Zavrieť

Porady

Zvýšený cholesterol - ako účinne znížit bez liekov

Dnes som bola u lekara a zistil mi že mam zvýšený cholesterol na 6,8. Povedal že to je moc vysoký. Predpísal mi lieky TULIP . Nemá s nimi niekto náhodou skúsenosti? Dočítala som sa že majú strašne veľa vedľajších účinkov. Ja nie som moc za užívanie liekov. Radšej by som nejaké bylinky alebo nejaké domáce recepty.
Ajuša Andrea Mrižová ??????....dakujem....a tie tabletky nepozna niekto??? ....neviem či ich mam užívať alebo nemám....????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    patrím k tým, čo beriem fakt len to, čo musím
    Na cholesterol mi predpísali TULIP, obidva - aj ten zlý cholesterol sa upravil. Pri následnej kontrole bol cholesterol ako má byť, tak som ho úplne vyradila. Dnes, keď som si volala ako dopadli moje výsledky z vyšetrenia, tak vraj - cholesterol pekne zvýšený 7.8 a ten zlý 4.53....takže znova sa na čas vrátim k tabletám, hoci nie som z toho nadšená

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    diéta, diéta a diéta... a aký je to druh cholesterolu?lebo máme druhy 2... lieky sú na to dobré moja mama berie neviem aké a pomáhajú jej, aj ibalgin má vedľajší karcinogénny účinok a ľudia to jedia úplne bežne a úplne normálne... takže netreba čítať vedľajšie účinky...

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Ja užívam:
    večer: Simvacard
    ráno: Tritace 5 mg, Lusopres, Anopirin 100 mg

    Zvýšený cholesterol - ako účinne znížit bez liekov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.