Zavrieť

Porady

Podanie trestneho oznamenia na europske sudy na nasich politikov

Ak ma niekto skusenosti, bol by som rad keby mi ulahcil postup ako podat trestne oznamenie na verejneho cinitela. Ci je moznost priamo na europsky sud. Zacal by som Gabrielom Palackom a postupne...dalsimi....Ak by mal niekto zaujem osobne sa stretnut pripadne spolupracovat budem velmi rad.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    taxatívne vymedzené, kto je verejným činiteľom - §128 TZ

    žiaden európsky súd neexistuje

    podať trestné oznámenie môžeš jedine na orgáne činnom v trestnom konaní (slovenskom), teda na polícii alebo prokuratúre

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    matto
    žiaden európsky súd neexistuje
    A to naozaj?
    A čo je potom toto?
    ESĽP - http://sk.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%...%A9_pr%C3%A1va
    Inak pre rado3105:
    Pokiaľ chceš podať TO hoci na Palacku - môžeš, ale začni na slovenských súdoch, pokiaľ by nekonali, máš Najvyšší súd, potom Ústavný súd a nakoniec ESĽP.
    Okrem toho: Palacka nie je žiadny verejný činiteľ - a môžeš pridávať aj ostatných.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    misoft Pozri príspevok
    A to naozaj?
    A čo je potom toto?
    ESĽP - http://sk.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%...%A9_pr%C3%A1va
    Inak pre rado3105:
    Pokiaľ chceš podať TO hoci na Palacku - môžeš, ale začni na slovenských súdoch, pokiaľ by nekonali, máš Najvyšší súd, potom Ústavný súd a nakoniec ESĽP.
    Okrem toho: Palacka nie je žiadny verejný činiteľ - a môžeš pridávať aj ostatných.
    od kedy pod pojmom európsky súd, sa rozumie ESĽP? to potom európsky súd je všetko, aj Európsky súdny dvor, jeho "podsúdy": Všeobecný súd, Súd pre verejnú službu

    rado3105: trestné konanie nefunguje ako tvrdí misoft: "začni na slovenských súdoch, pokiaľ by nekonali, máš Najvyšší súd, potom Ústavný súd a nakoniec ESĽP." Preštuduj si trestný zákon, trestný poriadok s komentármi.
    misoft http://sk.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3psky_s%C3%BAdny_dvor

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    rado3105 Pozri príspevok
    Ak ma niekto skusenosti, bol by som rad keby mi ulahcil postup ako podat trestne oznamenie na verejneho cinitela. Ci je moznost priamo na europsky sud. Zacal by som Gabrielom Palackom a postupne...dalsimi....Ak by mal niekto zaujem osobne sa stretnut pripadne spolupracovat budem velmi rad.....
    JA len tak zo zvedavosti: Za čo ho chceš žalovať?

    rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

    Vylúčený člen rado3105
    + Gorilla, kde bral milionove uplatky nasich penazi...spolu s dalosou krysou - Kucejom....

    Podanie trestneho oznamenia na europske sudy na nasich politikov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.