Zavrieť

Porady

Chorvátsko výber miesta

Ahojte, chystáme sa tento rok do chorvátska s rodinou a chcela by som vas poprosit o radu a vase skusenosti - chceli by sme ist na nejake miesto, ktore je najdalej v severnej dalmacii a ktore je mimo velkych turistickych centier, co fakt nemusime su preplnene plaze, nevadia nam male plaze, klud a pokoj, male dedinky, malo ludi, nevadia nam kamienkove plaze. Chceme proste len lezat na plazi a citat knihy a odpocivat a ak by to nahodou bolo do 10 km od nejakeho zaujimaveho alebo tursitickeho centra aby si aj druha cast zajazdu prisla na svoje, tak by to bolo super. dakujem vopred za tipy a recenzie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duggle je offline (nepripojený) duggle

    manželka a matka dvoch detí ...viac duggle
    dobrý večer, už ste našli ubytovanie? my musíme zo zdravotných dôvodov zrušiť ubytovanie a tak vlastne "našu" dovolenku posúvame ďalej, čo ma veľmi mrzí no stalo sa......... ide o termín od 18.08 do 26.08 - 460,00 EUR. je 100 m od mora, tichá dedinka v blízkosti Umagu, apartmán je nový 3 ročný, gril, parkovanie v cene, pri dome, 2+2 /spálňa, obyvačka/, kuchyňa, domáci je super, už sme tam boli preto sme chceli ísť znovu. mále pláže, kľud /my sme zabudli foťák, večer sme ho tam našli..../málinko ľudí. my sme pláže striedali tiché pri bydlisku a potom v Umagu, Poreči, tam sú tobogany, zábavné centrá.... ak by ste mali záujem viac by som popísala do emailu , prípadne dala fotky a iné info.

    Chorvátsko výber miesta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.