Zavrieť

Porady

kuchynska linka z mercuky marketu??

je kuchynska linka z merkury marketu kvalitna, oplati sa do nej investovat, ci radsej priplatit a kupit z ineho obchodu?? ak ano aku predajnu mi odporucite?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    My sme kupovali u nich kuchynsku linku, bol to najlacnejsi variant ktory ako tak vyzeral, prevedienie farebne bolo Wenge (tmavohnede drevo) a zelena kuchynska doska...linka je celkom fajn, ale drevotrieska je velmi porezna, to zn. ze zmontovat raz a uz s nicim nehybat, keby sa koli stahovaniu musela rozobrat asi by ju nikto uz nedal dokopy..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no naozaj!!..zakladateľka a prispievateľka- dnes prihlásené ,pekne sa tu stretli...

    ..a čo to je "mercuky market?..
    lujza.j náhodička.....:-D
    lucia.olej tak mercury market je polsky obchod

    čakanka je offline (nepripojený) čakanka

    čakanka
    Lucia, nie, nie, nie, Merkury market- to je tovar z Polska, proste smejd, ked chces, tak jedine Topolcany. Teda, ak nechces vymienat kazdy rok novu linku
    pepsikova ..jáááj, chňápem už!...ale linku z mercury-neviem, neviem...to polské drevo je vraj dáke toxické...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lenka Preci Revesova Rohova kuchynska linka nas stala do 2000eur...v decodome to bolo takmer 2 krat tolko a pri kupe holobytu a jeho prerobeni nema kazdy na to si kupit kuchynsku linku za 3500 eur...
    alaya1 Najlepsie je, ze aj v inych obchodoch su vsetko polske, no napisu predajcu, nie vyrobcu a ludia si myslia, ze je to super vyrobok. Vid vsetkly nabytky u nas v meste.
    Paula "Vyrobené" neznačí, že je to i "krajina pôvodu" - a tú krajinu pôvodu často predajcovia radšej neuvedú
    Paula Všimnite si napr. na potravinách - Dodávateľ XY SK,vyrobené v Rakúsku (asi len zabalené/prebalené), krajina pôvodu Taliansko
      zbaliť

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Ked kupite to najlacnejšie,kde kolvek na svete vždy to bude šmejd je uplne jedno kto to vyrobil či poliak alebo japonec.Drvivá večšina nábytku u nás je z polska aj tie ktoré si pochvalujú akože sú slovenské.Ja mám všetok nábytok vyrobený v polsku ale rozhodne nebol lacný a som s ním absolutne spokojný.Už som ho stahoval a rozoberal dva krát a nič mu nieje.
    lucia.olej dakujem za radu, ja tiez nechcem kupovat najlacnejsiu linku z merkuru, no myslim, ze kuchyna z merkuru je vramci mody vzdy o krocik vpred..dakujem vsetkym este raz

    kuchynska linka z mercuky marketu??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.