Zavrieť

Porady

Rýchla pôžička z Quatra

poraďte mi prosím, či sú poskytnuté pôžičky z Quatra spoľahlivé. Máme už viac úverov a tu bez dokladpvania nám poskytnú ešte ďalšiu. Zdá sa mito podozrivé, lebo banka nám už žiadnu nechcela dať.Ide o rýchlu pôžičku do 4000 EUR.Splátky na 2 roky.Našla som si, že všetky podobné rýchle pôžičky idú cez firmu z Kežmarku. Neviem čo si mám o tom myslieť. Sú seriózni?
Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
Micka, CFH Poprad sú seriozni-moja osobná skúsenosť s nimi je veľmi dobrá-, len keď máte už viac úverov, budete to všetko vedieť splácať? Neberiete si toho veľa na plecia?

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Quatro je OK! Pokiaľ si plníš svoje splátky načas, ani nevieš, že existujú. Výpisy chodia presne ako hodinky. Stano ti však naznačil - nebrať veľa úverov - potom to cez hlavu prerastie. Treba si uvedomiť, že v mesačnej "splátke" je okrem tzv. splácania istiny (t.j. toho čo ti požičali) aj úroky z istiny + vedenie účtu + poštovné.
Takže pokiaľ máš "vysokú" požičku - prvé splátky - väčšina ide na úroky, potom splácanie istiny - poštovné a vedenie účtu sa viac-menej nemení (inak by to oznámili). Postupne, keď klesne "dlh", klesnú aj úroky (podiel na ich splácaní) a začne pribúdať v oblasti splácania istiny.

BTW: 4000€ na 24mes. - budú tam síce nižšie úroky, ale za to privysoké mesačné splátky - odhadom 200€ mes. (a to odhadom pripočítavam úroky).
V zmluve je aká RPMN?

BTW2: Pozrel som sa na stránku Quatro - RPMN = 32%, splátka 139,61€ (ale je to bez úroku!) - splátky by museli byť od 180€ do 200€ mes.
Naposledy upravil misoft : 01.02.12 at 18:54

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Barticek
Quatro mam aj ja mam uver a kreditku su spolahliví len treba splácať na čas ako všade
Určite áno, s manželom sme ich už použili a nemali sme s tým žiadny problém. V prípade, ak potrebuješ požičať menší obnos, cca do 500 eur, tak nato sme raz použili spoločnosť www.creditone.sk a keďže sme to splatili tak ako bolo treba, tiež to bolo v pohode.
buchač Pche

1. Regauješ na tému spred vyše 2 rokov...pôžička možno už je aj splatená

2. Reaguješ zle.
Na reklamu sú iné fóra...

Rýchla pôžička z Quatra

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.