv na túto poistnú udalosť, lebo ak áno, tak potom by mi spätne mali zaplatiť za tú prvú za následky, hoci je to už dávno (akože premlčaná udalosť). Len škoda, že som sa vtedy neodvolala, pretože jedna poisťovňa to uznala a druhá nie. No ale s tým už nič nenarobím. Len tento úraz bol ozaj nezávislý od toho prvého a je to už 11 rokov odvtedy.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ela77 Pozri príspevok
nebodaj robíš v poisťovni. Nemienila som klamať, ale rozmýšlala som o tom či bude ten predošlý záznam mať vplyv na túto poistnú udalosť, lebo ak áno, tak potom by mi spätne mali zaplatiť za tú prvú za následky, hoci je to už dávno (akože premlčaná udalosť). Len škoda, že som sa vtedy neodvolala, pretože jedna poisťovňa to uznala a druhá nie. No ale s tým už nič nenarobím. Len tento úraz bol ozaj nezávislý od toho prvého a je to už 11 rokov odvtedy.
predošlý záznam nebude mať vplyv na prípadnú novú poistnú udalosť...
0 0
toronto toronto

toronto je offline (nepripojený) toronto

Dobry den prajem,
poistovna Vam neposlala priebezny vyvoj hodnoty uctu? Cez to by ste mali vydiet, ze cca. ako to stojite so sporenim. Ak to zrusite, tak tam bude urcite strata, kedze poistovne odrataju poplatok za zrusenie poistenia. Pred tym ako dojde k vypovedaniu poistenia, aby ste zistili v poistovni, ze aka ciastka by Vam bola vyplatena.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať ako to je s vyplatenou životnou poistkou pri dožití resp. pri vyplatení odkupnej hodnoty)a s odvodmi na zdravotné poistenie? ďakujem
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

mne tiež kedysi dal kamarát /robil ZFP/ dynamic a keďže poistenie som nepotreboval tak som dal všetko čo išlo na "sporenie".
A tie tabuľky čo mi vytlačil farebne a zalaminoval /odkupné hodnoty pre každý rok/ som kdesi stratil a kamarát ich už nemá tiež.
Mám to tiež od roku asi 2007, ide mi tam 8,30 eura mesačne /trvalý príkaz/, keďže je to málo tak som kašľal na to a dávam tam ďalej.
Doma mám ešte asi 10 neotvorených výpisov rôznych už asi 2 -3 mesiace a zdá sa mi že je medzi nimi aj táto poistka.

Kde by som sa mohol dostať k nejakým tabuľkám odkupných hodnôt ???
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Neviete nikto čo podlieha odvodom do zdravotnej poisťovne pri vyplatení životnej poistky pri dožití???lebo zákon o zdravotnom poistení hovorí že podlieha 14% zaplatiť (ale z čoho???) hádam len nie z plnej vyplatenej sumy.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať