Zavrieť

Porady

Dátum vzniku DzMV

Veľmi chcem poprosiť o odpoveď.

Kúpa auta - kúpna zmluva s iným občanom - 18.3.2012
Prepis na DI urobený až dnes - 17.4.2012

Dátum zaradenia do užívania a teda aj DzMV môže byť už toho 18.3., aj keď na DI ešte prepis v tom čase neprebehol?

Prosím, potrebujem súrne, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môže, využívali ste ho na podnikanie?

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Kejka, ďakujem, ste jediná čo mi odpovedala a to sa tu dožadujem už od rána.

    Áno, využíval ho na podnikanie od 18.3. Ide o to, že potrebujem dnes teda podať oznámenie o vzniku DzMV a či teda môžem dať od toho 18.3. a od toho dátumu teda aj účtovať výdavky za PHM. Prosím, ešte toto mi potvrdťe. Ďakujem.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    áno, ale ved to vyplýva aj z predch.odpovede.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Fany Pozri príspevok
    Kejka, ďakujem, ste jediná čo mi odpovedala a to sa tu dožadujem už od rána.

    Áno, využíval ho na podnikanie od 18.3. Ide o to, že potrebujem dnes teda podať oznámenie o vzniku DzMV a či teda môžem dať od toho 18.3. a od toho dátumu teda aj účtovať výdavky za PHM. Prosím, ešte toto mi potvrdťe. Ďakujem.
    No napíš Adminovi, nech si tu urobí poriadok. Berú tu ťažké prachy a radiť včas sa im nechce.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KEJKA zadávateľka to zoberie možno doslovne
    marjankaj Že by som potom mohol očakávať nejaké prašule? Lebo zatiaľ mi ešte žiadne neprišli.
    Melnick Kejka, čo si sa zľakla, že si zabudla zdaniť honoráre ? Ale to sa nepatrí!!!!
      zbaliť

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Nie, vážim si každú odpoveď, len som toto potrebovala dosť rýchlo. Vďaka Kejke (za odpoveď), aj Adminovi (za Poradu)

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Fany Pozri príspevok
    Nie, vážim si každú odpoveď, len som toto potrebovala dosť rýchlo. Vďaka Kejke (za odpoveď), aj Adminovi (za Poradu)


    Kejka, ďakujem, ste jediná čo mi odpovedala a to sa tu dožadujem už od rána.
    Ale to nemôžeš vstávať až o 13:48. Ako to má potom niekto vedieť, že to potrebuješ už od rána?
    A KEJKA ťa nechala čakať až 12 minút. To sa nepatrí.
    Paula A tiež nie všetci členovia otvárajú nonstop 24 hdín každú jednu tému.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.