Zavrieť

Porady

Zoradenie momentálne účastných poraďákov

Ako zoradiť zoznam momentálne účastných užívateľov na hlavnej stránke podľa abecedy?
Vďaka
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tweety
Jožko prosím Ťa, ako na to, aby som mala aj ja prehľad o prihlásených?
vďaka
Prihlásených vidíš v prvom rade na hlavnej stránke Porady v dolnej časti. To je ten zoznam, o ktorom sa bavíme v tejto téme.

Prihlásených je ďalej vidieť v "Kto je online" - to nájdeš v hlavnom menu v "Skratka" - tam súčasne vidíš do istej miery, kto čo práve robí, zvyknú to používať špióni KGB pri monitoringu Porady.

Napokon v každom príspevku vľavo dole je malá "žiarovka" ktorá svieti zeleným svetielkom, ak dotyčný človek je prihlásený (pod svojim menom, ak je ako Guest, tak nesvieti).
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jozef Mihál
Pozerám "pošuškate" a príspevok č.543 od "kaktusy" - žiadne prilepené súhlasy tam nevidím.

Porada tým pre mňa stráca dôveryhodnosť, odchádzam.

Na obed.
Jozef neodchádzaj, porovnala som poradu cez IE aj Firefox a všetko funguje ako má. Zrada bude asi v Tvojom PC. Aj som cez IE prilepila teraz Kaktusy súhlas
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Barbarka, neboj ani my nemáme žiadneho kaktusa. Kaktusy - to je člen porady, je to jeden z nás. :p :p Reč je o súhlasoch pri jeho príspevku.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Simonab
Barbarka, neboj ani my nemáme žiadneho kaktusa. Kaktusy - to je člen porady, je to jeden z nás. :p :p Reč je o súhlasoch pri jeho príspevku.

Simonka, to je fajn, keď nie som sama, čo nemá " žiadneho" KAKTUSA
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Hm, aj tak mi dnes ide porada nejako čudne, strááášne dlho mi načítava témy a stále ma odpája.To aj vám alebo len mne? A pritom ostatné stránky idú v pohode.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Nápodobne. Najlepšie bolo keď som pozerala, že momentálne účastní členovia 0, no a vyhadzuje ma to tiež, ale keď znovu spustím poradu nemusím sa nanovo prihlasovať. Je to zaujímavé, lebo niekedy sa musím aj viackrát pihlásiť a keď chcem pridať príspevok zasa odo mňa pýta heslo.
Asi tu naozaj máme dákeho škriatka.:p :p
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No, počkáme, či k nám neprehovorí Richard, možno zas niečo vynovuje a zlepšuje a tak to trochu šarapatí..
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... hlásim, že vof Košicoch vidno "súhlasím" :p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
vladan
... hlásim, že vof Košicoch vidno "súhlasím" :p
Aj v Ružomberkoch vidno súhlasím aj som jeden súhlas udelila p.
Mihálovi, ale pre zmenu mi zmizol príspevok ,ktorý som dosť dlho ťukala v Registratúre:p :p :p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja som práve na stretku Poraďákov v POLUSe a už chápem, čo hovoríte.

V net-café, kde práve sedím, majú tú novšiu verziu Porady.

Dá sa súhlasiť, dá sa oceňovať.
0 0
kaktusy kaktusy

kaktusy je offline (nepripojený) kaktusy

ale ja som fakt ten súhlas tam sala, aj bodík,
alebo som maska zamaskovaná?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Už som si to - ani neviem ako - prestavil aj na mojom pracovnom PC - takže všetko mi funguje - súhlasím, oceňujem...

Len to "Zoradenie momentálne účastných poraďákov", nie a nie poslúchať.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jožko, to zoradenie zatiaľ nefunguje všetkým
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zoradenie podľa abecedy som dočasne zrušil, pretože to je funkcie ktorá je náročná na server a v mali sme v Januári trochu výpadky.

Ak niekomu chýbajú tlačítka a podobne, môže sa stať že máte príliš nacachovaú pamäť a vykonané zmeny sa Vám neprejavia.
Niekedy stačí spraviť refresh alebo F5, ak nie tak vymazať cookies (aspoň pre stránku Porada) - cookies sa vymažú aj regulárnym odhlásením zo stránky (niekedy nemusia .-) no a ešte sa môže stať že máte vo firme spravený prístup na itnernet cez proxy server, ktorý si tiež ukladá stránky do pamäte aby ich rýchlejšie zobrazoval atď
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Súhlasím s Evinou. Mňa Dáška naučila jednu malú fintu. V profile každého poraďáka je tlačidlo pridaj medzi priateľov ( nepriateľov ). Pri každom označenom priateľovi sa mi objaví malé čierne +. A tak pekne a hlavne rýchlo zbadám či je prihlásený alebo nie. Problém budú mať asi tí, ktorí majú veľa priateľov tým ani toto nepomôže.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
No veď práve. Žeby som zrušil zopár nie celkom priateľských priateľov?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Simonab
Súhlasím s Evinou. Mňa Dáška naučila jednu malú fintu. V profile každého poraďáka je tlačidlo pridaj medzi priateľov ( nepriateľov ). Pri každom označenom priateľovi sa mi objaví malé čierne +. A tak pekne a hlavne rýchlo zbadám či je prihlásený alebo nie. Problém budú mať asi tí, ktorí majú veľa priateľov tým ani toto nepomôže.
.....nóóó a to hovoríte až teraz.....aj ja sa môžem čudovať, že prečo má tá Vlaďa tam za menom to + ....reku, či je něco vác než my ? (Vlaďa, ja nič, ja muzikant omegáč - tak to za to...omegáči=priatelia)
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
jess
.....nóóó a to hovoríte až teraz.....aj ja sa môžem čudovať, že prečo má tá Vlaďa tam za menom to + ....reku, či je něco vác než my ? (Vlaďa, ja nič, ja muzikant omegáč - tak to za to...omegáči=priatelia)
Dáši, nebolo to kvôli Olympu - Olympionici?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nie, to bolo ešte v roku 2004, keď sme s poradou začínali a ty si mala v profile aj Omegu, tak som si ťa dala do priateľov, keďže som začínala aj ja s Omegou a potrebovala som omegáčov na blízku, ale potom si mi dala košom , že ty s tým nerobíš, ale tuším tvoja kolegyňa .
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zoradiť, zoradiť!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať