Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
querying querying

querying je offline (nepripojený) querying

Zdravím,
prepacte ak som netrafila temu, no dnes som konecne mrkla na svoj ucet cez elektronicke sluzby VsZP a zistila som ze takmer kazdy druhy zakrok, ktory lekari vykazali som FYZICKY REALNE NEABSOLVOVALA !!!!!!
hanba im !!!
tazko sa tu bude nieco spatne dokazovat, ........ ale predsa neda mi aspon to tu napisat !!!
dufam ze nabuduce si to radsej rozmyslia
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
querying Pozri príspevok
Zdravím,
prepacte ak som netrafila temu, no dnes som konecne mrkla na svoj ucet cez elektronicke sluzby VsZP a zistila som ze takmer kazdy druhy zakrok, ktory lekari vykazali som FYZICKY REALNE NEABSOLVOVALA !!!!!!
hanba im !!!
tazko sa tu bude nieco spatne dokazovat, ........ ale predsa neda mi aspon to tu napisat !!!
dufam ze nabuduce si to radsej rozmyslia
..

..dobré ráno!..len neviem, kto a čo si má rozmyslieť!..lebo ako lekárovi dokážeš, že ti ten zákrok neurobil?..neviem-neviem!...jedovať by si sa mohla, ak by si zaplatila a lekár by si to ešte dal aj preplatiť poisťovňou...
..však choď a vysvetli mu, že si nepraješ, aby ťa odr*ával!..a napíš, čo ti povedal!..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a toť poloha môjho šarkana dnes!..už len tabuľka "tu strážim ja" nám chýba!..
robinko 002.jpg  
robinko 003.jpg  
1/1
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...a toť poloha môjho šarkana dnes!..už len tabuľka "tu strážim ja" nám chýba!..
Šak stráži poklady, nie? Hlavne toho maličkého .
3 0
querying querying

querying je offline (nepripojený) querying

nuz, tak teda dobré , ved pisem ze ťažko sa tu bude niečo spätne dokazovať.... ale to ako myslite ze je to v OK a v poriadku a nemam sa preco jedovať?
myslim, ze doteraz na tom dobre zarabali ked ludia nemali taku jednoduchu moznost si to overit..... no teraz uz by nad tym mohli zacat aspon uvazovat, ze ci budu dalej brat peniaze za nic !
no a tym co uz dosiahnem ze sa budem s nimi debatit o tom co bolo pred niekolkymi mesiacmi..... nic si myslim, nepotrebujem si vypocut urazky a nadavky, tych je dost vsade naokolo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
querying Pozri príspevok
nuz, tak teda dobré , ved pisem ze ťažko sa tu bude niečo spätne dokazovať.... ale to ako myslite ze je to v OK a v poriadku a nemam sa preco jedovať?
myslim, ze doteraz na tom dobre zarabali ked ludia nemali taku jednoduchu moznost si to overit..... no teraz uz by nad tym mohli zacat aspon uvazovat, ze ci budu dalej brat peniaze za nic !
no a tym co uz dosiahnem ze sa budem s nimi debatit o tom co bolo pred niekolkymi mesiacmi..... nic si myslim, nepotrebujem si vypocut urazky a nadavky, tych je dost vsade naokolo
...

..ale ja som ťa predsa neurazila!..dobré ráno"- to je na prebudenie do reality!..lekári robia aj iné prehmaty,ale ak čakáš, že budú uvažovať o čestnosti voči pacientovi,tak osobne si myslím, že sa načakáš...a my všetci s tebou...a nikde som nenapísala, že je to ok a v poriadku...tu si zlosť nevybíjaj!..
..a len tak, medzi nami, podľa diagnózy, aj spred niekoľkých mesiacov, ktorú máš zapísanú v karte, si môžeš zistiť, aké úkony sú k nej povinné a ktoré nie...a riešiť to s poisťovňou...
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pepsi Ty si mala dnes doma vnúčika, veď nie je sobota, ale radosti si mala určite veľa.....a ten Tvoj havino je krásny a chvostík má ako vejárik
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kukučka Pozri príspevok
Lopatovanie mám za sebou, ulica prázdna, videla som až jedno decko!
Keď som ja bola decko, išli sme sa od radosti zbesnieť, sánkovali sme sa do noci na každom možnom mieste, moje deti tiež. Čo robia vaše deti?
moje ? asi sa budú večer snažiť aby zaplnili ulicu deťmi.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Pepsi Ty si mala dnes doma vnúčika, veď nie je sobota, ale radosti si mala určite veľa.....a ten Tvoj havino je krásny a chvostík má ako vejárik
..

..no ja som ho mala aj v sobotu, aj v pondelok aj dnes celý deň!..jeho maminka má polročné skúšky,tak bola v škole,doniesla domov dve jednotky dnes, jednu v pondelok...a my sme sa zatiaľ spolu mojkali...achjaj!..je to také úžasné!...
...šarkan si zvyká, že treba dávať pozor,stráži aj to, čo nemusí
9 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

querying Pozri príspevok
Zdravím,
prepacte ak som netrafila temu, no dnes som konecne mrkla na svoj ucet cez elektronicke sluzby VsZP a zistila som ze takmer kazdy druhy zakrok, ktory lekari vykazali som FYZICKY REALNE NEABSOLVOVALA !!!!!!
hanba im !!!
tazko sa tu bude nieco spatne dokazovat, ........ ale predsa neda mi aspon to tu napisat !!!
dufam ze nabuduce si to radsej rozmyslia
ak si si istá, tak existuje úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ale ho zasa nakydalo...

Zajtra som mala v pláne ísť do najväčšej dediny na svadobný veľtrh a obchody popozerať... Ale keď bude tak, ako dnes, asi pôjdem pesovi pod chvost...
.... čo sa sťeš vydávať?

Nandrolon Pozri príspevok
Ja mám sneh rád, naopak nemám rád horúčavy nad 25 st. celzia.
Zima a jeseň sú najkrajšie obdobia...
PS: som z tej oblasti, kde je snehu skoro najviac na SR...
... ja ho priam milujem, pozerajúc naň z teplej postieľky v telke ...
Inak dnes som mala na aute asi 5 cm, hnusný mokrý sneh, mám vyhradené parkovisko priamo pod kopčekom, už nikde inde nie je sneh, len na tomto kopčeku, odkiaľ vo dne pomaly steká a v noci mi tá mláka pod autom zamrzne, idem sa tam prizabiť. No stále lepšie, než pred pár rokmi, keď mi technické služby sneh z celého parkoviska nahrnul priamo pred moje auto, lebo ďalej nemal kam ísť ...
Ľutujem všetkých tam na východe a severe, vydržte, čochvíľa bude jar!
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Paľko rýchlo by ťa to prešlo... ráno 40 cm odhrnuté, znova 20 cm napadnuté a stále sneží... ale ak chceš príď, prázdnych domov je tu dosť... však to bol fór, ja mám tiež kus lopatovania ale presne sa mi stalo minulý týždeň keď aj u nás napadlo dosť odhádžem sneh spred výjazdových brán a ten traktorista stála asi za rohom, odhádžem druhý raz čo myslíš kto prešiel po ulici? traktorista s radlicou.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

bol som odprevadit na autobus a.... sa smykaju chodniky ze si take ani nepametam.....musel som na jednom kopceku-hanba-nehamba zapnut aj predny nahon....uz vidim babky ,prave sa im konci omsa ...popadaju ako hrusky
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

to este kolko repriznych tv bude,budeme onedlho mat sto kanalov aby mohli na nich 1000 krat reprizovat to iste http://aktualne.atlas.sk/markiza-spu...izz/televizia/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
to este kolko repriznych tv bude,budeme onedlho mat sto kanalov aby mohli na nich 1000 krat reprizovat to iste http://aktualne.atlas.sk/markiza-spu...izz/televizia/
...už sa " neviem " dočkať ..........

Okrem týchto titulov sa vy vysielaní objaví opäť aj sitcom Ženatý so záväzkami, taliansky seriál Lucky Lucke, relácie J.P.P – Jožo Pročko pokúša, Slávici na ulici, Smiechoty, Bonzáčik, Tele-tele, Ptákoviny či Partička.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
to este kolko repriznych tv bude,budeme onedlho mat sto kanalov aby mohli na nich 1000 krat reprizovat to iste http://aktualne.atlas.sk/markiza-spu...izz/televizia/
zas potrebujú oprať....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dnešná súdna sieň nemala chybu Thajsko je Thajsko
konečne som porazil tu svinsku chrípku , otváram metaxu
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes mi volá moja mama /z kaufláču/....mám ti kúpiť šalicu so srdiečkami ?.....mami a ako načo.......no k valentínovi...bože už aj moji dôchodcovia sú zmagorení z tohoto debilného svátku.....ešteže tata kázal mi pre istotu zavolať
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pivko Pozri príspevok
konečne som porazil tu svinsku chrípku , otváram metaxu
Ej veru, nemal by si ju otvárať, ešte máš oslabený imunit. systém. Na ten je aj Thajčanka prikrátka. Ona je skorej na inšie.
Naposledy upravil Tweety : 07.02.13 at 20:20 Dôvod: gram.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Dnešná súdna sieň nemala chybu Thajsko je Thajsko
konečne som porazil tu svinsku chrípku , otváram metaxu
si mal tu chlapskú smrteľnú chorobu....chrípočku.....tak ulej.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať