Zavrieť

Porady

ĽUDIA, NEKUPUJTE TO...

Už takmer rok chodím na diagnostiku EAV prístrojom a liečbu biorezonanciou...ihneď od začiatku mi prístroj signalizoval vysoké hladiny ťažkých kovov v organizme... a ani takmer po roku sa mi nedokázal tento ukazovateľ upraviť. Po celú dobu som rozmýšľala, hľadala som informácie, prelúskala internet, čo sa vlastne deje, ako sa do tela kovy mohli dostať ......Po prevalení škandálu s poľskou soľou som cielene "nakukla" do našej ladničky a rodinných zásob, pozrieť krajinu pôvodu potravín, ktoré bežne roky kupujeme, konzumujeme, nikdy sme pri nákupoch neselektovali podľa krajiny pôvodu, jediné čo nás zaujímalo bola cena a dátum spotreby...žiaľ naša ladnička obsahovala syry poľskej výroby /zabalené v obale s označením Tesco/, v špajzi sa našli aj poľské mäsové a tiež rybacie konzervy...všetko úhľadne zabalené, nakúpené v obchodných reťazcoch Tesco, Lidl, Billa /do Kauflandu nechodíme/...Keďže asi veľa ľudí na prístroje EAV nechodí, predpokladám, že málokto si uvedomuje, že tento problém sa priamo dotýka každého!
V súvislosti s tým som pochopila, prečo poľská strana doteraz neodpovedala na otázku Slovenska, kde všade sa táto škodlivá soľ dostala...a tiež si myslím, že naše kompetentné úrady tak rýchlo testovať potraviny z obchodov nebudú...vyhovoria sa na nepreukazné testy - neviem si totiž predstaviť, že by donútili všetok tento pofidérny tovar stiahnúť z pultov našich veľkopredajcov...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdravé a čerstvé potraviny .......ale je to aj tak ?
http://www.zdrave-potraviny.sk/mlieko-217/
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
No ja sa stále čudujem...Moje kobylky doma sú schopné za dva dni poriešiť veľkú chladničku. Lenže už aj na nich došlo, povedala som, že chladničku plniť nebudem a prechádza sa na typické stravovanie starých mám, myslím to úplne dobodky. Žiadne šunčičky, krémiky, taký keksík, takové makové, onaké makové. Kto neje varené, môže si natrieť chleba s masťou a cibuľou.
Sama som ich tak naučila a sam ich aj odučím a keď ma na...ú, aj internet im vypnem .
jednu takú som pre časom poznal
1 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

Zauzana Pozri príspevok
Naozaj nie som majiteľom takéhoto prístroja a ani sa neživím vďaka jeho existencii...iba sa snažím poukázať na jeho možnosti. A ako vidím, každý si musí prejsť svojim peklom, aby pochopil súvislosti...a nazývať ,pepsikova, v dnešných časoch niečo, čo vôbec nepoznám, čo som nikdy neskúsila a nepreverila šarlatánstvom, to tiež čosi prezrádza na pisateľa...
nuž, ja som skúsila, resp. môj syn, odišli sme ľahší o 100,- éčiek, s odporúčaniami, aby sme nepoužívali mikrovlnku...čo je však horšie, moju sesternicu, zomierajúcu na rakovinu, majiteľ tohoto prístroja presviedčal, že žiadnu rakovinu nemá, o pár dní bude prvé výročie jej smrti takže ja by som nebola príliš optimistická.....
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

viki2 Pozri príspevok
nuž, ja som skúsila, resp. môj syn, odišli sme ľahší o 100,- éčiek, s odporúčaniami, aby sme nepoužívali mikrovlnku...čo je však horšie, moju sesternicu, zomierajúcu na rakovinu, majiteľ tohoto prístroja presviedčal, že žiadnu rakovinu nemá, o pár dní bude prvé výročie jej smrti takže ja by som nebola príliš optimistická.....
dnes vlastní prístroj EAV hocijaký šarlatán
Ja som bola v zdravotníckom zariadení,kde pracujú IBA lekári.Po diagnostike mi boli namiešané homeopatické lieky iba pre mňa na môj problém.V tom čase stálo vstupné vyšetrenie 1000,-korún,každá ďalšia návšteva 500,- a jeden liek 50,- .Treba ísť k lekárovi,nie k majiteľovi prístroja.
2 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Možno toto čo napíšem je od veci, ale iba trošku. Hnevá ma keď vidím dieťa stáť v nákupnom vozíku. Prečo? Je pravda že takmer všetky potraviny si balíme, ale. Dieťa ide do obchodu po ceste na ktorej sú pľuvance možno od "tuberákov", psie ekskrementy, teraz v zime aj tá soľ, a iné sviňačiny po ceste. Rodič príde domov, nákup dá na linku, vybalí a už je to v rodine. Upozorňoval som ich na to, vraj sa mám starať o seba.
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Je jedno aké je zadanie témy,

DISKUSIU možeme vždy OVPLYVNIŤ .
...žeby si týmto aj iné chcel naznačiť ???

...akože určitým klikom na určité a patričné miesto ???........či ....?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54 Pozri príspevok
To si klepol klinec po hlavičke s tými prípravkami, keby si miesto aloe (ktoré určite nepestuje sused od vedľa kúpil tak benzoan sodný, alebo iné konzervačné E -čka za cenu cca 20€/kg tak si na tom zdravotne rovnako ale na peňaženke ušetríš, vieš koľko tisíc litrov benzoanovej tekutiny by si z kila vedel vyrobiť?
Ak si človek nevie sám vyšťaviť aloe, dá sa kúpiť bez akýchkoľvek konzervantov. Z aloe zo Sicílie.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Indeed Pozri príspevok
Veľa je o tejto téme popísané v knihe VÝŽIVA PODĽA KRVNÝCH SKUPÍN.

Jednoducho ak viete akú máte krvnú skupinu tak v tejto knihe sa dozviete čo by ste mali každopádne zaradiť do svojho jedalnička a

ktorým potravinám, by ste sa mali vyhýbať, z dovodu,že ich vaše telo prirodzene neznáša.
http://primar.sme.sk/poradna/1412419...ch-skupin.html
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
A ja som si doteraz myslel, že keď raz dostanem do tela ťažké kovy, tak sa ich už nezbavím.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

danushka Pozri príspevok
Áno, detoxikovať .
Prechemizovaným ovocím a umelou zeleninou.
Zainvestujte do drahých detoxov, je ich na trhu dosť a môže sa Vám kľudne stať, že si vyvoláte chorobu, ktorá vo Vás driemala a po detoxe ani o rok nebude v poriadku.

Toto nepíšem s iróniou, je to noja osobná skúsenosť. Cítim na sebe, že telo mám zvnútra zanesené a jednoznačne to vidím v našej strave.
A viete, čo je zaujímavé? Minulý mesiac som bola v Rakúsku. Jedla som tam všetko, domácu varenú stravu a nebolel ma žalúdok, nebola som prekyslená, za ten pobyt tam ma menej boleli kĺby.
Vrátila som sa na SLovensko a po troch dňoch som bola rozbitá. Všetky neduhy späť a kyselina až v ušiach.

Asi si kúpim kozu, sliepky, kravu, zajace a naozaj len svoje budem pestovať. Ľudia sa búria pre Gorily a pritom sa nič nezmení. Pre svoje žalúdky by sme sa mali búriť, jeme hnus a odpad.
Problém je v nás a našom prístupe k detoxikácii.Na trhu je toľko možností lepších aj horších,ale dôležité je vybrať si.Pokiaľ sa jedná o mladší organizmus,je to jednoduchšie,pretože má v sebe menej liekov-je menej zanesený/väčšinou/,ale ak je to starší človek alebo človek,ktorý trpí viacerými ochoreniami,mal by rátať so začiatočným zhoršením zdravotného stavu,pričom tie obrazy zhoršenia sú často dramatické.A nezáleží na tom,akú detoxikáciu ste vybrali.Najhoršie ale čo môžeme spraviť,je zľaknúť sa a prestať a to bežne robíme,pretože so zhoršením stavu si nevieme poradiť.Tak v dobrom umysle si vlastne ublížime.Ludia by mali hodne uvažovať,kým sa rozhodnú pre detoxikáciu.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Letko Pozri príspevok
A ja som si doteraz myslel, že keď raz dostanem do tela ťažké kovy, tak sa ich už nezbavím.
budem sa vyhovárať,že ja nie som tučná,to sú ťažké kovy
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Keď v minulom storočí chodili k nám príbuzní z Francúzska, mali dlhočizný zoznam potravín, ktoré u nás nesmeli konzumovať. Dnes by boli Francúzi šťastní, keby mali také potraviny, ako sa u nás vyrábali v minulom storočí- oni teraz rovnaké potraviny nazývajú : BIOPOTRAVINY

PS: poznáme z médií ich dovážaný humus - kurčatá
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

1/ z duše neznášam výraz biopotraviny, lebo im málokomu verím
2/ dostala som včera domáce vajíčka od kamarátky, v celej dediny držia sliepky v dvoch domoch - babky by aj chovali, mladí nedovolia
3/ bravčové mäso je zdravšie ako kuracina hoc aj domáca, a to nehovorím o polystyréne z klietok / dávnejšie som tu dala video o otrasných podmienkach chovu/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka Pozri príspevok
1/ z duše neznášam výraz biopotraviny, lebo im málokomu verím
2/ dostala som včera domáce vajíčka od kamarátky, v celej dediny držia sliepky v dvoch domoch - babky by aj chovali, mladí nedovolia
3/ bravčové mäso je zdravšie ako kuracina hoc aj domáca, a to nehovorím o polystyréne z klietok / dávnejšie som tu dala video o otrasných podmienkach chovu/
klietkový chov je zakázaný
http://www.topky.sk/cl/10/1301829/Sl...etkoveho-chovu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

myslíš, že to neviem? A všade sa aj dodržiava? A kde sa podeli všetky kurčatá? Nekupujete ich v paštetách, sáčkových polievkach 5g v 1, bujónoch a v mekáči? Ja nie!
2 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Za prekrocenie rychlosti na prazdnej dialnici, pokuta az do 650eur (alebo viac v dalskom konani?) a odobratie VP na ... blabla

Za vykradnutie banky o napr 50 eur - basa natvrdo na 7 rokov ? ci kolko ?

Za ohrozenie MILIONOV ludi - nic

Ale ja vas nemam velmi rad, lebo ste tak trochu pokrytci, ale stale sa nevzdavam :

http://www.porada.sk/t185660-ked-kra...k-enormne.html

ale na inych forach som bol oznaceny za paranoika

a ? pointa ? za 50eur v banke = kolko rokov ?

Za toto by mal byt exemplarny trest obesenia v priamom prenose a na verejnosti, vytazok z tejto reality-we-got-you-show (reality-dostali-sme-ta-show) by isli na dobro spolocnosti (napr dalsi boj s dalsimi grazelmi).

Preco bolo v stredoveku sekanie ruk ? Ono totiz bez ruk sa trochu obtiazne kradne
Preco robi u nas "prilezitost zlodeja" ? Lebo ... (tu uz neviem co napisast)
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Inac este by ma zaujimalo, ci sa posypova sol aj upratuje z ciest na jar, kedze polia su bezprostredne pri ceste a prave tu psenicu kupujeme v pekarniach atd..
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Melnick Pozri príspevok
Keď v minulom storočí chodili k nám príbuzní z Francúzska, mali dlhočizný zoznam potravín, ktoré u nás nesmeli konzumovať. Dnes by boli Francúzi šťastní, keby mali také potraviny, ako sa u nás vyrábali v minulom storočí- oni teraz rovnaké potraviny nazývajú : BIOPOTRAVINY

PS: poznáme z médií ich dovážaný humus - kurčatá
Ako dobre vyzeráš. Po detoxe? Ja už vlastne nič nekupujem, lebo pod tou výzvou " nekupujte to " , neviem čo nemáme kupovať. Takže šetrím aj detoxikujem. Ale to som ani nechcela rozoberať, len sa veľmi ospravedlniť. Bola som zvedavá, kto už to nekupovanie vyriešil, a nemohla som sa trafiť. Keď som sa trafila, tak tam pribudlo moje " vyriešené". Mám sa obesiť? Neviem, čo s tým, aby to zmizlo. Pri tej klikačke som nenašla zmizík, tak mi to prepáčte, alebo poraďte, čo s tým. Akosi mi nefungujú poriadne ss. Napísala by som moderátorovi. Ale verím, že svet sa preto nezrúti. Ďakujem za porozumenie.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Danila už som ťa bonzla. Tak žiada admin, to je ten výstražný trojuholník sťa božie? oko za súhlasom. Svedomie ma nehryzie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kopretinka Pozri príspevok
Mam pocit, ze zas sa nieco "iba akoze urobilo" na papieri , ale nedodrziava sa to.
Hyperbordely navstevujem len vynimocne,radsej som nakupovala v COOP jednote.
Hoci je uz marec a zakon plati do zaciatku roka, tak v COOPe o tomto zakaze asi este nepoculi,lebo ine vajcia ako klietkove nepredavaju!!!!
Mozno dopredavaju niekolkomesacne vajicka zo starych zasob
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať