Zavrieť

Porady

konvertor doc to pdf (aktivne odkazy)

Hladam nejaky soft, ktory by konvertoval z docx do pdf, ale aby v pdf fungovali aj krizove odkazy. Nejak sa mi nedari nic najst a nemam cas ist cestou testovania
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Hm, veď tam máš voľbu "Automaticky vytvoriť odkazy".

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    z wordu do pdf...
    tu dali návod (trocha obkľukou), ale im to funguje: http://forum.zive.sk/viewtopic.php?f=958&t=1083878

    ale napr. i 602Print2PDF by to mal vedieť (aspoň autori to píšu):

    "Díky zvláštnímu makru, které se po potvrzení uživatele automaticky přidá do textového editoru Microsoft® Word, Print2PDF snadno převede do PDF libovolný dokument Wordu a vytvoří v něm funkční hypertextové odkazy a záložky pro snadný pohyb v PDF dokumentu. "
    Naposledy upravil Stefan2005 : 22.04.12 at 19:50

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Subor docx je vo Worde 2007 alebo 2010, tie obe maju moznost ulozit subor ako ...a ulozit do formatu pdf.
    Tam ti nefunguju tie odkazy?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    installnul som aj 602Print2PDF a mam aj pdf creator, ale bud to nejde, alebo to neviem nastavit (na citanie pouzivam foxit)

    dasoft je offline (nepripojený) dasoft

    ITckar, ucitel... dasoft
    Mozem iba doporucit PDF creator http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/ - vytvori virtualnu tlaciaren, na ktoru mozte tlacit cokolvek. Pocas tlace na tuto novovytvorenu tlaciaren sa vas s pyta, akm chcete ulozit subor a pod akym nazvom a v danom adresari si nasledne najdete PDF.
    Prac je jednoducha, je to univerzalne (z lubovolneho programu mozte tlacit do pdf) a zadarmo...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    zadávateľovi témy "virtuálne pdf tlačiarne" sú úplne známy pojem;
    potrebuje ale takú, ktorá mu v pdf dokumente zachová pôvodné hypertextové odkazy vytvorené vo worde (docx súbore)...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Fero11 Pozri príspevok
    installnul som aj 602Print2PDF a mam aj pdf creator, ale bud to nejde, alebo to neviem nastavit (na citanie pouzivam foxit)
    a installnul si aj "makro, které se po potvrzení uživatele automaticky přidá do textového editoru Microsoft® Word"?

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Fero11 Pozri príspevok
    installnul som aj 602Print2PDF a mam aj pdf creator, ale bud to nejde, alebo to neviem nastavit (na citanie pouzivam foxit)
    starší manuál k programu, ako zachovať odkazy v pdf-ke (str. 20-25):

    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...SLkTpMPWoP7pug

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    dik, je to sice strana 32-35 ale na str. 33 je ze, kliknite na toto tlatko (ja tam bohuzial take tlacitko nemam (resp. ho neviem najst, alebo vo ver MS office 2007 je to uz inak)).
    V nastaveniach sa da max. urobit asi toto vid obr.
    602.JPG  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.