Zavrieť

Porady

Zakaznicke karty

Dobry vecer.
Ma niekto skusenosti so zavadzanim jednoduchych zakaznickych kart v maloobchode?
Potrebujem poradit v kazdom ohlade:
-Ake udaje o zakaznikovi by mala(a ake nesmela) obsahovat
-Kto je schopny take nieco vyrobit a poskytnut software na jednoduche pouzivanie(a moje jednoduche kontrolovanie) karty
-Vlastne potrebujem info o vsetkom v suvoslosti s touto temou...
DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    To urcite mohli, a ak sa im bude chciet cestovat kvoli vyhodnemu nakupu sypanych cajov az DAAALEKO(ako daleko to nechcem prezradit lebo v nasom meste by to sposobilo kadeco len nie nic dobre) tak aj budu. Ved tie karty budu urcene pre zakaznikov a pri tych plati to iste ako pri skusenostiach-cim viac-tym lepsie!!!

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Kartu ako takú si môžeš urobiť aj z papiera,hlavne aby to podporoval počítač ak používaš kasu napojenú na pc alebo by si si to evidoval zvlášť.Na karte stačí meno človeka/firmy a číslo zákazníka.V podstate ti stači v exceli mať číslo zákazníka a k tomu uskutočnené obraty z ktorých môžeš vyrátať nejakú zľavu.

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    Dakujem za radu!
    Aj ja si myslim ze na forme z urciteho pohladu nezalezi a tu tabulku by som uz najako hadam vykresal, ale predsa by som len chcel zakaznikom a aj sebe dopriat nieco,co uz niekto odskusal.
    Este raz vdaka za vsetky reakcie!!!

    danow je offline (nepripojený) danow

    danow
    Ak chceš mať zákaznícke karty plastové (napr. ako majú v NAY elektro) tak sa obráť mailom na adresu mada@alef.sk, ten pán ti určite poradí. Pozri stránku www.alef.sk

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    posúvam....

    Nejaký softík by sa nenašiel, čo akceptuje zákaznícke karty a transport údajov medzi pobočkami maloobchodu ?

    aisa je offline (nepripojený) aisa

    aisa
    skús si kliknúť na sevt.sk, nájdeš tam niekoľko adries, informuj sa oni majú to čo hľadáš na svojich predajniach, s určtosťou môžem povedať, že tam pracujú veľmi ústretoví ľudia ktorí Ti ochotne poradia.

    Matejko1 je offline (nepripojený) Matejko1

    Matejko1
    Vyrobiť softvér nie je problém - avšak dáta musia byť v jednej centrálnej databáze ( na serveri ), aby boli stále aktuálne. Ak majú pobočky pripojenie na internet, viem takýto softvér vyrobiť.

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    Dakujem pekne za ponuku, ak sa mi podari zladit vsetko nacas, tak sa mozno este tento rok ozvem so zakazkou.

    Matejko1 je offline (nepripojený) Matejko1

    Matejko1
    V poriadku,

    ak by ste si aj nevybrali moju firmu, mozem Vam poradit, aby ste si dali spravit system s otvorenym zdrojovym kodom ( idealne je nekompilovane php+mysql, ale moze byt aj asp+mssql ) najma kvoli moznej buducej dostavbe systemu ( statistiky, evidencia zakaznikov, pozorovanie nakupneho spravania, odchytavanie tzv. kombo nakupov ( napr. ak zistite, ze zakaznik, ktory kupuje tovar1, casto kupi aj tovar2, system by mal upozornit predavacku, aby ponukla aj tovar2 ), dokonca tie pokrocilejsie systemy dokazu analyzovat bonitu predajneho miesta ( napr. Tesco analyzuje predajnost podla umiestnenia ) ).
    Ahoj,
    čo sa týka zavedenia zákazníckych kariet v predajniach Ti poradiť neviem, ale na webe som našla stránku vyhodykariet.sk, kde sa sumarizujú všetky vernostné a zľavové karty a možno Ti to pomôže pri nastavení vernostného systému a propagácii tvojej karty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.