Zavrieť

Porady

Možu mi vylúčiť dieťa z MŠ ak som nezamestnaná?

Momentálne som na MD do augusta. Syna som riadne prihlásila do MŠ na nový školský rok. Pred mesiacom som obdržala Rozhodnutie, že je prijatý do MŠ. Teraz keď zistili, že je nedostatok miest v MŠ, vzhľadom na to, že som nezamestnaná, chcú synovi skrátiť školskú dochádzku do 12.00 hod. Ja to z mojej strany považujem za diskrimináciu a porušenie zákona. Ako si mám hľadať zamestnanie keď nemám zabezpečenú starostlivosť o dieťa a čo v prípade ak sa od septembra zamestnám ? Chcela by som poradiť či je nejaký konkrétny zákon, ktorý umožňuje zriaďovateľovi MŠ, aby mi dieťa vylúčil z riadnej dochádzky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    to ze si nezamestnana alebo na RD nie je a ani nemože byt dovod na vylucenie zo skolky ...
    btw neviem ako by sa mohol riaditel MS oficialne dozvediet ci si na RD, zamestnana alebo nezamestnana, ked nieco take sa MS vobec nepreukazuje ...

    Možu mi vylúčiť dieťa z MŠ ak som nezamestnaná?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.