Zavrieť

Porady

panebože ( ? )

sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Šak nevidíš čo sa to tu deje, ktorým si dal do rúk bič??? Nie len bijú, aj zatvárajú, zatvárajú názor, názor tých, ktorí ho majú v správnej veci, bývaní pod strechou. To už ani na základné veci života tu nie je možné diskutovať. Kopec hlúposti sa tu omieľa beztrestne. A ak sa človek opýta na vec, ktorá sa netýka len jeho, ale aj spoluvlastníkov konkrétneho domu, ktorá môže priniesť poznanie pre x miliónov ľudí poučenie, aj radu. Traja .... sa vždy nájdu

http://www.porada.sk/t193225-poplatk...spravcovi.html

Zavierajme, zavierajme, zavierajme!!!

Prútky spolu zaplietajú, tému na pokoji nenechajú. Len to čo dokážu pochopiť, uznávajú. Netreba im skočiť na vec, ak áno, kto bude blbec???

Takých tém je tu tisíce, vraj už ich tu treba niet, traja blbci sa vždy najdu, hneď.

Ale sú aj oprávnene, zatvoréné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mozno by trebalo zvysit hranicu clenov na zatvorenie temy minimalne na 5
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja som klikla na zavretie. pretože sa tá polemika nedala čítať a bolo to o ničom.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

trisestri Pozri príspevok
mozno by trebalo zvysit hranicu clenov na zatvorenie temy minimalne na 5
Správne, čím vyššie číslo počtu členov, ktorí môžu uzavrieť tému, ale obsah témy tomu nenasvedčuje, alebo nedáva dôvod, lebo diskusia nie je podvod, len dôvod na riešenie. Pre koho je to bod???



1 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
mňa tiež štve daný systém zatvárania tém;
zrušila si viditeľnosť nickov, ktorí ju zatvárajú (komu to vyhovuje?),
kľudne si môže tému zatvárať osoba, ktorá pobudla na porade pár chvíľ
zaviedol by som povinnosť pripojiť komentár, prečo tému daný nick uzatvára (bez toho komentára by sa nedalo kliknúť na vyriešené)
som tiež za zvýšenie počtu potrebných uzavierajúcich hlasov
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

verkaz Pozri príspevok
Ja som klikla na zavretie. pretože sa tá polemika nedala čítať a bolo to o ničom.
Ja keď niečo čítam a nedá sa to čítať, tak prestanem čítať. Ale aby som si povedal, že keď ja nie, tak ostatní tiež, nie, to nie! Ale ostatní ... môžu. Aj nie.


Ale, však o peniazoch. Či nie? Poplatky nie sú ...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

sito Pozri príspevok

http://www.porada.sk/t193225-poplatk...spravcovi.html

Zavierajme, zavierajme, zavierajme!!!



Takých tém je tu tisíce, vraj už ich tu treba niet, traja blbci sa vždy najdu, hneď.

Ale sú aj oprávnene, zatvoréné.
Ako jeden z blbcov sa musím poďakovať za toto vskutku oslovenie džentlmena .

A ešte raz zdôrazním. Prispela som hlasom k uzatvoreniu témy, pretože v téme nunenko tiež džentlmensky na Halli narážal.
Halli považujem za jednu z odborníčok s veľkým ,,O" v problematike bytových spoločenstiev a čisto loajalita k jej odbornosti mi posunula prst k uzavretiu témy.
Nerozdávam tu tak často ,,uzamykačky", dokonca si ani nepamätám, kedy som tak učinila naposledy.
A vôbec mi neprekáža, že som za blbečka.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja by som celkom zakázala zatvorenie témy..a ak, tak len na požiadanie zakladateľa...a téma by sa zavrela sama, keď do nej 3 mesiace nikto neprispeje-vtedy by odišla do archívu...lebo zvady k ničomu nevedú...
3 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

sito Pozri príspevok
Ja keď niečo čítam a nedá sa to čítať, tak prestanem čítať. Ale aby som si povedal, že keď ja nie, tak ostatní tiež, nie, to nie! Ale ostatní ... môžu. Aj nie.


Ale, však o peniazoch. Či nie? Poplatky nie sú ...
Aj keď sa po tebe naozaj ťažko číta, zatváranie tém považujem za drzosť, ktorá by mala byť úplne zrušená. Dokonca aj moderatormi. Nie je to fér voči zakladateľovi témy. Veď keď niekto nechce debatovať na danú tému, nech si nájde čo mu vyhovuje. Niektorí tu fungujú ako kati. Ja som dal "vyriešené" 2-3krát, a viac sa nechystám k takému kroku.
Naposledy upravil Ľubomír : 27.04.12 at 19:38
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
danushka Pozri príspevok
...Prispela som hlasom k uzatvoreniu témy, pretože v téme nunenko tiež džentlmensky na Halli narážal...
... v týchto prípadoch (nespratný jedinec) by sa mali rušiť príspevky daného nespratníka (neužitočným), nie zatvárať tému
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pepsikova Pozri príspevok
..ja by som celkom zakázala zatvorenie témy..a ak, tak len na požiadanie zakladateľa...a téma by sa zavrela sama, keď do nej 3 mesiace nikto neprispeje-vtedy by odišla do archívu...lebo zvady k ničomu nevedú...
Pepsina, toto nie sú zvady.
Aj táto téma je jasným prikládom toho, že slová treba vážiť. To je všetko.
ne je šum a fuk, či možnosť uzatvárania na Porade existuje alebo nie.
Ak by sa po mojej žiadosti k uzatvoreniu témy zobrazilo napísať dôvod, prečo tak ráčim činiť, nemám problém tak urobiť.
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stefan2005 Pozri príspevok
... v týchto prípadoch (nespratný jedinec) by sa mali rušiť príspevky daného nespratníka (neužitočným), nie zatvárať tému
V takom prípade by mal Richard jasne v Etikete Porady vysvetliť, na čo presne sú možnosti hodnotenia určené.

A že som ja dnes tú Poradu vôbec zapínala...
Ale nech!

Dobré a najmä slušné časy Porady sú už dávno za nami. Akceptuje sa tu uzamykanie tém, ktoré obsahujú nejaké reklamy a linky.
Ak sa však uzamkne téma z loajality k odborníkovi, nedá sa to akceptovať a ešte je človek za blbca.
Internetový link má väčšiu váhu ako starý, dobrý a odborný nick... To sme ale dopadli vážení...
4 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
danushka Pozri príspevok
...A že som ja dnes tú Poradu vôbec zapínala...
vôbec som nemal v úmysle znechutiť Ti dnešný deň; prajem pekný zvyšok večera a ešte krajší víkend.
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

danushka Pozri príspevok
Ako jeden z blbcov sa musím poďakovať za toto vskutku oslovenie džentlmena .

A ešte raz zdôrazním. Prispela som hlasom k uzatvoreniu témy, pretože v téme nunenko tiež džentlmensky na Halli narážal.
Halli považujem za jednu z odborníčok s veľkým ,,O" v problematike bytových spoločenstiev a čisto loajalita k jej odbornosti mi posunula prst k uzavretiu témy.
Nerozdávam tu tak často ,,uzamykačky", dokonca si ani nepamätám, kedy som tak učinila naposledy.
A vôbec mi neprekáža, že som za blbečka.
Daniela, ja som neoslovoval Teba, ale tých troch neznámych. Česť tým, ktorý sa priznajú, že ... Či sú, alebo nie sú, to už je o niečom inom, nie o hlúposti.

nunenka treba brať s rezervou, podrypuje, ale treba sa s tým vyrovnať, nie vždy rypne na nesprávnom mieste.

A Halli. Óooo, a prst. Čo dokáže?!

Niekto sa zaradí, niekto sa vyradí. Ty si sa vyradila. A nie, aby si si myslela, že to čo je vyradené je zmätok, nepodarok. Ja si to nemyslím, sito.

Pekný večer prajem a neblbni.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka



Ľubomír

2 Minutes Ago #8067

Či to nebude tým, že nie sme všetci odborníci, ale iba obyčajní ľudia.
Boli časy na Porade, keď tu prispievali aj neobyčajní ľudia a neobyčajní odborníci.
A nebudeme sa tu ťahať za slovíčka, pre mňa je každá ľudská bytosť neobyčajná.
Niektorých si už Pánbožko povolal k sebe a niektorým povedal, že ich čas na Porade strávený môžu aj inak využívať. Ej veru, tu sa už kadečo poprežívalo v tejto veľkej rodine...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takto, ja súhlasím so sitom a fakt som som šokovaný, zdesený, a zrútený z toho že sa tu robia všelijaké čachre-machre a uzatváraju sa témy, ktoré sú rozumné a fakt majú svoj význam- čo však mňa trápi- títo zatvárači týmto aj dávajú najavo svoju necitlivosť a neúctu voči zadávateľovi témy ( ale oni si to asi neuvedomujú) , alebo si nechcú to uvedomiť???- a či chceme a či nie,tak SITO SI TO NEzaslúžiI!!!
Sitečko je totiž PÁN, BIG BOSS Porady, má charizmu jak Labuda, jeho meno je tu zvučné, je to taký poraďácky Sverák, poraďácky James Bond -bohužial vie o porade príliš veľa- príliš veľa na svoj vek a preto bohužial jeho témy ostávajú zamknuté na ploche...
Má hromadu fanúšikov, ale aj nepriateľov, neprajných kolegov, ktorí vedia ako priložiť mu pri večeri 9-nu na spánok, a poslať ho a jeho príspevky cez rieku Styx, bez zlatých denárov...

P.S. reagujem a doplňam príspevok na danuškin komentár- ku každému zadávateľovi témy by sme sa mali chovať slušne a bez príčiny neuzamykať témy, každý slušný človek má nárok byť na Porade a je to voči ním neslušné...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 27.04.12 at 20:45
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanok, mňa vôbec neštve, že niekto zavrie tému, ktorú som založil, ani to do ktorej som prispieval. Nebolo to tak, ale už je to tak. Tak môžu, zavierať, môžu zavrieť, môžu aj zabiť. Ale môže byť zabitá dobrá myšlienka? Môže, ale nezahynie. Čas plynie a zrodí sa znova a v novšej podobe.

Po nás prídu hádam tiež ľudia, ale novší s novším rozhľadom na svet, či mali by sme brzdiť pokrok ako v stredoveku v roku 1600?

Žiaden PÁN, BIG BOSS, len vidím, čítam a uvažujem. To snáď na Porade nie je zakázané. Či nesmie sa? Čo???
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Nie som na porade dlho, ale chcem poďakovať za dobré rady ako Sitovi tak aj Halli. Priznala som sa, že som aj ja klikla. Ako som vyššie uviedla, tak je to pre mňa poučenie.
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok

P.S. reagujem a doplňam príspevok na danuškin komentár- ku každému zadávateľovi témy by sme sa mali chovať slušne a bez príčiny neuzamykať témy, každý slušný človek má nárok byť na Porade a je to voči ním neslušné...
Zadávateľ spomínanej témy nereagoval v téme. A súhlasím, máme sa k sebe chovať slušne a nepoužívať v príspevkoch narážky.

Príčinu uzamknutia som uviedla a keďže sa na Porade STÁLE cítim byť slobodným človekom, využila som možnosť, ktorú sám tvorca Porady ponúka.

Nemám v úmysle skúmať dôvody uzamknutých tém. Dôvody na ich uzamknutie sú rôzne - neslušnosť, ich kontroverznosť, nahlásenia, nesympatie zúčastnených diskutérov atď.

Sú tu chronickí uzatvárači a ja to určite nie som.
Všetkých, čo berú reálny život vážne pozdravujem a tí čo prežívajú virtualitu extrémne ťažko radím, že život sa žije nie na skle, ale niekde inde.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Stanok, mňa vôbec neštve, že niekto zavrie tému, ktorú som založil, ani to do ktorej som prispieval. Nebolo to tak, ale už je to tak. Tak môžu, zavierať, môžu zavrieť, môžu aj zabiť. Ale môže byť zabitá dobrá myšlienka? Môže, ale nezahynie. Čas plynie a zrodí sa znova a v novšej podobe.

Po nás prídu hádam tiež ľudia, ale novší s novším rozhľadom na svet, či mali by sme brzdiť pokrok ako v stredoveku v roku 1600?

Žiaden PÁN, BIG BOSS, len vidím, čítam a uvažujem. To snáď na Porade nie je zakázané. Či nesmie sa? Čo???
a tak sorry za tie slová, ale ty si moj vzor,takže preto také prirovnania, lebo si fakt dobrý, namakaný, jednoduchy, nenamyslený tuberák...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

sito Pozri príspevok
Stanok, mňa vôbec neštve, že niekto zavrie tému, ktorú som založil, ani to do ktorej som prispieval. Nebolo to tak, ale už je to tak. Tak môžu, zavierať, môžu zavrieť, môžu aj zabiť. Ale môže byť zabitá dobrá myšlienka? Môže, ale nezahynie. Čas plynie a zrodí sa znova a v novšej podobe.

Po nás prídu hádam tiež ľudia, ale novší s novším rozhľadom na svet, či mali by sme brzdiť pokrok ako v stredoveku v roku 1600?

Žiaden PÁN, BIG BOSS, len vidím, čítam a uvažujem. To snáď na Porade nie je zakázané. Či nesmie sa? Čo???
Sitko, Ty vieš, že Ťa rada!

Ale teraz som sa z toho Tvojho prežívania spravodlivosti zchuti nasmiala!

Úctivo žiadam do Výkladového slovníka Porady zapísať Sitkov výrok :
,,Tak môžu, zavierať, môžu zavrieť, môžu aj zabiť."
A ja si ho ešte bielou kriedou do komína dám!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať