Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    SNEICA Pozri príspevok
    dobry den....
    myslite ze urok pri hypotekarnom uvere cez nebankovku,4,7 alebo 4,9% je ok?
    a potom,ja nemozem spolu s terajsim partnerom hypoteku cez banku koli exmanzelovi nam ju nedaju...chceme si pozicat na 2 izb. byt....mame 2 deti a hladame lacny byt v okoli Humenneho...ak niekto o nejakom takom byte vie prosim o kontakt...nase terajsie byvanie je pri rodicoch no mame pri sebe aj 2 bratov a toto nam narusa sukromie...prosim o vas nazor na nebankovku,ci brat alebo nebrat hypoteku a ci je urok v poriadku...a snad aj niekto predava byt v okoli Humenneho a Vy nam date o tom vediet...Vopred Dakujem...
    mne sa nezda, ze by nebankove spolocnosti poskytovali hypoteky

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    SNEICA Pozri príspevok
    dobry den....
    myslite ze urok pri hypotekarnom uvere cez nebankovku,4,7 alebo 4,9% je ok?
    a potom,ja nemozem spolu s terajsim partnerom hypoteku cez banku koli exmanzelovi nam ju nedaju...chceme si pozicat na 2 izb. byt....mame 2 deti a hladame lacny byt v okoli Humenneho...ak niekto o nejakom takom byte vie prosim o kontakt...nase terajsie byvanie je pri rodicoch no mame pri sebe aj 2 bratov a toto nam narusa sukromie...prosim o vas nazor na nebankovku,ci brat alebo nebrat hypoteku a ci je urok v poriadku...a snad aj niekto predava byt v okoli Humenneho a Vy nam date o tom vediet...Vopred Dakujem...
    ...jedna realitka ponúka najlacnejší byt za 29.500 €...
    http://www.topreality.sk/index.php?c...ch&page=estate
    ...že omáčka na oblbovanie ....
    Výhodná pôžička na kúpu nehnuteľnosti
    Ideálna pôžička na kúpu vášho bytu či domu, pričom ručíte kupovanou nehnuteľnosťou.
    Prečo je Pôžička na kúpu nehnuteľnosti výhodná?

    Je to pôžička na kúpu vášho bytu či domu, ktorá je ručená kupovanou nehnuteľnosťou. Prináša všetky výhody hypopôžičiek. Nízky úrok a splácanie, ktoré si môžete rozložiť na dlhšiu dobu – 5 až 30 rokov. Hlavnou výhodou oproti hypotékam z banky je, že skutočne nemusíte vybavovať vôbec nič, stačí vyplniť online žiadosť a všetko ostatné vybavíme za vás. Pri tejto pôžičke skutočne nepotrebujete vedieť, čo je to kataster, elvéčko či katastrálna mapa. Jediné, čo je na vás, je vybrať si nehnuteľnosť, ktorú si chcete kúpiť.
    Čo je cez internet býva výhodné

    Tak, ako všetky pôžičky Slovenskej požičovne, aj túto pôžičku vybavíte priamo cez internet. Nepotrebujete nikam chodiť, nikde čakať, ani nič vysvetľovať žiadnemu úradníkovi. Navyše keď si požičiavate cez internet, neplatíte za prevádzku honosných pobočiek. Vďaka tomu sú naše pôžičky výhodné a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. Žiadne poplatky za vybavenie pôžičky, žiadne poplatky za vedenie účtu, žiadne poplatky za účtovné položky. Jediné, čo uhradíte, je príslušný počet mesačných splátok.
    ...toť príslušná ponuka ...a následne ponuka
    NIE JE ÚROK AKO ÚROK!
    Porovnajte si: Pôžičky od Slovenskej Požičovne Bežné úvery v bankách
    Mimoriadna splátka kedykoľvek, v akejkoľvek výške, bez poplatku, bez penále, bez akýchkoľvek obmedzení nemôžete zaplatiť, koľko chcete a kedy chcete, platíte poplatky, penále a ušlé úroky
    Vedenie úverového účtu zadarmo platíte pravidelný poplatok, cca. 3,99 €/mesiac
    Poskytnutie úveru zadarmo poplatok vo výške cca. 1 % z výšky poskytnutého úveru
    Spracovanie úveru zadarmo a navyše všetko vybavíme za vás za poplatok a všetko si musíte vybaviť vy sami
    Potvrdenie k úveru kedykoľvek a bez poplatku za každú podanú žiadosť o akékoľvek potvrdenie zaplatíte poplatok
    garancia úroku 5 rokov zvýhodnený úrok ponúkaný v reklamách je zvyčajne garantovaný iba počas 1 roka splácania

    Klient Slovenskej Požičovne na poplatkoch môže ušetriť až niekoľko sto eur počas roka a niekoľko tisíc eur počas celej dĺžky splácania oproti klientovi, ktorý spláca bežný úver alebo hypotéku v banke.
    ...kde je uvedený ten úrok ???!!!!
    ...už to je zarážajúce a zavádzajúce , že nikde ...jedinec sa ho prevdepodobne dozvie až po vyplnení dotazníka ...
    ...dá sa hypoteka poistiť u tejto spoločnosti pre rôzny prípad neblahej udalosti ???.......nemyslím si to - neverím ...
    ...a cez net vybavovať hypotéku ( alebo aj inú pôžičku ) ???....hm , za seba vravím , v týchto papierovačkách som staromódny ...radšej sa pri podpise pozerám do očí zodpovednému ako čumieť na monitor....


    ....a ozaj ...ak jeden nedodrží ten splátkový kalendár , tak rátať je potrebné aj s tým , že nebankovky neposielajú papiere výzývajúce k zaplateniu splátky , tam je potrebné rátať aj s nejakou tou osobnou návštevou ...

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Nechcem sa veľmi rýpať vo vašom súkromí, ale je mi trošku divné že banka sa v ňom rýpea "kvôli exmanželovi" vám nechce požičať peniaze......
    Priznám sa že ešte som o takom prípade u banky nepočula. Bankových pracovníkov vždy zaujímali len tí dvaja ľudia u okienka, ktorí si žiadajú hypotéku.

    SNEICA je offline (nepripojený) SNEICA

    SNEICA
    toto je ich reklama cez net ten link co som pridala....inac v mojom okoli je sprostredkovatelka s ktrou som sa stretla aj osobne a vsetko mi vysvetlila.ja hypoteku neberiem na lahku vahu a necumim na monitor iba sa informujem lebo chcem mat istotu ze neurobim nic co by som lutovala preto som aj tu na porade...dakujem vsetkym za nahliadnutie a za prispevky...

    SNEICA je offline (nepripojený) SNEICA

    SNEICA
    mimosudne sme sa s exmanzelom dohodli ze on bude splacat uver a aj ho splaca len ten uver je na moje meno...no a nechce aby sa veci menili a nebol ochotny suhlasit aby mna banka z uveru mazala...preto tam figurujem a taktiez aj v registri ...no a nemozem cakat 6 rokov kym sa splati uver.
    hubatá Takže s radosťou spláca úver aj za teba? S takýmto by som sa ja veru nerozviedla ak za mňa spláca úver a peniaze odo mňa nikdy nebude chcieť.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Po 9 príspevkoch vyjde na svetlo ten pravý dovod ......

    Nedalo sa situaciu takto vysvetliť hned v zadaní témy ???

    V akom širokom okruhu od Humenného zháňate byt ??

    V okruhu 20-40 km su drahé aj lacné byty .....zaleží od lokality.

    SNEICA je offline (nepripojený) SNEICA

    SNEICA
    najlepsie asi Vranov na Toplou, Humenne...priklanam sa viac k Humennemu lebo ide aj o moznost percentualne vykryt nehnutelnost hypotekou....dakujem

    trevize je offline (nepripojený) trevize

    trevize
    hypoteky mozu poskytovat len hypotekarne banky a pobocky zahranicnych bank, takze o hypotekarny uver urcite nejde

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Ani hypotekárne banky neposkytujú len klasické hypotéky, ale často úvery zaručené nehnuteľnosťou. To zrejme mala na mysli aj zadávateľka. Silno pochybujem, že by sa však za daných okolností dostala v banke na úrok do 5% p.a, v nebankovke je tá šanca ešte menšia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.