Zavrieť

Porady

Ktorý je najvyhodnejsi úver ????

Dobry den prajem mám záujem o úver presnejsie bezucelovy úver na cokolvek prosím vas poradáci poradte mi s ktorej banky sa mi to oplati najviac??
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

banky maju taktiku ZARABAŤ a ZARÁBAŤ a ešte raz ZARÁBAŤ, majú vysokú režiu a preto poskytujú uvery za

podmienok porovnateľných s ÚŽEROU (!)

preto spotrebný uver NIE

radšej QUATTRO , kreditnú kartu a podobne...

" hivry top - čiky rap..."

ja sa bankárom na ich luxusný život a vysoké platy rozhodne skladať nemienim....
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
2016 Pozri príspevok
Dobrý deň.
Máte skúsenosti s úverom od poštovej banky? Bol som tam a čakám na schválenie. Koľko to asi trvá? Pani tam mi povedala, že 1-2 dni teraz beží 3 deň. Aká je šanca na získanie úveru? Predtým mi unicreditbank zamietla s tým, že som krátko v zamestnaní min. je 6 mesiacov pri vybavovaní mi povedali min. 3 mesiace čo som spĺňal no nejak si to zmenili asi....v žiadosti mám na 3000€ so splátkou 102€ mesačne so životným poistením nakoľko sa mi moje končí....mám pocit že na úver nemám šancu hlavne koli príjmom ktoré mi vykazuje moj zamestnávateľ odvádza mi totiž minimálku v rozmedzí od 303 do 350€ !!! v skutočnosti však dostávam od 520 do 800€ mesačne no peniaze mi dáva v hotovosti tak to nemám ako dokázať...čo si myslíte je šanca že úver dostanem? Máte skúsenosti s poštovou bankou je seriózna?
skús žltý melón...https://www.zltymelon.sk/?gclid=CNrr...FcJc3god_ScACQ
0 0
efion efion

efion je offline (nepripojený) efion

Ohľadom úverov je to pomerne dosť individuálne – to, čo sa píše v kalkulačkách a reklame nemusí byť úplne presné, výsledná úroková sadzba sa môže pohybovať smerom dole aj smerom hore. Začal by som v tej banke, kde máš svoj účet a prejsť si niekoľko ďalších bánk. Určite si treba pozrieť prehľady na weboch jednotlivých bánk, napríklad takéto - https://www.postovabanka.sk/media/51...latky_RPMN.png a následne ísť osobne do banky.
@2016 – áno, Poštová banka je seriózna
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
efion
Ohľadom úverov je to pomerne dosť individuálne – to, čo sa píše v kalkulačkách a reklame nemusí byť úplne presné, výsledná úroková sadzba sa môže pohybovať smerom dole aj smerom hore. Začal by som v tej banke, kde máš svoj účet a prejsť si niekoľko ďalších bánk. Určite si treba pozrieť prehľady na weboch jednotlivých bánk, napríklad takéto - https://www.postovabanka.sk/media/51...latky_RPMN.png a následne ísť osobne do banky.
@2016 – áno, Poštová banka je seriózna
Add 1 . Tema trochu staršieho dáta . Dotyčný už plače nad splátkami ...

Add 2. Robíš reklamu - pradpokladám , že si dealer ...

Add 3. " Poštová banka je seriózna " ...
Veta nekompletná
- oznamuješ ? nakoľko chýba bodka .
- pýtaš sa ? nakoľko chýba otáznik .
- zvýrazňuješ ? nakoľko výkričník tam nie je .

Add 4. " Poštová banka je seriózna " ....
Môj názor ....
0 0
Zelvicka444 Zelvicka444

Zelvicka444 je offline (nepripojený) Zelvicka444

KEJKA
finsluzby Pozri príspevok
ak už musíš úver brať, tak zbehni do banky, kde ti chodia prašule, tam by si teoreticky mal dostať najlepšie úroky
len teoreticky. Skôr mám skúsenosť, že práve iná banka v snahe získať klienta, poskytne lepšie podmienky s tým, že sa dlžník "presťahuje" so svojimi účtami k nej.
mne dala moja banka tiez nevyhodnejsi uver nez napriklad zuno. Pouzila som nakoniec firmu na kolektivne poziciavanie kde mi pozicalo viacero ludi s ktorymi som sa dohodla na urokoch aj dlzke splacania a vsetko funguje. Splacam uz 4.mesiac a nie su problemy.
0 0
Zelvicka444 Zelvicka444

Zelvicka444 je offline (nepripojený) Zelvicka444

zlty melon. Inak mam VUBcku uz 15 rokov ale urok mi lepsi nedali
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať