Zavrieť

Porady

Zahlasujte za náš projekt detského ihriska

admin
Ahojte,

chcem Vas poprosit o hlas pre podporu nasho projektu detskeho ihriska na Ciernej Vode cez nadaciu SPP. Zaberie to cca 30 sekund casu a hlasovanie je
bezplatne s moznostou vyhry wellnes pobytu.

Treba:

1) kliknut na link http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasen...l-projektu/460

2) stlacit tlacitko hlasovat a zadat cislo tvojho mobilu

3) pride ti SMS s kodom, ktory tam treba natukat (pozor na zameny ako 0 za O a pod.)

Dakujem, mozete sa potom prist posmykat
Naposledy upravil Richard : 14.08.12 at 13:23
Usporiadat
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
je to tam! spolu to vyhráme
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ešte raz ďakujem všetkým ktorí sa zúčastnili a pomohli.

Náš projekt skončil na druhom mieste v západnom kraji s počtom hlasov 2345. Je to fantastický výsledok pre všetkých, ktorí sa aktívne zapojili a vďaka patrí všetkým, ktorí prejavili ochotu zastaviť sa a venovať svoj čas takejto prospešnej aktivite. Hlasovanie bolo prejavom podpory, som rád že sa nájdu ľudia so zmyslom pre podporu iných.

Konkrétne na Porade to nie je ani prvý ani posledný prípad, je to skvelé že komunita na Porade sa prejavuje aj týmto spôsobom.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Richard Pozri príspevok
Ešte raz ďakujem všetkým ktorí sa zúčastnili a pomohli.

Náš projekt skončil na druhom mieste v západnom kraji s počtom hlasov 2345. Je to fantastický výsledok pre všetkých, ktorí sa aktívne zapojili a vďaka patrí všetkým, ktorí prejavili ochotu zastaviť sa a venovať svoj čas takejto prospešnej aktivite. Hlasovanie bolo prejavom podpory, som rád že sa nájdu ľudia so zmyslom pre podporu iných.

Konkrétne na Porade to nie je ani prvý ani posledný prípad, je to skvelé že komunita na Porade sa prejavuje aj týmto spôsobom.
...


..teším sa!..a so mnou iste aj ostatní štedrí klikači a dúfame, Richard, že klikačky na dobré veci a semotamo pomoc našim poraďákom nám tu zachováš a nevyšmaríš nás na smetisko dejín..lebo aj malá pomoc je pomoc, hlavne, ak je z nej radosť...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dobrá vec sa podarila. Je to maličkosť "kliknúť".
Poraďáci sú ako jedna veľká rodina a vedia pre dobrú vec zapáliť.
Určite si sa presvedčil, že stačí osloviť a niektorým to určite niečo povie a pre dobrú vec tú malú chvíľku venujú.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať