Zavrieť

Porady

Zatváranie tém.

I am a man
Rád by som vedel, načo je užitočné, aby po kliknutí troch rispievateľov" bola téma uzamnknutá.
Vôbec tam nebolo nič provokatívne. Riešila sa tam praktická otázka zatiaľ nik nedokázal objasniť. Napriek tomu sa našli osoby, ktorým na tom niečo vadilo, ničím neprispeli a hlasovali za vyriešené. môžu potom spojiť hociktorí traja a hromadne pozatvárať všetky témy. A zadávateľ, ktorý čaká, že mu niekto poradí sa potom nestačí diviť, čo sa vlastne deje.

V linku sú dve ukážky takýchto dôležitých aktivistov. Tretí už je anonymný.
http://www.porada.sk/t196887-vlastni...ml#post2095813
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zita5 Pozri príspevok
Však ešte aspoň 15 - 20 rokov
To skoro ako večnosť, nie na veky.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft Pozri príspevok
... alebo až do "skonania sveta" - teda ja pokiaľ mi oči a paľčoky poslúžia (rozum nebudem potrebovať - šak mám gúúgl )
A čo by si hľadal?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

no predsa ten rozum.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stefan2005 Pozri príspevok
divím sa jednému - ak niekoho téma nebaví, prečo namiesto "uzavretia témy" neklikne na "nezobrazovať mi tému" a nech si ostatní (čo si ešte "maju čo v téme povedať") nech "diskutujú" ďalej...
Téma: http://www.porada.sk/t151318-chov-psov.html
Otázka: Ahojte,
viete mi poradit?
Chcela by som zacat chovat psov.
Registrovala som si chovatelsku stanicu a planujem mat tak 3-4 vrhy rocne.
Musim si zalozit zivnost alebo je to prilezitostna cinnost podla §8 zakona o dani z prijmu?


Počet odpovedí (príspevkov - bez minikomentárov): 18
Z toho k téme: 0,5!!! príspevku a tento príspevok zodpovedal na otázku - príspevok č. 9 od Betky
Mimo témy: 17,5 príspevkov vrátane jedného úplne nezmyselného obrázku so šteňatami, ktorý s témou absolútne nesúvisí!
Otázka položená: 10.11.2010
Otázka zodpovedaná: 3.10.2011
Posledná návšteva Ockoo = zadávateľky témy - na Porade: 10.1.2011

Moja otázka: ...nech si ostatní (čo si ešte "maju čo v téme povedať") nech "diskutujú" ďalej...
Akí ostatní a o čom mali diskutovať? Veď zadávateľke témy akurát tak väčšina nadávala do množiteliek bez toho aby si zistili, ako a čo chce robiť. Na položenú otázku jej odpovedané bolo a téma (založená v "Daň z príjmu") sa opäť zvrhla úplne iným smerom.

Na Porade boli uzatvorené stovky tém. Boli uzatvorené aj také témy, ktoré sa zvrtli úplne iným smerom než ako bola položená otázka a doteraz nikto kvôli tomu tak nekričal, ako niekto kričí v poslednej dobe. Prečo ten niekto kričí len pri uzatvorení istých tém? Prečo nekričí aj pri uzatvorení iných tém? Žeby to bolo kvôli nickom, ktoré kliknú na "Vyriešené"?
Naposledy upravil Llívia : 13.07.12 at 06:09
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft Pozri príspevok
no predsa ten rozum.
Dnes je zase horuco....mne rozum ostava stat
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač Pozri príspevok
následne
Juraj, to poznám. Myslela som, že niektoré témy je možné označiť a neuvidím ich v ponuke, tak ako príspevky od neželaných členov.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

, ale asi nie ?

Miluj blížneho aspoň tak ako svojho psa.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka Pozri príspevok
, ale asi nie ?

Miluj blížneho aspoň tak ako svojho psa.
, ale asi nie ?
Nemysliteľné pre toho, kto ťa nechá žiť len v prípade, ak si nedovolíš mať iný názor a dokonca si za ním stáť.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

veronikasad Pozri príspevok
Juraj, to poznám. Myslela som, že niektoré témy je možné označiť a neuvidím ich v ponuke, tak ako príspevky od neželaných členov.

Veronika, ja som netusila, ze sa tu daju ludia oznacit za nezelanych clenov, potom sa nezobrazuju ich temy a prispevky?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keby to napísal nováčik, tak sa nečudujem...nepýtam sa, vyskúšam! Kliknem obsluha, nastavenia a čítam.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mudry clovek sa uci cely zivot, hlupakovi staci............
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Milá Noemi-ke, ak ti označenie môjho príspevku za "Neužitočný" spríjenilo deň, prosím, tu máš ešte jeden, môžeš sa realizovať :

Noemi-ke 1 Hour Ago #16686 fiha, a ked ini zavreli temu bez prispevku, to bolo reci, ze? Opat- rovni a rovnejsi...

danushka Pozri príspevok
Richard, založ prosím sekcie ,,Trucovňa" a ,,Pieskovisko", nech sa poniektorí vybláznia a nastav to podľa možnosti tak, aby sa to nedalo zamykať. Porada potrebuje ako vidím priestor perpetum mobile, kde sa dookola a čokoľvek bude rozoberať, kde si bude môcť každý tresnúť a kopnúť do koho chce. Moderátom prikáž, aby si tieto sekcie vôbec nevšímali a bude pokoj.

Tak to vyzerá, keď v detstve deti nemajú svoju izbu...
No, niektorým ani dve detské izby nepomohli Inak, súhlasím, len ešte treba dať možnosť bez obmedzenia klikať na "Neužitočné".
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pre moderatora, ci admina-
prosim o vysvetlenie a "manual", kedy mozno pouzit tlacidlo neuzitocne, lebo ked sa pouzije, je to hotove peklo.

Kazdy tu pise a hodnoti podla svojho nazoru.
Je to na hriech, to tlacidlo. Mne mozete dat aj 109 neuzitocnych. Kludne sa vyspim...aj v obyvacke!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Že tu niekomu huba neupadne za tie neustále klamstvá Alebo aspoň ruka

Ja si prosím vysvetlenie, kedy možno označiť príspevok ako "Užitočný", alebo kedy s ním môžem súhlasiť, lebo aj takéto veci niekoho trápia (kto, kedy, kde, komu, za čo, prečo, ako klikol a ešte aj čo mu do profilu napísal) a nedajú mu v noci spať, lebo musí takéto v samostatných témach riešiť. Nerada by som bola, keby i mojím neúmyselným pričinením niekto k ďalšej diagnóze prišiel
Naposledy upravil Llívia : 19.07.12 at 06:10
4 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

marjankaj Pozri príspevok
Rád by som vedel, načo je užitočné, aby po kliknutí troch rispievateľov" bola téma uzamnknutá.
Vôbec tam nebolo nič provokatívne. Riešila sa tam praktická otázka zatiaľ nik nedokázal objasniť. Napriek tomu sa našli osoby, ktorým na tom niečo vadilo, ničím neprispeli a hlasovali za vyriešené. môžu potom spojiť hociktorí traja a hromadne pozatvárať všetky témy. A zadávateľ, ktorý čaká, že mu niekto poradí sa potom nestačí diviť, čo sa vlastne deje.

V linku sú dve ukážky takýchto dôležitých aktivistov. Tretí už je anonymný.
http://www.porada.sk/t196887-vlastni...ml#post2095813
Llívia Pozri príspevok

Jeden klik dala Noemi-ke ako pomstu za to, že som jej klika na "Vyriešené" v téme "Psy.", keďže rovnaká téma tu je, druhý dala Luana38, tretí Alaya1
Tému som založila znovu http://www.porada.sk/t196960-vlastni...alkona-ii.html
Aj druhá téma Vlastníctvo balkóna II je uzatvorená. Jeden klik som dala ja, ďalšie dva viem kto bol (vy to nepotrebujete vedieť ) - požiadala som o to ja a ďakujem za ten "uzatvárací" klik ďakujem.
Ak niekto chce v téme pokračovať, môže požiadať administrátor o jej odomknutie.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia Pozri príspevok




Aj druhá téma Vlastníctvo balkóna II je uzatvorená. Jeden klik som dala ja, ďalšie dva viem kto bol (vy to nepotrebujete vedieť ) - požiadala som o to ja a ďakujem za ten "uzatvárací" klik ďakujem.
Ak niekto chce v téme pokračovať, môže požiadať administrátor o jej odomknutie.
Netreba!

Hlavne, že si pochopila, to - čo o balkónoch.

Možno, aj o Zákone 182/1993?

A že, nech ti to vydrží.

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



Llívia

3 Hours Ago #16753 Čo ty vieš o dôvode môjho rozhodnutia?

Ten dôvod prečo si sa rozhodla II. zatvoriť a požiadať vrany, aby si sadli vedľa teba. Ten ma vôbec nezaujíma! Príspevok 115 si pochopila?

http://www.porada.sk/t196960-p3-vlas...ml#post2106925

Skôr ten prečo si založila II. To si fakt nedokázala pochopiť ten odsek 7, Zákona 182/1993 v § 2

(7) Podlahovou plochou bytu sa na účely tohto zákona rozumie podlahová plocha všetkých miestností bytu a miestností, ktoré tvoria príslušenstvo bytu, 5) bez plochy lodžií a balkónov.

Treba veriť, aj zákonom. Aj Bohušovi ...





má to aj pokračovanie ... veríš?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



Llívia

2 Minutes Ago #16780 Keď máš potrebu pokračovať v téme o vlastníctve bytov II, tak požiadaj o jej odomknutie. Nevykecávaj sa tu, táto téma je o niečom úplne inom!

Vidíš, vidíš, dievča zlaté! Máš to nejaké do?urvené. A pritom je to z tvojej hlavy.

http://www.porada.sk/t196887-vlastnictvo-balkona.html

http://www.porada.sk/t196960-vlastni...alkona-ii.html

Zabi!!!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Richard Pozri príspevok
Viacerí tu máte dobré postrehy, ale žiaľ vo veľa príspevkoch je aj snaha "rypnúť" si a to sa potom akokoľvek dobré myšlienky nedajú rozvíjať ak si jednoducho vytvoríte bojovú atmosféru. Naoko to vyzerá že diskusia nie je vulgárna, ale v skutočnosti to má výsledný efekt rovnaký ako keď si dvaja vulgárne nadávajú...

Uzatváranie tém je nástroj na spoločné moderovanie, ale je to aj zodpovednosť ktorá vyžaduje odosobnenie a nadhľad nad vecou.
Je to istým spôsobom privilégium pre "spoluvytváranie Porady" a kto si ho nevie vážiť/obstáť, bude mu musieť byť odobraté.
Budem , ale nenašla som tému, do ktorej sa písali návrhy na zlepšenie Porady.

1. K prvému zvýraznenému: bolo by možné, aby v prípade zmazania príspevku tento príspevok zostal v podobe, že tam zostane meno, čas, poradové číslo príspevku a samotný príspevok nebude obsahovať nič? Príp. by sa mohlo zobrazovať meno toho, kto to zmazal. Pretože napr. niektoré nicky tu neustále rýpu, potom tieto vyslovene provokačné príspevky rýchlo zmažú a ak niekto na ne reagoval, tak je v téme bordel, lebo kto ju nesledoval, tak nevie, že tam bolo niečo zmazané, a že preto tie príspevky nedávajú zmysel, alebo tie príspevky vyznejú inak, keď nie je vidieť, na čo reagovali - nie každý používa citácie. Takto by bolo vidieť aspoň, že do témy tie nicky písali, potom príspevky zmazali, a že tí, ktorí reagovali v nasledujúcich príspevkoch, reagovali na niečo zmazané, že nepísali do témy len tak pre zábavu.

2. Nadväzuje na bod 1.: mohlo by byť v citáciách aj číslo citovaného príspevku? Napr. http://www.porada.sk/t197654-bankove...ml#post2103819 v mojom príspevku č. 4 som reagovala na Veronikin príspevok, ktorý však ona zmazala a teraz to vyzerá tak, ako keby som si vymyslela celú citáciu, pretože po tom jej vymazanom príspevku nezostala žiadna stopa. Keby v téme zostal "riadok" s tým, že príspevok č. 4 od Veroniky bol zmazaný a v citácii by bolo, že to je príspevok č. 4, tak by bola aspoň aká-taká predstava, ako tie príspevky išli za sebou, ako na ne nadväzovali ďališ príspevky.
Naposledy upravil Llívia : 25.07.12 at 09:03
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja tak po tichu uvažujem, že ako môže niekto prejavovať lásku a príkladný prístup k zvieratám, ak to nedokáže k ľuďom. Ako to definovať ?
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať