Zavrieť

Porady

krem/mast na zvlhcenie pokozky

Poradte nejaky dobry krem, alebo nejake ine prostriedky na zvlhcenie pokozky.
Mam strasne suchu pokozku, hlavne plet, vsade sa mi vsetko supe, cely ksicht, usi a aj ruky. Pouzivam nejake maste, ale to sa mi nejak nezdaju. Teraz som si kupil loreal triple active fresh 50ml tak uvidim, ale to je asi len na ksicht, ak by mal niekto nejaky dobry produkt, tak sem s nim
edit: inak ten loreal co mam, tak sa nikde nepise, ci je to pre zeny, alebo pre muzov, ale ta vona mi skor pripomina damsku vonu a nerad by som tak prihriato vonal
Naposledy upravil Fero11 : 02.04.12 at 10:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    EXCIPIAL U HYDROLOTIO mlieko 200ml

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    1Dara Pozri príspevok
    EXCIPIAL U HYDROLOTIO mlieko 200ml
    http://ekzem.heureka.sk/excipial-u-lipolotio-200ml/
    na ruky som si nedávno v At-Lidli kupila tento krém na ruky je presne taký ako značková neutrogena, len za výbornú cenu cca.1,20e odporúčam vyskúšať, či ho majú tu neviem.
    Naposledy upravil lujza.j : 02.04.12 at 19:11
    Snímka2261.jpg  

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    V prvom rade je nutné pokožku menej odmasťovať.A teda vymeniť mydlá a telové šampony za bezsaponátové-dostať v lekárni-a tvár sa snažiť umyť prevarenou vodou,bez chloru.Potom premastenie,naozaj je vhodná z tých našich Indulona,dobré sú mlieka s Ureou ako Excipial U Lipolotio,Eucerin,D olivo,z krémov napr.Neutrogena a ak chcete byť uplne dokonalý tak kozmetická rada v lekárni Atoderm alebo Aderma,ktoré majú v zložení látky regenerujuce lipidovú membranu buniek.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    a netrpíš nejakou kožnou chorobou?lebo to olupovanie celej pokožky nie je normálne

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    bol som aj na "koznom" ale to je v poriadku, to je bezne, mam si kupit dostupne kremy, samozrejme nic nie je na predpis, vsetko je komercne, takze ma pani doktorka nebude ovplivnovat
    Cely sa samozrejme nesupem, len hlava, tvar a ruky (vacsinou to co nie je zakrite satstvom)

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Fero11
    to je tou nenávisťou k Ficovi ale nie pripájam sa k 1Dara, kúp si v lekárni prípravky typu EXCIPIAL U HYDROLOTIO je tam krém, emulzia alebo aj mlieko. Sú naozaj veľmi dobré, mám vlastné skúsenosti a zaberajú pomerne rýchlo.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tento kupujem môjmu chlapovi....
    ruky nakrémovať dobre mastným krémom, alebo vazelínou a nato dať na noc hydratačné rukavice....
    http://www.xparfemy.sk/avon-hydratac...e-p-22899.html

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    modrá indulóna, calciová masť, Kerasal masť... na noc poriadne namazať nohy, navliecť si sáčiky (mikroténový), ponožky a ráno sú nohy ako z bavlnky...
    prípadne si kúpiť pemzu a oškrábať si tie suché miesta po kúpeli...
    lujza.j škoda že indulona už nie je čo bývala.....
    pasuliatko ved toto...

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    Ak môžem poradiť, vyskúšaj argánový olej - dostať kúpiť v lekárni, alebo v kozmetických salónoch. Stačí ak si zamiešaš 1-2 kvapky denne do svojho obvyklého krému a tým si natrieš tvár aj ruky. Ja používam Biodermu - sú rôzne druhy - na suchú pokožku a táto nemá ani nejakú výraznú arómu. (môže ju i chlap ). Ten argánový olej môžeš použiť aj do kúpeľa - pár kvapiek do vane, aj do sprchovacieho gélu, aj do šampónu na vlasy - prospieva pokožke aj vlasom. Mám to vyskúšané, pokožka je po ňom pekne zvlhnutá a nezanecháva mastné stopy. Stačí ho veľmi málo - pár kvapiek - 1-2 na tvár, napr. Vyskúšaj, ja doporučujem toto po vlastnej skúsenosti.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    pasuliatko Pozri príspevok
    modrá indulóna, calciová masť, Kerasal masť... na noc poriadne namazať nohy, navliecť si sáčiky (mikroténový), ponožky a ráno sú nohy ako z bavlnky...
    prípadne si kúpiť pemzu a oškrábať si tie suché miesta po kúpeli...
    už si ho predstavujem,ako si namastí tvár a zabalí si ju na noc do igelitu
    pasuliatko skúsiť môže...

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    tak ja mám asi také skúsenosť, že moja dcéra má veľmi suchú pokožku..... používame excipial, ktorý hneď nezabral, ale už mám pocit, že začína...... a najlepší krém je obyčajná modrá indulona.... je dnes ťažké ju zohnať, ale dá sa to..... nijaká iná indulona, len modrá, skús to....

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    martina0203 Pozri príspevok
    tak ja mám asi také skúsenosť, že moja dcéra má veľmi suchú pokožku..... používame excipial, ktorý hneď nezabral, ale už mám pocit, že začína...... a najlepší krém je obyčajná modrá indulona.... je dnes ťažké ju zohnať, ale dá sa to..... nijaká iná indulona, len modrá, skús to....
    niekedy davno som to videl povalovat sa u nas doma, ale zda sa mi, ze je dost mastna (namastis sa a nie a nie vsiaknut, to by som sa blistal ako *****) ale je mozne, ze tie novsie su uz lepsie))

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Fero11 Pozri príspevok
    niekedy davno som to videl povalovat sa u nas doma, ale zda sa mi, ze je dost mastna (namastis sa a nie a nie vsiaknut, to by som sa blistal ako *****) ale je mozne, ze tie novsie su uz lepsie))
    nie....mastný si daj na noc, na deň si kúp taký ktorý nezanecháva mastnotu. ale z indulon su rozne druhy
    http://www.google.sk/search?q=druhy+...w=1366&bih=643

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.