Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tak u nás už voda klesla. A to vyhlasovanie nebolo z hlavy starostov - hlásili to aj v susedných dedinách smerom dole. Príkaz dala CO, vodný tok je v správe Povodia Váhu. Keby Mišo dostal príkaz, tak by musel vyhlásiť, ale ten potok asi nie je záujmová oblasť CO. Inak už je odvolaná trojka aj dvojka ohrozenia vodou. Zostala jednotka a u nás už nie je ani jednotka. Voda už odtiekla, prestalo pršať, občas ešte snehuje.
..

..no u mňa silná voda a vysoko,hučí až do kuchyne počujem...ale koryto je hlboké, tak hádam sa nevyleje...povodie váhu nás má-vieš, kde...som v lete fotila náš potok, pre polámané stromy a húštinu nebolo ani vodu vidno..nikto sa o to nestará..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no u mňa silná voda a vysoko,hučí až do kuchyne počujem...ale koryto je hlboké, tak hádam sa nevyleje...povodie váhu nás má-vieš, kde...som v lete fotila náš potok, pre polámané stromy a húštinu nebolo ani vodu vidno..nikto sa o to nestará..
Pepsi, modlíme sa za vaše koryto k Pánovi...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanči a ty si sa čo tak skoro domov vrátil?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Stanči a ty si sa čo tak skoro domov vrátil?
kukina, to bolo plánované- však u svokry 2 dni stačia úplne,to je akurát, ani málo, ani vela...,netreba to preháňať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no u mňa silná voda a vysoko,hučí až do kuchyne počujem...ale koryto je hlboké, tak hádam sa nevyleje...povodie váhu nás má-vieš, kde...som v lete fotila náš potok, pre polámané stromy a húštinu nebolo ani vodu vidno..nikto sa o to nestará..
pepsi, barák poistený?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nepracuj....korbáče nachystané?
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tak nam vypadol signal,nahodil som to cez set-top box a musim poklopat,zatial ide
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

nešla nám na mágiu STV a TA3, nič sme nerobili, už sami fičia.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To im vypadol transpondér na satelite - preto to nešlo (a nielen u nás, aj inde, kde ťahajú z Astry)
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Chlapci ako stíhate šibať a polievať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap Pozri príspevok
Chlapci ako stíhate šibať a polievať?
Šibe mi už dávno ...na to nepotrebujem Veľkú noc ...
Polievať niet koho ...
Málo vody bolo doteraz ... respektíve ešte možno aj bude ???
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sibi,ryby mastne ryby a frk voda-tak a ste vsetky vysibane aj pooblievane bez rozdieluci ste mali navstevu alebo nie a teda nech ste zdrave ci stare alebo mlade.
11 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

​Oblievačom, šibačom.
10 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no u mňa silná voda a vysoko,hučí až do kuchyne počujem...ale koryto je hlboké, tak hádam sa nevyleje...povodie váhu nás má-vieš, kde...som v lete fotila náš potok, pre polámané stromy a húštinu nebolo ani vodu vidno..nikto sa o to nestará..
S tou hučiacou vodou to poznám. U mňa hučí po každej väčšej vode. Ten vodopád je strašný rachot, najmä keď otvorím okno na spálni.. Pri hučiacom vodopáde som si zvykla aj zaspávať, ale dlho trvalo pokiaľ som ten zvuk akceptovala. Inak nie je to dobrý pocit, aj keď vďaka vodopádu nás nevytápa. Ale chytro sa môže stať, že sa spraví dierka a odnesie nás tam, kde nás už ani žraloky nenájdu. Vraj až po Partizánske by voda všetko pobrala, ani člny by nepomohli. A že by bolo postihnutých 60 tisíc ľudí Vraj na sučianskom majeri by bola voda vo výške 13m - preto nemajú okrem helikoptér žiadne iné záchranné prostriedky pre nás prichystané.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

želám pekný slniečkový predobedný čas
výborne som sa vyspala...nato ako dopadlo moje včerajšie žranie ma to aj prekvapuje....tak zle ako včera mi asi "1000" rokov nebolo a už určite nebude.....radšej budem v ketóze....od obeda až okolo 19.30h mi bolo dobre.....a to som mala iba polievku bez slížov, 2ks pečeného masa + kapustičku, 4ks famóznych BA rožkov a trochu slaného pečeného drobného pečiva......čo moj mini žalúdok nezvládol....dostala som vynadané, že som si nakázala toho .....a ledva som niečo zjedla....
....a potešilo velmi....že sme dostali s deckom pozvanie na záhorie k rodičom bratovej lásky.......a jej tato dodal, že ked bude stáčať med...mne porád oči zažiarili, lebo móžem byť pri tom.....čo ja takéto veci móžem....tak už sa teším na máj

krásny sviatočný slniečkový pondelok želám....
6 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Mňa má prísť vyšibať frajer aj s jeho 2-ročným synovcom a frajer telefonoval že prídu tak poobede keď sa malý vyspí, lebo sa tak posss ....l že ho museli strčiť do vane a nechce ísť s ním von do tej zimy keď je čerstvo okúpaný. Asi pojedol piate cez deviate a hľa výsledok sa dostavil.

Samozrejme že som sa robila blbá a 5 minút som doťahovala frajera z čoho sa môže dospelý tak doe***ť že skončí až s osssr****mi vajcami vo vani.......

Tuším tu mám viac hviezdičiek ako textu!!!!!
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ake mate pocasie na polievacke? U nas konecne slniecko

6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



vulxy

1 Day Ago #38946to ma chces nastvat co ....a mne sa to preco neda?





.....jednoduché, ale svinsky zákerné....dalo by sa neboj môžme takto spolu virtuálne....ja zase začínam, lebo včerajškom som si to tri dni prerušila....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Potešilo veľmi. Pred chvíľou ma bola pozrieť babina Pepsi aj s malým drobčekom. Je riadne veľký, bol vyobliekaný do takej šmrncovnej súpravy, s krásnou bundičkou. Hodil na mňa aj jeden úsmev, lebo potom už dudkal cumel, ten sa mu zdal lepší, ako rozdávať úsmevy starej babe. Tak som sa vytešila aspoň na chvíľu.
Šibači a oblievači už sú preč, takže bude fajn popoľudnie. Vodou ma oblial iba vlastný syn, inak v pohode, len trochu parfému....:-)))
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
Potešilo veľmi. Pred chvíľou ma bola pozrieť babina Pepsi aj s malým drobčekom. Je riadne veľký, bol vyobliekaný do takej šmrncovnej súpravy, s krásnou bundičkou. Hodil na mňa aj jeden úsmev, lebo potom už dudkal cumel, ten sa mu zdal lepší, ako rozdávať úsmevy starej babe. Tak som sa vytešila aspoň na chvíľu.
Šibači a oblievači už sú preč, takže bude fajn popoľudnie. Vodou ma oblial iba vlastný syn, inak v pohode, len trochu parfému....:-)))
Terezka nepreháňaj....aká stará baba....ved vy dve ste svieže dámy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať