Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

MarcelkaT Pozri príspevok
Trošku na zlepšenie predmájovej nálady.

Chcela by som byť húsenica


žerieš - žerieš - žerieš - žerieš – zaspíš ,
zobudíš sa a…… si krásna
Je dosť žien, ktoré by rozhodne nemenili. Mullerová a spol. Z nášho teritória.
Ale ako sa vraví, bez práce nie sú koláče.
Takže ani tu bezpracnosť skvelý výsledok neprinesie.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Netesi....ze dnes neplanovane skysnem v robote neviem do kedy...a slak ma trafit ked prechladnem,klima nastavena tak,ze aj tučnakom by bola zima....vrr.....asi dam vrely čaj
....ale tesi ze mam dovcu a do roboty az vo stvrtok bud.tyzden....
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ide ma rozhodiť od zlosti. To, že sa mi na hlavnej stránke nezobrazí téma, do ktorej som prispela na to som si už zvykla, ale nechápem prečo nemám v profile uvedené všetky témy. Hĺadala som tému, do ktorej som prispela minulý týždeň a ona tam nie je.
Mám otázku k admínovi a administrátorom...Vymazávajú sa postupne z našich profilov uložené témy kvôli nástupu porady 2?...ani na porade 2 nie sú uvedené.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ale potešilo ma, že operácia môjho syna sa vydarila hoci si ešte po spinálnej anestéze necíti dolnú polovicu tela. Neviem prečo sa v poslednej chvíli pred operácoiu lekári (po prečítaní nejakých listín...to si stihol syn ešte všimnúť, rozhodli miesto celkovej anestéze pre lokálnu...vysvetlili mu to tak, že je to menej zaťažujúca. A najprv sa nepodarilo podať...dávala mu ju akási pekná mladá lekárka, keď sedel... a až potom keď ho dali ľahnúť na bok.
Nedovolil mi, aby som prišla do nemocnice pred začiatkom a počkala do konca ...že je dospelý... a teraz iba čakám a horím zvedavosťou, čo a ako.
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Potešilo (mňa): telefón zo servisu - práčka opravená, po sviatkoch môžem zobrať. Potešilo (moju 3/4) - správa, že práčka vo štvrtok bude doma - nemusí prať ako v 19. storočí
7 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Mňa dnes potešili sokoliari z Moravy - spoločnosť Zayferus http://www.zayferus.cz/ ... boli skvelí. Mali sme dohodnuté vystúpenie na trávnatých ihriskách v blízkom športovom areáli, deckám sa páčilo, bolo to veľmi zaujímavé, poučné, akčné aj vtipné. Vystupujú aj v lednických zámockých záhradách, ak pôjdete na výlet, odporúčam.
4 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Potešil zásielkový obchod - 18.4. som vrátila tovar a dnes, 30.4. mi už došli peniaze na účet.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivuliatko Pozri príspevok
Mňa dnes potešili sokoliari z Moravy - spoločnosť Zayferus http://www.zayferus.cz/ ... boli skvelí. Mali sme dohodnuté vystúpenie na trávnatých ihriskách v blízkom športovom areáli, deckám sa páčilo, bolo to veľmi zaujímavé, poučné, akčné aj vtipné. Vystupujú aj v lednických zámockých záhradách, ak pôjdete na výlet, odporúčam.
Nemôžeš ich odnavigovať bližšie na juh mám tu spústu lietajúcich potkanov možno by sa nabaštili.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

vcera sa mi ukazaly konecne moji strazcovia chalupy...este ich mamu som nevidel ale ona sa ukaze
oskar III..jpg  
oskar IV..jpg  
1/1
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zitulda Pozri príspevok
Ale potešilo ma, že operácia môjho syna sa vydarila hoci si ešte po spinálnej anestéze necíti dolnú polovicu tela. Neviem prečo sa v poslednej chvíli pred operácoiu lekári (po prečítaní nejakých listín...to si stihol syn ešte všimnúť, rozhodli miesto celkovej anestéze pre lokálnu...vysvetlili mu to tak, že je to menej zaťažujúca. A najprv sa nepodarilo podať...dávala mu ju akási pekná mladá lekárka, keď sedel... a až potom keď ho dali ľahnúť na bok.
Nedovolil mi, aby som prišla do nemocnice pred začiatkom a počkala do konca ...že je dospelý... a teraz iba čakám a horím zvedavosťou, čo a ako.
Pred pár rokmi si syn vyšiel večer do mesta a po 2 hod. mi volá z pohotovosti, že ide na operáciu. Ešte som to stihla. Ale už som hovorila iba s lekárom, o anestéze nepadlo ani slovo. Tiež mu pichli to čo tvojmu. Operácia prebehla dobre, ale bolo mu veľmi zle ešte 4 dni, hlava, nevoľnosť taká, že mi dovolili prísť kedykoľvek a sedieť pri posteli. Chlapec vysoký ako svieca, a len držať za ruky. Už to raz mal, sa mu to zopakovalo, predtým odišiel po zákroku za chvíľu domov. To bol ešte dieťa.
Keď som potom zisťovala prečo sa to stalo, tak údajne preto, lebo práve mesiac v baranovi, čo nebolo vhodné pre takýto zákrok (anestézu). Samo, to som nemala info od lekárov.
Teraz je strelec, kozorožec, bude dobre, bez obáv. Všetko dobré obom.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bush bral za funkciu väčšie peniaze, pod palcom mal celý svet, a jeho výrokom nerozumeli ani novinári. Bol s nimi povestný po celom svete, a dobre je.
Tu sa budeme zastavovať nad brbtami, ale aspoň mu rozumieť, a jedna hrúbka, čo to v podstate je? Na tom život nestojí.
Akoby dopadol diktát v parlamente? To by sme sa určite pobavili aspoň na niekoľkých kusoch.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

vrrrrrr ... otvaram auto ... nic (mam bezklucove otvaranie a start), stlacam dialkove - nic, otvorim klucom sadnem za volant, prilozim dialkove k tlacidlu na start (vraj zaberie ked je stara baterka) - nic ... ani obraz ani zvuk
bezim do obchodu kupit novu baterku do dialkoveho - nastastie mame v baraku elektro, sused baterku vymeni, dialkove ide.
nabehnem vytesana k autu - zase nic ... a zbadam, ze neblika ani ledka proti zlodejom ... tak mi nic ine nezostalo len zobrat taxi ... cestou som este vytelefonovala asistencnu sluzbu aj servis a neostava nic ine len vo stvrtok rano odtiahnut auto do servisu ... dufam, ze to bude len nejaky kontakt a ze oprava bude komplet v zaruke - auticko ma presne 2 roky
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Krásny májový deň, máte pred domom mája


​dobrú chuť

Naposledy upravil pmajap : 01.05.13 at 06:20
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera večer potešilo...konečne mám nový OP v ruke, aj ked už dávno hotový.....išla som si ho v pondelok vyzdvihnúť v domnienke , že dlhý deň majú...hned tam na mňa zrúkol vrátnik...predpokladám nejaký výluhový dúchodca , čo mal pred tým nejakú vysokú funkciu v PZ...zavreté....tak som cenkla raditelovi, že či mi ho nemóže doniesť...tak sme sa stretli pri u mňa pri garáži ja v župane a on tiež vyfešákovaný v nejakom oblečku na sledovanie TV

moje foto na OP nesklamalo.... by som sa nečudovala keby mi niekto povedal, že dajte mi váš OP, neukazujte mi cudzí...proste konec....asi neexistuje nik čo na ňom vyzerá normálne....napr. moje decko jak z osady..lakatošová alebo rigová
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
vrátnik...predpokladám nejaký výluhový dúchodca , čo mal pred tým nejakú vysokú funkciu v PZ..

moje foto na OP nesklamalo......asi neexistuje nik čo na ňom vyzerá normálne...
Na dve skutočnosti nadviažem ...

Zaujímavé je , že na takýchto " funkciách " zvyknú sedieť hlavne tí vysokí - bývalí ...nemusí ísť práve o bývalé pracovisko dotyčného...
Môj bývalý šéf ( hodnosť plukovník ) robil jeden čas liftboya v špitáli ... vozil tie návštevy a či pacientov hore - dole...
Keď som ho po prvý krát zbadal , sánky mi spadli ......následne , ak som bol znova v hentej budove a jeho zbadal , nuž som si počkal na iný výťah , alebo šiel peškom ...
Ja som sa hanbil za neho ...
Zaráža/lo ma vždy na tom iba len to jedno ...žeby mali hentí malý dôchodok , nevyžili by ???...nuž neverím ...
Beriem , že poniektorí chcú byť medzi ľuďmi , no práve tí bývalí vysokí šéfovia mali a aj majú tie záhradky , chaty ...

To foto na OP ???
Veru nik nevyzerá , ako reál ...
Moje foto bymohli šturiť do relácie " Kriminálka pátra " ...šak ako keby som sedem dedín vypálil ..
Mladšia dievka si toť nedávno tiež nový vybavovala .... že jak z Osvienčimu práve prepustená ...
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

korela Pozri príspevok
Pred pár rokmi si syn vyšiel večer do mesta a po 2 hod. mi volá z pohotovosti, že ide na operáciu. Ešte som to stihla. Ale už som hovorila iba s lekárom, o anestéze nepadlo ani slovo. Tiež mu pichli to čo tvojmu. Operácia prebehla dobre, ale bolo mu veľmi zle ešte 4 dni, hlava, nevoľnosť taká, že mi dovolili prísť kedykoľvek a sedieť pri posteli. Chlapec vysoký ako svieca, a len držať za ruky. Už to raz mal, sa mu to zopakovalo, predtým odišiel po zákroku za chvíľu domov. To bol ešte dieťa.
Keď som potom zisťovala prečo sa to stalo, tak údajne preto, lebo práve mesiac v baranovi, čo nebolo vhodné pre takýto zákrok (anestézu). Samo, to som nemala info od lekárov.
Teraz je strelec, kozorožec, bude dobre, bez obáv. Všetko dobré obom.
Ejha
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Na dve skutočnosti nadviažem ...

Zaujímavé je , že na takýchto " funkciách " zvyknú sedieť hlavne tí vysokí - bývalí ...nemusí ísť práve o bývalé pracovisko dotyčného...
Môj bývalý šéf ( hodnosť plukovník ) robil jeden čas liftboya v špitáli ... vozil tie návštevy a či pacientov hore - dole...
Keď som ho po prvý krát zbadal , sánky mi spadli ......následne , ak som bol znova v hentej budove a jeho zbadal , nuž som si počkal na iný výťah , alebo šiel peškom ...
Ja som sa hanbil za neho ...
Zaráža/lo ma vždy na tom iba len to jedno ...žeby mali hentí malý dôchodok , nevyžili by ???...nuž neverím ...
Beriem , že poniektorí chcú byť medzi ľuďmi , no práve tí bývalí vysokí šéfovia mali a aj majú tie záhradky , chaty ...

To foto na OP ???
Veru nik nevyzerá , ako reál ...
Moje foto bymohli šturiť do relácie " Kriminálka pátra " ...šak ako keby som sedem dedín vypálil ..
Mladšia dievka si toť nedávno tiež nový vybavovala .... že jak z Osvienčimu práve prepustená ...
Buchi moj nebohý dedo...tiež výsluháč..."1000" rokov na MV....tiež skončil ako vrátnik , ale jeho jednanie s ľuďmi bolo TOP ludské nikoho nebuzeroval nechoval sa ako "že som hovno, ale silou mocou sa musím chovať ako torta"....proste niektorý tú podradnú funciu psych. nezvládnu.....
o výške dôchodkov...poznám takého čo má daleko nad 1000e.....a robí za ďalších cca. 3000e..... a robota lážovka-plážovka....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať