Zavrieť

Porady

Maly Techničak

Dobry Den chcem sa opitat kupil som motorku novu v obchode prihlasili mi ju ale dali mi iba velky technicky preukaz chcem vediet či je možne vybavit aj maly technicky preukaz za vybavenie dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Na DI si dostal osvedcenie o evidencii cast II (papierova skladacka); maly technicak, teda osvedcenie o evidenii cast I (plastova karta) ti pride postou na adresu trvaleho bydliska (ak ste sa nedohodli inak). Chvilu trva kym ho vyrobia. Nam na auto prislo po 2 tyzdnoch - predpokladam ze na motoku je to to iste.

    slant je offline (nepripojený) slant

    slant
    No a ja len doplnim, ze kto caka dorucenie Slovenskou postou, pripadne ze najde v case nepritomnosti papierik v schranke o zmeskanom doruceni doporucenej zasielky, tak ako ja, tak ma smolu. Zasielku vam domov doruci KURIER, napriek tomu, ze na dopravnom inspektorate v tlacive je spomenuta posta.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    slant Pozri príspevok
    No a ja len doplnim, ze kto caka dorucenie Slovenskou postou, pripadne ze najde v case nepritomnosti papierik v schranke o zmeskanom doruceni doporucenej zasielky, tak ako ja, tak ma smolu. Zasielku vam domov doruci KURIER, napriek tomu, ze na dopravnom inspektorate v tlacive je spomenuta posta.
    Od 1.10. sa malé osvedčenia doručujú výlučne na adresu zadarmo (pred tým poplatok 3€), keď kuriér nikoho doma nenájde, osvedčenie sa vracia na príslušný dopravný inšpektorát.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pindo1 Pozri príspevok
    Dobry Den chcem sa opitat kupil som motorku novu v obchode prihlasili mi ju ale dali mi iba velky technicky preukaz chcem vediet či je možne vybavit aj maly technicky preukaz za vybavenie dakujem
    ...dokonca nutné...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.