Zavrieť

Porady

Zatváranie tém.

I am a man
Rád by som vedel, načo je užitočné, aby po kliknutí troch rispievateľov" bola téma uzamnknutá.
Vôbec tam nebolo nič provokatívne. Riešila sa tam praktická otázka zatiaľ nik nedokázal objasniť. Napriek tomu sa našli osoby, ktorým na tom niečo vadilo, ničím neprispeli a hlasovali za vyriešené. môžu potom spojiť hociktorí traja a hromadne pozatvárať všetky témy. A zadávateľ, ktorý čaká, že mu niekto poradí sa potom nestačí diviť, čo sa vlastne deje.

V linku sú dve ukážky takýchto dôležitých aktivistov. Tretí už je anonymný.
http://www.porada.sk/t196887-vlastni...ml#post2095813
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Áno, bolo by to konštruktívné ak by s uzatvorením témy musel suhlasiť jej zadávateľ ,

a tiež treba rozšíriť počet hlasov za uzatvorenie témy spoň na 5 ,

teda 5+1.
5 0
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

DANUSHKA-

Dakujem za odpoved.
Ale netrebalo takto obsirne.Naozaj som vas o jednej v noci nechcela obrat o vas cas na spanok.

Ja odpoviem len citaciou jednej vety


"....a vobec nemienim sa vykecavať, čo som kedy urobil alebo neurobil...

Som plne svojprávny a nepotrebujem na svoje kroky súhlas od inych....."


Je to dost nezdvorilo, je to citacia, forma je nezdvorila, s obsahom suhlasim. Ale verte, ze my sme doma mali az 2 detske izby.
Naposledy upravil noemi-ke : 01.07.12 at 05:52
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Keby som mala potrebu o jednej v noci spať, tak spať budem .

Končím v tejto téme a nedivím sa zadávateľom, že sú z tohto uzamykania zúfalí. Tu mnohokrát nejde ani o to, kto tému založil, ale o to, kto sa v diskusii ocitol. Je dosť možné, že opakovane podobne zmýšľajúce, vnútorne ješitné osoby bez jediného príspevku v téme priložia prst k jej uzatvoreniu.

Niekomu stačí vysvetliť veci v prirovaniach, niekto to potrebuje počuť polopate s dávkou expresív, aby pochopil. Nuž, ja som slušne vychované dievča s Božskou trpezlivosťou aj po polnoci, možno raz noeimi prispeje k zavretiu témy iným diskutérom a vysvetlia jej to tak ,,posvojom". A že sa tu dajú veci vysvetliť originálne, to je fakt.

Až teraz som si všimla noemi, že si pravdepodobne učiteľka. Pedagógov si veľmi vážim a nepáči sa mi, keď ľudia povedia- si učiteľ, si deformovaný. Tiež sa mi ale nepáči, ak sa pedagóg chová tak, že ja som sa rozhodol, že to bude vyzerať tak, ruky za chrbát. Mierny šum v triede treba vydržať a keď ma svrbí za uchom, tak si ho poškrabkám a nebudem čakať na koniec vyučovacej hodiny.

Inak noemi mi len prihrala. Ukázala jasne, že Vy ste mi zavreli moje témy bez príspevkov, tak teraz to spravím ja Vám. A to je pre mňa detinské.

Osobne nie som v žiadnom tábore Porady. Pokojne podporím diskutéra v jednej téme, hoci mi v inej naložil, koľko sa len do mňa mohlo zmestiť. Taktiež nepohladkám chrbát tam, kde sa nestotožňujem, hoci v iných témach sme si názorovo blízki. Formou ss tu s nikým neriešim trenice Porady.
A milé pani učiteľky, zas si len nevyberte z celého príspevku to, čo Vás najviac pichlo, čítajte príspevok komplexne.

Príspevok je mienený všeobecne, len noemi mi loptu prihrala.
Naposledy upravil danushka : 01.07.12 at 08:23
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale veď je to úžasné, je možnosť zatvoriť = zabiť! A je to vyvážené, aj otvoriť sa dá, niekedy aj tá istá. Len mať známeho ... ako všade ... Ale zabité, asi sa oživiť nedá. Či?

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

A naozaj tu nie sme v skole, aby niekto niekomu urcoval, co ma robit, vo verejnom portale.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alaya1 Pozri príspevok
A naozaj tu nie sme v skole, aby niekto niekomu urcoval, co ma robit, vo verejnom portale.
Veď nikto nikomu nič neurčuje. To čo každý robí aj niečo o ňom vypovedá.
Tu existujú určité pravidlá, ako na každom podobnom portáli. Ide iba o to ako ich nastaviť, aby nedochádzalo k nejakým extrémom.
Som rád, že Richard to zaregistroval a pracuje na vylepšení. Nie je jednoduché, aby vyhovel všetkým.

Ale také detinské veci, ako niekto zatvorí tému mne, tak aj ja na oplátku jemu. Alebo dostanem neužitočné, tak to dotyčnému vrátim aspoň trikrát.
Ak sa niekomu zdá téma neužitočná, tak nech ide robiť niečo užitočnejšie namiesto jej čítania.
Naposledy upravil marjankaj : 01.07.12 at 15:23
4 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

danushka Pozri príspevok
Richard, založ prosím sekcie ,,Trucovňa" a ,,Pieskovisko", nech sa poniektorí vybláznia a nastav to podľa možnosti tak, aby sa to nedalo zamykať. Porada potrebuje ako vidím priestor perpetum mobile, kde sa dookola a čokoľvek bude rozoberať, kde si bude môcť každý tresnúť a kopnúť do koho chce. Moderátom prikáž, aby si tieto sekcie vôbec nevšímali a bude pokoj.
Tak to vyzerá, keď v detstve deti nemajú svoju izbu...
...po pôvodnej skorozávislosti mám teraz také obdobie, že som na Porade veľmi málo (často doma ani nezapnem počítač...), a tak sa považujem tak trochu za "nezávislého pozorovateľa", a v posledných 3-4 dňoch sa priam bavím na tom, že si čítam témy, ktoré ani nie sú v centre mojej pozornosti (o psíkoch či o balkónoch) a sledujem, ako sa tu rozdávajú "neužitočné" skutočne len "z princípu" a hlavne z trucu (ty mne raz - ja tebe trikrát...). A že sa pritom notoricky opakujú rovnaké mená, je holý štatistický fakt... sekcia "Trucovisko" by tak bola jasná...
No uzavrieť tému, do ktorej som ani neprispela, mi príde skutočne choré - lenže pre niektorých je asi veľmi ťažké takú tému jednoducho odignorovať.

(...Danuška, zdá sa mi, že s tou detskou izbou si nemala celkom pravdu...)
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Viacerí tu máte dobré postrehy, ale žiaľ vo veľa príspevkoch je aj snaha "rypnúť" si a to sa potom akokoľvek dobré myšlienky nedajú rozvíjať ak si jednoducho vytvoríte bojovú atmosféru. Naoko to vyzerá že diskusia nie je vulgárna, ale v skutočnosti to má výsledný efekt rovnaký ako keď si dvaja vulgárne nadávajú...

Uzatváranie tém je nástroj na spoločné moderovanie, ale je to aj zodpovednosť ktorá vyžaduje odosobnenie a nadhľad nad vecou.
Je to istým spôsobom privilégium pre "spoluvytváranie Porady" a kto si ho nevie vážiť/obstáť, bude mu musieť byť odobraté.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zlodej krici- chytajte zlodeja!!!!

Opat zavreta tema http://www.porada.sk/t151318-p2-chov-psov.html
bez pridania prispevku do temy.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1 Pozri príspevok
Zlodej krici- chytajte zlodeja!!!!

Opat zavreta tema http://www.porada.sk/t151318-p2-chov-psov.html
bez pridania prispevku do temy.
Pokiaľ viem, tak meno tretieho - teda toho, kto tému skutočne uzatvorí - vidí len zadávateľ otázky. A tú položila Ockoo, nie ty, tak odkiaľ vieš, že ten tretí klik dal niekto, kto do témy neprispel? Mimochodom, OTÁZKA ZODPOVEDANÁ BOLA!!!
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1



willma

3 Hours Ago #16145 a preto je ten tretí hlas môj, nepovažovala som za potrebné pridávať ničnehovoriaci príspevok, aby som mohla tému uzavrieť

Mila Wilma, tvoje zavretie nebolo o vyrieseni temy, lebo ta vyriesena nebola. Bolo to zavreta koli uplne niecomu inemu a niekomu inemu.
A ak si uctovnicka, mohla si pridat svoj nazor na potrebu zivnosti na chov psov, nakolko chovatelia na Slovensku ziadnu zivnost nemaju, chcela som o tom napisat,ked som si to dnes rano u viacerych overovala, zial, uz si mi to znemoznila.

Kde sa pohnem, tak mam tien, ale v tychto horucavach je dost prijemne byt v tieni-)-.
Naposledy upravil alaya1 : 12.07.12 at 15:20
0 0
PASKOV PASKOV

PASKOV je offline (nepripojený) PASKOV

Osobně si myslím, že některé diskuse jsou samoúčelné, aproto uzavření je jedno z možných řešení.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
divím sa jednému - ak niekoho téma nebaví, prečo namiesto "uzavretia témy" neklikne na "nezobrazovať mi tému" a nech si ostatní (čo si ešte "maju čo v téme povedať") nech "diskutujú" ďalej...
9 0
PASKOV PASKOV

PASKOV je offline (nepripojený) PASKOV

Bohužel někteří usilovní diskutéři v odborných problémech nechtějí si doplnit svoje znalosti a vytrvale " radí " na úrovni nepoučitelného laika.
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stefan2005 Pozri príspevok
divím sa jednému - ak niekoho téma nebaví, prečo namiesto "uzavretia témy" neklikne na "nezobrazovať mi tému" a nech si ostatní (čo si ešte "maju čo v téme povedať") nech "diskutujú" ďalej...
Kde sa dá nastaviť nezobrazovanie tém ? (viem iba o nezobrazovani-zablokovaní príspevkov)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Kde sa dá nastaviť nezobrazovanie tém ? (viem iba o nezobrazovani-zablokovaní príspevkov)
Moje nastavenia
Môj profil
Upraviť profil
DRAK - Objednávka
Upraviť svoj obrázok
Upraviť avatar
Upraviť podpis
Súkromie profilu
Môj účet
Zmeniť email & heslo
Upraviť možnosti
Facebook prepojenie
Členstvo v skupinách
Upraviť neželaných
Platený prístup
Firmy radia
Networking
Kontakty a Priatelia
Pripomienky
Rôzne
Prílohy
následne

Sledovanie tém - nastavenia:
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Naco nezobrazovat temy, staci neotvarat. Ale myslim, ze neide o temy, ale o nicky.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A čo si myslíte? Že tu budete naveky!?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
sito Pozri príspevok
A čo si myslíte? Že tu budete naveky!?
Však ešte aspoň 15 - 20 rokov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... alebo až do "skonania sveta" - teda ja pokiaľ mi oči a paľčoky poslúžia (rozum nebudem potrebovať - šak mám gúúgl )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať