Zavrieť

Porady

Poznámky k účtovnej závierke za rok 2011

Dobrý deň! Včera som bola na školení o dani z príjmov PO., a že pre tento rok sa budú používať naové tačivá na vyplnenie poznámok, ktoré sú zverejnené vo FS 11/2011. Je ich tu veľa. Právnické osoby účtujúce v podvojnom účtovníctve budú používať tú, ktorá je označená Uč. POD 3 - 04 ? Lebo sa tam doplnil názov individuálnej a to ma dosť mýli
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    zazi Pozri príspevok
    Dobrý deň! Včera som bola na školení o dani z príjmov PO., a že pre tento rok sa budú používať naové tačivá na vyplnenie poznámok, ktoré sú zverejnené vo FS 11/2011. Je ich tu veľa. Právnické osoby účtujúce v podvojnom účtovníctve budú používať tú, ktorá je označená Uč. POD 3 - 04 ? Lebo sa tam doplnil názov individuálnej a to ma dosť mýli
    prečo 90% Tebou založených tém sa tu rieši už nejaký ten piatok? Funkciu "hľadať" si ešte neobjavila?
    http://www.porada.sk/t177688-poznamk...-po-novom.html
    Zdravim, ja som dnes browsoval po nete s tym istym problemom a natrafil som na poznamky k UZ za rok 2011 s uz zapracovanymi opatreniami MF a vyzera to super, aspon co sa tyka toho dema, co som skusal.
    vid www.poznamky.equilibrium.sk

    gotka je offline (nepripojený) gotka

    gotka
    tieto od equilibrium.sk sa aj mne pozdavaju, ale ako uctovnicka pre viacerych klientov som si naratala sumu, co by som za ne zaplatila, a ajajaaaaj... z celych novych poznamok som uplne znechutena, uz tie doterajsie mi zabrali kopu casu pri vyplnovani, tak taketo tabulkove ma asi uplne dorazia. konecne som pochopila vetu: "dajte somarovi funkciu - vymysli tlacivo"! niekto sa na ministerstve musel fakt strasne nudit.

    Poznámky k účtovnej závierke za rok 2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.