Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
.urva, ešte aj tú predpoved počasia zmanipulujú...
Neviem či sa pamätáš na predpovede počasia pred prvým májom, keď sme museli ísť do sprievodu. Vždy malo byť pekné, teplé, slnečné počasie. A veľakrát bolo zima, lialo, vetrisko fúkal ale komunisti mali požiadavku na pekné počasie. Od vtedy si pamätám aj starnúceho seladóna. Iba sa čudujem, že robí zo seba veštca.A začína sa tomu rozumieť ako hus pivu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Neviem či sa pamätáš na predpovede počasia pred prvým májom, keď sme museli ísť do sprievodu. Vždy malo byť pekné, teplé, slnečné počasie. A veľakrát bolo zima, lialo, vetrisko fúkal ale komunisti mali požiadavku na pekné počasie. Od vtedy si pamätám aj starnúceho seladóna. Iba sa čudujem, že robí zo seba veštca.A začína sa tomu rozumieť ako hus pivu.
nie...bola som menšejšia ale aj s babkou kuknúť na tribúnu som bola....ul. Malinovského-ba....potom to už bývalo na nám.f.zubku-vajnorská....to som už mohla kukať z okna zo steinerky...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
nie...bola som menšejšia ale aj s babkou kuknúť na tribúnu som bola....ul. Malinovského-ba....potom to už bývalo na nám.f.zubku-vajnorská....to som už mohla kukať z okna zo steinerky...
Našťastie som tam " musela" ísť iba pár krát. Zo ZDŠ sme museli ísť - zvlášť autobusy boli pristavené (zadarmo), od vojska som musela ísť( presedeli sme v hoteli za chrbtom tribúny) a jeden raz zo školy- z internátu. Vtedy nás tam nahnali celý internát. Už som to tu niekde písala - pred tým sme sa učili pochodovať a spievať, bolo pekné počasie. A na prvého mája lialo, vetrisko, zima a naša škola prešla cez Levice potichu, ako zmoknuté kurence. Odtiaľ nás nahnali do vlaku a na internát. Školník zakúril a my sme všetci vyspávali prvomájový sprievod v posteli
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
co je to? bo octan je na opuchy
...srskin ....Ty nevieš ???

Obušok teleskopický ......

...šak Silvia má ústočká opuchnuté ...
...a jej manžel ništ ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na bulharského politika zaútočil pred kamerami muž so zbraňou

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...o-zbranou.html


...teda delegáti atentátnikovi to následne spočítali .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....som sa včera aj dnes vytešovala, aké to je super do zákruty na ručnej....špica...moje decko vôbec nie je za takúto srandu som ju včera volala....ona ma odkázala na jej kolegu, že nech sa idem pošmýkať s ním....že on už plakal, že nemá ručnú... dnes idem z upratovania a neohrnuli mi jednu zákrutu pri baráku
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

aj ja som sa "vytešovala" - keď ma šmyklo dnes v zákrute, už som sa videla v jarku vykotená - no žiadna sranda to nebola
potom som s 1/2 išla na návštevu a on mi toto vyvádzal na ručnej - skoro som ho kabelkou ubila
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
aj ja som sa "vytešovala" - keď ma šmyklo dnes v zákrute, už som sa videla v jarku vykotená - no žiadna sranda to nebola
potom som s 1/2 išla na návštevu a on mi toto vyvádzal na ručnej - skoro som ho kabelkou ubila
Ivík...vieéš aké je to super...treba skúsiť...inak aj mne to robieval...vždy som mala nervy...on sa rehlil lebo vedel že to má pod kontrolou a ja som sa išla pos.ať
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Som smutný, zhrozený, šokovaný ...

Nyyyyyyyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeeeeeeee !!! Melánka Oláriová R.I.P. :-(((((((((((((((
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som smutný, zhrozený, šokovaný ...

Nyyyyyyyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeeeeeeee !!! Melánka Oláriová R.I.P. :-(((((((((((((((
...neblbni ..... krásny vek ....
Vo veku 84 rokov dnes zomrela speváčka Melánia Olláryová
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Neviem či sa pamätáš na predpovede počasia pred prvým májom, keď sme museli ísť do sprievodu. Vždy malo byť pekné, teplé, slnečné počasie. A veľakrát bolo zima, lialo, vetrisko fúkal ale komunisti mali požiadavku na pekné počasie. Od vtedy si pamätám aj starnúceho seladóna. Iba sa čudujem, že robí zo seba veštca.A začína sa tomu rozumieť ako hus pivu.
Ja si pamätám ŠTÍT 84 na Lešti mesiac a pol sme nacvičovali pyrotechnické polia posledný týždeň hmla ako sviňa, posledný deň pred cvičením na veliteľ imitačného oddielu povedal "zítra bude pekne a slunečno" to bola predpoveď na 100% druhý deň ráno mlieko o 8,30 letecký útok na postavenia za 20 minút sa hmla rozostúpila v okruhu podľa môjho odhadu 15km vtedy som prehlásil " a teraz na nás tí letci niečo drbli aby bolo jasno a Dzúr mal divadlo" Aj takto sa dá predpovedať počasie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Na bulharského politika zaútočil pred kamerami muž so zbraňou

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...o-zbranou.html


...teda delegáti atentátnikovi to následne spočítali .....
ufffffffffffff...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Skryl sa mesiac za obláčik... Veru, nech odpočíva v pokoji.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Skryl sa mesiac za obláčik... Veru, nech odpočíva v pokoji.
ja som ju mal rád, aj Gizku Oňovú uznávam...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som ju mal rád, aj Gizku Oňovú uznávam...
...Ty si bol vždy na staršie ročníky .........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bola skupina speváčok ktoré sa dali stále počúvať ona patrila medzi ne bola počúvateľná v každej generácii.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ani nie pred dňom som sa vytešovala, že konečne jeden rok, keď nemám nič do činenia s priznaním k dani z nehnuteľností, akurát počkám na šeky. No a dnes, čo čert nechcel, som sa mrk na kapor a čo nevidím, jeden nedoriešený pozemok, ktorý bol doteraz v ROEP a ktorý moji rodičia pred cca 40 rokmi predali susedovi, aby sa mu zarovnal pozemok (16 m2), ale to vtedy nedali na poriadok, a zrazu bác! mám to na LV ja sa bratom, ktorý býva mimo, a teraz "dohoda spoluvlastníkov" atď a so susedom to dať na poriadok môžem, ak bude brat v Európe .... jaj, a to nemám prvý problém s nevysporiadaným pozemkom.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to ako ten Kramár na čt1 musí mluviť....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A to bol kto??????????????????????????????????????????????? ?,ta Olariova či ako??? niečo mi asi ušlo?alebo som mladý?
Naposledy upravil pivko : 19.01.13 at 20:50
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať