Zavrieť

Porady

Najlepšie zľavove portály

Dobrý deň , hľadám vhodný zľavový portál pre uverejnenie mojej ponuky preto by som sa vás chcel spýtať ktorý je podľa vás najlepší a ktorým by som sa mal vyvarovať, Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ja mam dobre skusenosti so zlavadna.sk a zlavomat.sk, pripadne zlavodom.sk
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Pozerám zľavomat, kedysi som točila aj kolesom šťastia, len zmenili podmienky prideľovania kreditov, tak už to nie je také zaujímavé. Faktom je, že čo som si objednala prišlo rýchlo a bez problémov.
1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ja som spolupracoval s veľkým množstvom portálov. Taká pikoška, že VŠETCI "zabudli" zaplatiť províziu za kupóny a čakalo sa kým sa ozvem ja. Vždy to potom niekto hodil na kolegu, ktorý to mal na starosti. Neviem či je to nejaká taktika, alebo fakt toho mali veľa. Momentálne sa mi už nepáči ani že berú veľké provízie a čo je totálne blbosť, že ti vyplatia po skončení akcie len 50% a zvyšných 50% dostaneš po konci platnosti kupónov... Ja som naštastie tieto podmienky nemal, ale čo som chcel nejakú akciu dať pred vianocami, tak ma nemilo prekvapili. Inak možem odporučiť zlavadna.sk, shopcity.sk, setrizatri.sk, bratizlava.sk. Tie 2 posledné mali najlepší prístup, ale majú aj menšie predaje.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
vľmi pekne by som poprosila ako to v praxi funguje....ponúknem pre zľavový portál
tovar v zaujímavej sume a čo ďalej...zaujíma ma hlavne distribúcia...reklamačné konanie atď....
0 0
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

ked uz tu pisete nazvy portalov, preco nenapisete aj kolko si nechali?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja som si dnes objednala cez zlavovekupony velkonočné pečivo 9,90 1kg
na Vianoce som urobila to isté a bolo super. Ušetrí to kopu času, je to pekné chutné, domáce.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

truch Pozri príspevok
Pozerám zľavomat, kedysi som točila aj kolesom šťastia, len zmenili podmienky prideľovania kreditov, tak už to nie je také zaujímavé. Faktom je, že čo som si objednala prišlo rýchlo a bez problémov.
tiez som tam tocila, dokonca som si vytocila aj 1000 kreditov, a dokopy sa mi podarilo odratat vyse 60 E z hodnoty kuponov
skoda, ze to zmenili, a este aj casovo obmedzili
1 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ACCNT Pozri príspevok
ked uz tu pisete nazvy portalov, preco nenapisete aj kolko si nechali?
ja som ich vyuzila ako zakaznik, nie ako podnikatel
ale vraj 20% je provizia
0 0
Dammy89 Dammy89

Dammy89 je offline (nepripojený) Dammy89

Momentalne sa zacina pisat a taktiez aj promovat bohatezlavy.sk, bude odlisny od inych portalov tym, ze sa predavaju kupony na uplatnenie zliav nie priamo konkretna zlava bude to tiez zaujimave. Priklad nemusim si dat pizzu ked chcem cestoviny a zlavu mam rovnaku to je podla mna super, dufam ze to tak bude.
1 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Ja mam aj teraz na zabagatel.sk ... už 3 x za 2r ... tá terajšia má slabšiu návštevnosť , ale to je asi kôli sviatkom ... škoda
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

poukazky na zlavu uz predava salebook, takze to nie je novinka na slovenskom trhu....

Ingrid:
ponuknes portalu tovar, cenu a zlavu aspon 50%. Portal predava kupony. Zakaznici sa ozyvaju tebe a kupony uplatnuju. Ty tovar rozosielas. Platbu prijal zlavovy portal, ktory ti po ukonceni predaja kuponov posle vyzbieranu sumu znizenu o proviziu pre portal. Niektore ti poslu 50% sumy, a dalsich 50% ti poslu po ukonceni platnosti kuponov. Niektori si beru aj cast z nevyuzitych ale zaplatenych kuponov.

Distribuciu vybavujes ty, reklamacie taktiez.
0 0
apea99 apea99

apea99 je offline (nepripojený) apea99

ja mam skusenosti s kopeczliav.sk Beru malu proviziu v porovnani s inymi portalmi. Teraz ju myslim este znizili na 12 %. Ponukali nam z roznych portalov, provizie si rali od 15-20 %, preto sme isli na kopeczliav, kde nam ponukli najlepsie podmienky.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
...ďakujem za odpovede.
0 0
milan.brezko milan.brezko

milan.brezko je offline (nepripojený) milan.brezko

Skuste si pozriet statistiky na http://zlavy.odpadnes.sk/statistiky/. Su tam vzdy udaje o pocte predanych kuponov za predchadzajuce mesacne obdobie. Ja nakupujem najma na zlavedna a zlavomate, ale vzdy chodim najskor na agregator zliav na www.odpadnes.sk a tam si vyberiem zlavu. Tam mam vsetky zlavy pokope a nemusim chodit na vsetky stranky, dokonca som cital ze oni aj vacsinu zliav kontroluju, ci nie su podvodne.
0 0
mr2 mr2

mr2 je offline (nepripojený) mr2

som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac
je to uplne jedno ako sa vola zlavostroj a aky ma design a podobne ide len o to ci je na zlavy.sme.sk co je najvacsi agregator zliav a ked tam je tak ake ma podmienky, vyber si teda taky co ma najnizsiu proviziu, je seriozny a je na agregatoroch. ved ich oslov a vyziadaj si podmienky sluzby
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Ahojte.
Na koho sa obrátiť ak predajca ignoruje mail so zlavovým kupónom. Vôbec nereaguje a za tovar je už zaplatené. Žial, kopiu mailu som omylom vymazal a teraz sa neviem dostať ku žiadnym údajom predajcu. Akcia už skončla a tak sa ani na zlavovej stránke nedajú údaje otvoriť.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
neviem, o aku stránku sa jedná, ale na zlavomate mám registráciu a tam mám všetky uplatnené, neuplatnené, i prepadnuté vouchery.
Aj ja som dnes riešila jeden kupon, ktorý som si uplatnila pred mesiacom a tovar nechodil. Tak som sa vybrala na adresu a s hrôzou som zistila, že firma tam nemá žiadne označenie, akoby neexistovala. medzičasom ma však doma čakal lístok o nedoručení zásielky, tak som skočila na poštu a prevzala balíček s tak dlhoočakávaným tovarom.
Podotýkam, že úplne z inej adresy, ale už nejdem pátrať z ktorej a prečo. Poučenie, veľmi si rozmyslím a preskúmam ponuku, nakoľko v popísanom prípade som mala len mail, na ktorý nikto nereagoval a adresu, kde som márne firmu hľadala.
aspoň telefonny kontakt keby tam bol. Preverím pred zaplatením.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

KEJKA Pozri príspevok
neviem, o aku stránku sa jedná, ale na zlavomate mám registráciu a tam mám všetky uplatnené, neuplatnené, i prepadnuté vouchery.
Aj ja som dnes riešila jeden kupon, ktorý som si uplatnila pred mesiacom a tovar nechodil. Tak som sa vybrala na adresu a s hrôzou som zistila, že firma tam nemá žiadne označenie, akoby neexistovala. medzičasom ma však doma čakal lístok o nedoručení zásielky, tak som skočila na poštu a prevzala balíček s tak dlhoočakávaným tovarom.
Podotýkam, že úplne z inej adresy, ale už nejdem pátrať z ktorej a prečo. Poučenie, veľmi si rozmyslím a preskúmam ponuku, nakoľko v popísanom prípade som mala len mail, na ktorý nikto nereagoval a adresu, kde som márne firmu hľadala.
aspoň telefonny kontakt keby tam bol. Preverím pred zaplatením.
Je to objednávka zo stránky 123zlavy, ale predajca alebo dodavatel tovaru je tuším z moravy. Ide o cosmodisk, chcel som ho pre mamu. Ide o to, že sa ku žiadným údajom nedostanem.
0 0
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

precital si si podmienky na stranke zlavoveho portalu? mozno tam neico bude.

ak je to tusim do 7 dni, tak to ries so zlavovym portalom.

pises, ze uz akcia skoncila. akciou myslis zobrazenie na zlavovom portale? alebo bolo uplatnenie zlavoveho kuponu casovo obmedzene?

v kazdom pripade mas moznost sa obratit na slovensku obchodnu inspekciu. skus sa ale najprv obratit na zlavovy portal.

edit:
myslsis tuto zlavu:
http://www.123zlavy.sk/discounts/kup...ici-odpocinok/
?
vsak tam je nejake cislo aj adresa....na najdenei toho linku som pouzil google: nazov portalu a kosmodisk a hotovo
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

stormcatcher Pozri príspevok
Je to objednávka zo stránky 123zlavy, ale predajca alebo dodavatel tovaru je tuším z moravy. Ide o cosmodisk, chcel som ho pre mamu. Ide o to, že sa ku žiadným údajom nedostanem.
obrat sa na zlavovy portal, ved napokon zaplatil si im
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať