Zavrieť

Porady

Sťahovanie zamestnanca

Miaa Miaa

Miaa je offline (nepripojený) Miaa

Potrebujem pomôcť! Ak sa zamestnanec sťahuje do mesta vzdialeného 160 km od mesta, v ktorom pracuje, a chce dať výpoveď, existujú tam nejaké výnimky? Alebo aj tak musí počkať na dvojmesačnú výpovednú lehotu? Chce odísť hneď, pretože nemôže dochádzať denne. Existuje niečo, čo by mu uľahčilo situáciu a mohol by odísť zo dňa na deň? Ďakujem!
Usporiadat
Miaa Miaa

Miaa je offline (nepripojený) Miaa

Nie je problém aby bol u rodičov, ale ak už máme ten byt, chceli sme byť konečne spolu.
Ja som o tom sťahovaní a okamžitej výpovedi čítala na nejakom starom fóre, tak som si to chcela overiť.
Ďakujem za odpovede.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

V tejto téme si písala, že podpísal dodatok k prac. zmluve: http://www.porada.sk/t196717-co-robi...t-vypoved.html
Pre istotu sa pýtam: videla si ten dokument? Je na ňom skutočne napísané DODATOK k pracovnej zmluve?
Nemá tam klauzulu o nezotrvaní u zamestnávateľa počas výpovednej doby (viď príspevky č. 6 a 7)?

Doplním: v tej téme Miaa psíala, že priateľ pracoval v danej firme 3 roky, takže u neho je výpovedná doba 2 mesiace (ak teda podpísal dodatok k pracovnej zmluve).
0 0
Miaa Miaa

Miaa je offline (nepripojený) Miaa

Je to určite dodatok k pracovnej zmluve. Ďakujem Vám za ochotu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať