Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ani my - sedeli sme doma, popíjali pivko, whisky a nakoniec huberta. deň pred sme zatiahli na trochen špacírung do podersdorfu am see a po špacírungu sme si dali obedík tu
hmm...tam by sa šikla robota mojmu chlapovi....teda nie konkretne
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
hmm...tam by sa šikla robota mojmu chlapovi....teda nie konkretne
luj, radi tam chodíme. na jar pravidelne (málo ľudí na jazere) a pekné prostredie. a krčmičky na každom kroku na seestrasse
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
luj, radi tam chodíme. na jar pravidelne (málo ľudí na jazere) a pekné prostredie. a krčmičky na každom kroku na seestrasse
že vraj to tam je pekne nebola som tam ešte...ani neviem prečo
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
že vraj to tam je pekne nebola som tam ešte...ani neviem prečo
cca 60 km. na jar - máj, jún ozaj pekné prostredie. júl a august tam nechodíme - strašne veľa dovolenkárov a dosť veľké % maďarov. potom až jeseň a občas v zime. 30-teho bolo super počasie, ticho, len domáci
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
cca 60 km. na jar - máj, jún ozaj pekné prostredie. júl a august tam nechodíme - strašne veľa dovolenkárov a dosť veľké % maďarov. potom až jeseň a občas v zime. 30-teho bolo super počasie, ticho, len domáci
minulý rok tam kolegynin známy otváral reštiku na sezonu naháňaj personál, teda aj kuchárov, ale nejako sa čas pohol moj chlap chcel že by to v De ukončil.....nakoniec mi kolegyňa niekedy v septembri, že oni to tam ukončili že ešte bola rada, že moj chlap tam nešiel bol by bez roboty....len neviem prečo to ukončili.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
minulý rok tam kolegynin známy otváral reštiku na sezonu naháňaj personál, teda aj kuchárov, ale nejako sa čas pohol moj chlap chcel že by to v De ukončil.....nakoniec mi kolegyňa niekedy v septembri, že oni to tam ukončili že ešte bola rada, že moj chlap tam nešiel bol by bez roboty....len neviem prečo to ukončili.....
poviem ti takto luj: nedeľa 11 hodín, skončí omša, skoro všetci sa vždy usadia v tejto reštike buď dnu alebo na terase, varia super, ceny dobré, niektorí ani nesadnú, objednajú si šnicle a odnesú domov k obedu (aj 30.12. tak bolo). domáci idú furt k domácim. a tí čo bývajú v penziónoch a majú polpenziu sa prestravujú tam. ťažko sa asi presadiť
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
poviem ti takto luj: nedeľa 11 hodín, skončí omša, skoro všetci sa vždy usadia v tejto reštike buď dnu alebo na terase, varia super, ceny dobré, niektorí ani nesadnú, objednajú si šnicle a odnesú domov k obedu (aj 30.12. tak bolo). domáci idú furt k domácim. a tí čo bývajú v penziónoch a majú polpenziu sa prestravujú tam. ťažko sa asi presadiť
chodievajú tam ludia aj so psami ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
chodievajú tam ludia aj so psami ?
popri jazere bežne a do reštiky tiež.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ešte k tomu koncu v septembri - 80% reštík, penziónov asi ukončí sezónu a idú zarábať do álp. zostanú len domáci.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ešte k tomu koncu v septembri - 80% reštík, penziónov asi ukončí sezónu a idú zarábať do álp. zostanú len domáci.
no to je výhodné, že majú kam zmiznúť za zárobkom....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, podľa horoskopu mi vyšlo, že mám veľmi dobrý rok na kúpu nehnuteľnosti...takže, ak by prišiel dáky rušivý element do mojej darebnosti, rada tú pajtu kúpim a budem darebačiť tam...však to je jedno, kde,podstata je "čo"..či?.....tak nejako...
Žiadalo sa Ti lacamontera a už Ti tu rozkazuje - musíš si dať ciele a makať Aj keď budeš mať 99 rokov. Ak by si nemala kde napredovať, môžeš pomaly šlapať aj so šarkanom ku mne a naspäť. A budeš napredovať
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
u mňa relatívny kľud ale na Nový rok som sa zobudil vedľa holého zadku mojej polovičky a keď platí jak na nový rok tak po celý rok, ocotne to beriem Trochu oneskorene všetkým ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
1 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Všetkým poraďakákom želám všetko dobré do nového roku, veľa zdravia, šťastia, lásky, samozrejme aj peňazí a veľa krásnych a pohodových dní.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zuzulová - paralelný slalom mníchov
mazeová v 2. kole zaspinkala na štarte

https://www.dailymotion.com/video/xwdxmk_velez-zuzulova-and-neureuther-win-in-munich_sport#.UOPKU6ztQSQ






Naposledy upravil srska : 02.01.13 at 07:11
start_munchen.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lapejko Pozri príspevok
nemá šancu, zakázal som sa jej do konca roka ku mne ozývať! Začne hundrať pre hocijakú maličkosť, aj jej dám za pravdu aaľe ona furt ľem svojo, žeby ju šľak trafil tam dze je, fuj aľe me rozjedla...a taká pekná nedeľa to mohla byť, dve hodiny v aquaparku Delňa sme s deťmi strávili...asi tam zoči dostala, nalpa!
lapejko Pozri príspevok
ta pravda, mali sme ísť k bratovi na Sekčov, prefičal som cez Prešov, deti ani nemukli a moja až v Lade špitla aby som sa nehneval a otočil... pri Lipníku som to naraz zvládol, návšteva Ok, ale teraz sa duje, no nezabijem ju?! A ten nedostatok sexu isto nie je príčina ale následok asi bude dlho keďže zase idem von...
lapejko Pozri príspevok
u mňa relatívny kľud ale na Nový rok som sa zobudil vedľa holého zadku mojej polovičky a keď platí jak na nový rok tak po celý rok, ocotne to beriem Trochu oneskorene všetkým ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
.................................................h m................................................. ..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
.................................................h m................................................. ..
už sa to asi urovnalo madzi lapejkom a pani lapejkovou...,dobre ju šupol a je pokoj, ako som radil a písal..., Stanislav nieje chmuľo- Stanislav vie čo a jak...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
už sa to asi urovnalo madzi lapejkom a pani lapejkovou...,dobre ju šupol a je pokoj, ako som radil a písal..., Stanislav nieje chmuľo- Stanislav vie čo a jak...
...hehehehehe.....

Ibaže Stanislav teraz nepochopil celkom to moje " hm ".....a ja som schválne nezvýraznil poniektoré slová ...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Zdravím všetkých a želám všetko len to dobré do nového roku. Ku nám prišiel koniec sveta a vzal si niečo z motora mojej Talie... Takže od vianoc už aj ja mám nehnuteľnosť...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

calawen Pozri príspevok
Zdravím všetkých a želám všetko len to dobré do nového roku. Ku nám prišiel koniec sveta a vzal si niečo z motora mojej Talie... Takže od vianoc už aj ja mám nehnuteľnosť...
no mňa by asi vystrelilo z gatí...ale čo ak to je znamenie...že ak sa dá treba sa kuknúť po novšej alebo novej hnuteľnosti
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

lujza.j Pozri príspevok
no mňa by asi vystrelilo z gatí...ale čo ak to je znamenie...že ak sa dá treba sa kuknúť po novšej alebo novej hnuteľnosti
Sviňajedna neštartuje, najprv sme mysleli, že baterka odišla - ani po nabití a vložení do auta neštartovalo, manžel tvrdí, že problém nie je elektrický, odhadovaná cena opravy 300E a vyššie, na nové nie sú love...

Ale zas 11 ročné auto si to môže dovoliť zaštrajkovať, nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať