Zavrieť

Porady

Predaj internetového obchodu

Zdravím,
chcel by som predať zabehnutý internetový obchod s 3-ročným fungovaním, komplet s dodávateľskými zmluvami a databázov zákazníkov. Viete mi niekto poradiť nejakú burzu, alebo portal, kde by som mohol zadať taký inzerát - alebo kde by som mohol predať niečo také.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    D.Halas Pozri príspevok
    Nie je to síce úplne lokálne, ale na začiatok by asi mohol poslúžiť webtrh.cz
    Hoď mi prosím ťa stránku do správy aj s cenou

    Provenzzano je offline (nepripojený) Provenzzano

    V profesnom živote sa celkom schopne orientujem v oblasti online marketingu, ako hobby robím www stránky a kamarátim sa so SEO optimalizáciou pre vyhľadávače... či už on-page, alebo off-page ...viac Provenzzano
    MRichardM Pozri príspevok
    Hoď mi prosím ťa stránku do správy aj s cenou
    daj e-mail, napíšem ti to do mailu

    sch je offline (nepripojený) sch

    sch
    zdravim, poprosim podrobnejsie info k predavanmu eshopu, sortiment, pripadne nazov stranky a aj kontakt na Vas.
    dakujem Riso

    Provenzzano je offline (nepripojený) Provenzzano

    V profesnom živote sa celkom schopne orientujem v oblasti online marketingu, ako hobby robím www stránky a kamarátim sa so SEO optimalizáciou pre vyhľadávače... či už on-page, alebo off-page ...viac Provenzzano
    sch Pozri príspevok
    zdravim, poprosim podrobnejsie info k predavanmu eshopu, sortiment, pripadne nazov stranky a aj kontakt na Vas.
    dakujem Riso
    napíšte mi prsím Váš e-mail

    sch je offline (nepripojený) sch

    sch
    poprosim Ta o info na email sch@pobox.sk
    nieco podone hladam, ak to bude z pohladu sortimentu zaujimave urcite najdeme spolocnu rec

    Predaj internetového obchodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.