Zavrieť

Porady

Aky program potrebujem na citanie faktur

dobrý den chcela by som poradit chcem otvorit faktúru s príponou pdf (B) čo mi poslali no nemôže mi ju otvorit čo mi tam chýba
Naposledy upravil babicka1 : 26.06.12 at 10:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    skus si ulozit ten subor pdf niekam na disk. Klikni nan pravym tlacidlo mysi a co vidis? prve, pisane hrubym by malo byt (standartne a vo vacsine pripadov ak sa pouziva adobe reader) Otvorit v aplikácii Adobe reader. V pripade ze je tam nieco ine ako a. reader, alebo SW , ktory si koli tomu nainstalovala - napr ak je tam Word, Excel a pod, tak je zle priradena pripona pdf k programu v ktorom sa ma otvorit. SKus teda potomm kliknut (v tom zobrazenom menu) na Otvorit v programe - a tam ci ti neponukne program adobe reader.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak ti to stale nejde a potrebujes tu Fa, tak mas moznost aj na stankach Telecomu

    Elektronickú faktúru máte k dispozícii aj na www.telekom.sk v zákazníckom portáli služieb pevnej siete (Môj T-Com), kde je potrebné zadať Vaše Klient ID a heslo.
    V prípade otázok alebo požiadaviek kontaktujte, prosím, zákaznícku linku na bezplatnom telefónnom čísle 0800 123 456 (fyzické osoby) alebo 0800 123 500 (právnické osoby). E-mailom nás môžete kontaktovať na adrese marketing@telekom.sk.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Alternatíva za Adobe Reader je Foxit Reader - rýchlejšie nabieha, menej miesta na HDD zaberá, číta okrem *.pdf aj iné formáty. Dá sa k nemu stiahnuť aj slov. lokalizácia (slovenčina). http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/ = Foxit Reader, http://languages.foxitsoftware.com/i...page=3&proid=0 jazykový balík (hore vybrať verziu a potom download balíka)

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    alebo nainštalovaný program na otvorenie.
    aká je tam prípona?
    .pdf
    .jpg
    alebo iná?

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    A vedela by si dat sem print screen monitoru, co ti napise PC, ked das otvorit subor?
    Faktura nie je nahodou zaheslovana???

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    nie je zaheslovaná,ale ked kliknem ostane mi iba prázdna stránka ,alabo len taký pásik modrý ale len kúsok a ten sa nepohne

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    babicka1 Pozri príspevok
    dakujem, stiahla som si všetko ale aj tak nereaguje
    Iba si stiahla,alebo aj spustila instalaciu?

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    ked som to stiahla tak mi napísalo Pre túto príponu nie je registrovaná aplikácia.
    arizona uz mas FA otvorenu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.