Zavrieť

Porady

Med z agatu

Prajem pekný deň.Mam otázku chcem si urobiť domáci med z agátu neviete niekto recept prosím poraďte mi viem že sa to dá za agtu urobiť.Dakujem
Usporiadat
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Veď už nemáme agátové stromy, včelu som takisto ešte tohto roku nevidela tak z čoho chcete mať agátový med?
by si sa čudovala
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...agátový med a ostatné medy scukornatejú skôr, či pozdejšie..., agátový a medovicový med scukornatie najneskoršie, ale nie tak ako sa písalo v predošlých príspevkoch ...veľa veci čo sa tú píše sa nezakladá na pravde, neviem odkiaľ to beriete...,
...med sa nerobí z agátového kvetu.., viem že sa robí z neho agátové víno
...pančované medy sa robia nie u včelárov, ale priamo vo výrobe kde sa miešajú s inými cudzokrajnými medmi, napr. z Indočíny, Mexica a pod., a do nich sa pridávajú chemické látky , aby bol med čo najdlhšie tekutý...,
...pravosť medu sa dá zistiť rozborom...,
..sú včelári, ktorí pridávajú počas znášky včelám cukrový roztok a tým majú väčšie zisky, ale to sú na prd takí včelári.., zákazníka si treba získať, to je základný smer včelára...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

legolas Pozri príspevok
...agátový med a ostatné medy scukornatejú skôr, či pozdejšie..., agátový a medovicový med scukornatie najneskoršie, ale nie tak ako sa písalo v predošlých príspevkoch ...veľa veci čo sa tú píše sa nezakladá na pravde, neviem odkiaľ to beriete...,
...med sa nerobí z agátového kvetu.., viem že sa robí z neho agátové víno
...pančované medy sa robia nie u včelárov, ale priamo vo výrobe kde sa miešajú s inými cudzokrajnými medmi, napr. z Indočíny, Mexica a pod., a do nich sa pridávajú chemické látky , aby bol med čo najdlhšie tekutý...,
...pravosť medu sa dá zistiť rozborom...,
..sú včelári, ktorí pridávajú počas znášky včelám cukrový roztok a tým majú väčšie zisky, ale to sú na prd takí včelári.., zákazníka si treba získať, to je základný smer včelára...
to sú amatéri čo používajú cukrový roztok ale aj ten spracuje včela sú aj iné komponenty
0 0
Zewa Zewa

Zewa je offline (nepripojený) Zewa

hubatá Pozri príspevok
Veď už nemáme agátové stromy, včelu som takisto ešte tohto roku nevidela tak z čoho chcete mať agátový med?

ak mate zaujem o agatovy med alebo aj ine vcelie produkty, kontaktujte ma .

vcelnica a miesto zberu - Zahorie a Karpaty
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

to nie je MED to je len agátová cukrová pasta
to čo vytvoria včely, má aj výživovú hodnotu, ale z cukru to je len hromada nezdravých kalórií a falošný pocit, že jeme med
nič nemôže nahradiť skutočný med od včiel

zloženie "medu" zo sacharidov a zloženie MEDU od včiel sa nedá porovnať, ani účinok na organizmus
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať