Zavrieť

Porady

digi ako si mám povymazávať kanály??

Dobrý den, trochu som sa bavil s ovladacom a omylom som dal obnovenie nastavení teraz ked mi vihladá kanály mi nejde ich vymazať (ktoré nechcem) ani popresúvať. Predtím mi to normálne išlo dal som- edytovat kanaly a tam som si ich pooznačoval a povimazával a teraz tam je len "označiť všetky,"ochrana heslom . NEviem si rady.
Naposledy upravil Dav : 19.06.12 at 08:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Ach jaj - moje oči! Keď vidím, ako dávač tomu slovenčinovi po bokovi, chce sa mi plakať.
    Písomný prejav - časť známky IQ (u teba na nízkej úrovni)


    A čo takto preštudovať poriadne návod? Tam niekde určite bude heslo na odblokovanie, dané výrobcom.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Návody čítať, čítať a čítať (nebude skoro nkto), a heslo bude 0000
    ziadny navvod to nieje bloknute ale zaseknute pri vyberany a uz sa mi to stal v tedy podla rady jedneho s rodini stači iba zlomiť paratku v polke a posuvať ho do mechaniky a mechanika sa mi tak vzdy odblokovala ale teraz nemam paratko po ruke a som chory aby som išiel do obchodu kupiť
    a skušal som si nabrusit drevenu tyčku do paratka ale nešl a skušal som aj totu dierku a nejde

    RonaldH je offline (nepripojený) RonaldH

    RonaldH
    Ja som si žiadne kanály nevymazával presne z dôvodu, ktorý popisuješ. Príde obnova softwaru a stále dookola. Vytvor si vlastný zoznam Obľúbené, môžeš mať myslím 4 rôzne a je po probléme.

    digi ako si mám povymazávať kanály??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.