Zavrieť

Porady

Prevádzkova doba parkoviska

Ahojte,

MUSÍ byť na parkovisku označená prevádzková doba?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Letko Pozri príspevok
    Hádam časom dostanem presnú odpoveď na moju otázku
    Presna odpoved .

    Parkovisko musí byť označené prevádzkovou dobou ak je parkovanie na nom spoplatnené ,
    ak nie je spoplatnené nemusí byť označené dobou obmedzujucou parkovanie.

    Hovorím o parkoviskach pre verejnosť.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...musí, tak ako na obchode musíš mať prevádzkovú dobu, na reštaurácii - je to prevádzka ako každé iné miesto, na ktorom sa vykonáva nejaká činnosť, poskytovanie služby........
    ...ak mám pravdu povedať, ešte som bez prevádzkovej doby ani parkovisko nevidela....

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Na KTOROM parkovisku ?

    Ja som videl XXXXYYYY parkovisk, rozumej spevnená plocha využívaná spravidla na odstavenie aut,

    ktoré neboli nijak označené... A niekedy tam neboli ani autá...

    To tic-tac: Okrem Bratislavy existuje ešte štát Slovensko,kde vládnu iné pomery ako v meste BA.
    tictac7 ...si vstával ľavou nohou?

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    V Bardejovských Kúpeľoch je parkovisko s rampami, kde som prevádzkovú dobu nevidel. Musí to byť vyznačené tak, aby to videl vodič pri vchode na parkovisko alebo to môže byť umiestnené aj v búdke?

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...podľa mňa na viditeľnom mieste. A samozrejme aj s cenníkom. Pretože, ak viem, že na parkovisku je prevádzková doba do 18,00 a platí sa tam a pár minút chýba do konca, tak si počkám a vojdem na parkovisko až potom... Teda ešte samozrejme závisí od toho, či pozemok, na ktorom je parkovisko je vo vlastníctve obce, resp. mesta, alebo priamo toho prevádzkovateľa. Ak ho má prevádzkovateľ len prenajaté od obce, resp. mesta, tak ak majú predstavení konkrétnej obce, resp. mesta aspoň trocha rozumu, tak v zmluve je klauzula o prevádzkovej dobe a o tom, že mimo prevádzkovej doby je parkovisko verejne prístupné bez úhrady....

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Asi parkovisko je parkoviskom 24 hodín, či nie ?

    Alebo,žeby 12 hodín bolo parkoviskom, a ďalších 12 hodín by na ňom vystupovali folkloristi ?

    Otázka by mala správne znieť v akom čase je spoplatnené , a kedy sa dá /a či sa vobec dá/parkovať bezplatne.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Indeed Pozri príspevok
    Asi parkovisko je parkoviskom 24 hodín, či nie ?

    Alebo,žeby 12 hodín bolo parkoviskom, a ďalších 12 hodín by na ňom vystupovali folkloristi ?

    Otázka by mala správne znieť v akom čase je spoplatnené , a kedy sa dá /a či sa vobec dá/parkovať bezplatne.
    Na tabuliach som zatiaľ videl len "Prevádzková doba parkoviska", čo je dostatočne zrozumiteľné.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Mne sa veĺmi páči,že sa dá bezplatne parkovať pod Štrbským plesom na parkovisku pri železničnej stanici...

    alebo,že by len mimo sezony ?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Inak prevadzkovať parkovisko je najľahší sposob zárobkovej činnosti,

    videl som to v Bulharsku

    parkovanie bolo na školskom dvore /vtedy boli prázdniny/ a typek natiahol cez bránu povraz

    a zarábal si.....

    Slovensko je trošku na inej urovni od Bulharska ,ale zmýšĺanie všetkých podobných typkov je identické:

    rýchlo a bezpracne zarobiť na čom sa dá....
    Indeed a ešte okrem toho ma Slovensko svoju špecialitku:všetkými prostriedkami a silami brániť ostatným aby k takému zisku prišli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.