Zavrieť

Porady

Najlepšie zľavove portály

Dobrý deň , hľadám vhodný zľavový portál pre uverejnenie mojej ponuky preto by som sa vás chcel spýtať ktorý je podľa vás najlepší a ktorým by som sa mal vyvarovať, Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

ACCNT Pozri príspevok
precital si si podmienky na stranke zlavoveho portalu? mozno tam neico bude.

ak je to tusim do 7 dni, tak to ries so zlavovym portalom.

pises, ze uz akcia skoncila. akciou myslis zobrazenie na zlavovom portale? alebo bolo uplatnenie zlavoveho kuponu casovo obmedzene?

v kazdom pripade mas moznost sa obratit na slovensku obchodnu inspekciu. skus sa ale najprv obratit na zlavovy portal.
len na zlavovom portále je to ukončené. objednával som si tam už viac krát, myslím si, že skôr bude problém s dodavatelom, len už sa nedá tá ponuka otvoriť a ako som písal, omylom som vymazal mail a nemám o predajcovi žiadne info. len sami zdá že je z moravy.

áno, ten portál
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

ACCNT Pozri príspevok

edit:
myslsis tuto zlavu:
http://www.123zlavy.sk/discounts/kup...ici-odpocinok/
?
vsak tam je nejake cislo aj adresa....na najdenei toho linku som pouzil google: nazov portalu a kosmodisk a hotovo
portál mám, tam som aj prihlásený, ale já som už poslal kupón, a ani mail ani žiadne údaje nemám /omylom vymazal/
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Mail by si mohol po vymazaní nájsť v Koši.
0 0
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

teraz neviem kde je problem.
na tej stranke je adresa/mail/cislo, kde sa da kupon uplatnit.
ak nemas kupon, tak sa neda kuknut na 123zlavy?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

....ak pužívate zľavove portaly píšte ďalej referencie, mnohí to ocenia....ďakujem
0 0
melli melli

melli je offline (nepripojený) melli

ahojte, ku zľavovému portálu pre podnikateľa - najistejšie sú samozrejme tie najväčšie - zlavomat.sk a zlavadna.sk - tie si ale berú aj väčšiu províziu (základná je 30 %, dá sa zjednať na 20, čo som počula). taká hyperzľava, čo tuším už aj skrachovala, nechala uverejniť hocičo, bez kontroly, a brala 15 %. čiže asi radšej viac percent, viac predaných kupónov, a viac Ficových obľubených istôt
pre koncového zákazníka - celkom sľubný je nový portál zlavypokope.sk - dajú sa tam nájsť všetky možné zľavy od všetkých portálov, je tam toho viac než na zlavy.sme a dá sa samostatne vyfiltrovať aj napr. zľava dňa. takže netreba prekliky. neznáme portály si však pred kúpou pre istotu overte.
0 0
Kitty909 Kitty909

Kitty909 je offline (nepripojený) Kitty909

Firma: MJ - Real, s.r.o., majiteľka: Monika Tišťanová, portál: www.skvelazlava.sk
Objednaný tovar nedoručili, telefón nedvíhajú a na mail neodpovedajú. Odpovedali mi len že nereagujú preto, lebo sa rozhodli pre nového investora pre firmu. Podľa mňa táto firma je len umelo vytvorená, aby sa obohatila. Neodporúčam nakupovať cez túto stránku www.skvelazlava.sk !!!!! Budem kontaktovať činné orgány. 3-[
0 0
elefanto elefanto

elefanto je offline (nepripojený) elefanto

Cez portál zlavadna.sk si už neobjednám nikdy nič a rozhodne ich neodporúčam ostatným. Zakúpila som si tovar ale neskôr sme ho zo zdravtných dôvodou nemohli použiť. Následne som písala mail, opatovne niekoĺko mailov lebo mi nebolo ani po niekoľkých dňoch odpovedané. Telefonicky som sa tiež snažila dovolať, všetko bezúspešne aj keď záznamník sľuboval spatné zavolanie, nestalo sa tak. Dovolala som sa im až po niekoľko týždňov, kde samozrejme reklamáciu- storno nechceli uznať. Tvrdia že im maily neprešli ja ich mám všetky stále uložené). Komunikácia je absolutne biedna a ochota maximálne neústretová. Nikdy viac!!! Prišla som takto vďaka nim o svoje peniaze!!!



Zlavomat.sk super, tam som nakupovala už veľakrát a v pohode.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

elefanto
Cez portál zlavadna.sk si už neobjednám nikdy nič a rozhodne ich neodporúčam ostatným. Zakúpila som si tovar ale neskôr sme ho zo zdravtných dôvodou nemohli použiť. Následne som písala mail, opatovne niekoĺko mailov lebo mi nebolo ani po niekoľkých dňoch odpovedané. Telefonicky som sa tiež snažila dovolať, všetko bezúspešne aj keď záznamník sľuboval spatné zavolanie, nestalo sa tak. Dovolala som sa im až po niekoľko týždňov, kde samozrejme reklamáciu- storno nechceli uznať. Tvrdia že im maily neprešli ja ich mám všetky stále uložené). Komunikácia je absolutne biedna a ochota maximálne neústretová. Nikdy viac!!! Prišla som takto vďaka nim o svoje peniaze!!!

Zlavomat.sk super, tam som nakupovala už veľakrát a v pohode.
Ak nevies ako sa vracia tovar objednany cez internet, darmo sa stazujes na konkretny portal. Ty si mala dost moznosti tovar vratit, bez zbytocneho mailovania a telefonockych pokusov.
Po niekolkych tyzdnoch by ti uznali reklamaciu, ale ty si nereklamovala, ty si chcela vratit tovar, co je rozdiel.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

elefanto
Cez portál zlavadna.sk si už neobjednám nikdy nič a rozhodne ich neodporúčam ostatným. Zakúpila som si tovar ale neskôr sme ho zo zdravtných dôvodou nemohli použiť. Následne som písala mail, opatovne niekoĺko mailov lebo mi nebolo ani po niekoľkých dňoch odpovedané. Telefonicky som sa tiež snažila dovolať, všetko bezúspešne aj keď záznamník sľuboval spatné zavolanie, nestalo sa tak. Dovolala som sa im až po niekoľko týždňov, kde samozrejme reklamáciu- storno nechceli uznať. Tvrdia že im maily neprešli ja ich mám všetky stále uložené). Komunikácia je absolutne biedna a ochota maximálne neústretová. Nikdy viac!!! Prišla som takto vďaka nim o svoje peniaze!!!



Zlavomat.sk super, tam som nakupovala už veľakrát a v pohode.
Ty si tovar nekupoval od stranky Zlava dna, ale od konkretneho predajcu. Mal si kontaktovat jeho a u neho si mal narok do 14 dni tovar vratit,ak ti nevyhovoval.
To,ze si nepostupoval spravne,je tvoja chyba...o peniaze si prisla pre svoj nespravny postup,nie pre chyby zlavoveho portalu,ten je iba sprostredovatel...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať