Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A ty Stanko odkiaľ píšeš? Z Prednej Hory?
0 1
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

pavol54 Pozri príspevok
ja som poznal jednu čo po kúpačke už do školy neprišla a ani nedokončila asi po trištvrte roku R.I.P
alebo len tie "lahsie" nehody, napríklad príst o zuby, to tiež musí byť fasa zážitok...
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...azy-skody.html
0 1
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap Pozri príspevok
Predstav si, že ťa niekto obleje vedrom ľadovej vody a ty musíš mokrý utekať, usadiť ho, pohostiť, poliať a utekať rýchlo na dvor, aby ťa ten ďalší neoblial v dome čo si týždeň predtým gruntoval o dušu spasenú. Veľkonočný pondelok je asexuálny.
Čo by si musela, prišiel oliať? Tak nech oleje a padá, neviem čo si robíš s ním starosť.
A buď sa idem prezliecť, alebo stojím na dvore, pokiaľ ma všetci neolejú Čudujem sa tým ženám. Inak dnes olievajú ženy, dúfam že im to všetkým vrátiš a že máš aj Ty vedro. Ja som iba raz bola polievačku vrátiť bratancovi a mala som pokoj - viacej ma už neprišiel oliať. Chlapi sú hrdinovia dovtedy, pokiaľ si neuplatníš svoje práva a nevrátiš im požičané.
0 1
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ešte dajte niečo na tému "black pope" aby to bolo kompletné....
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..

..vitaj v klube chudákov...
Tak konečne si si to dokázala uznať Ale sorry, o členstvo nemám záujem - nezapadla by som
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

si
Lui verím, už sa pochválila a aj som jej nahlas závidela...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
noemi-ke Pozri príspevok
Som Alayi kolegyňa z práce. Požiadala ma, aby som tu napísala,že kôli tomu, že požiadala o vymazanie citovaných komentárov,urážok na svoju osobu, bola vylúčená Chobotom z porady. tak vám všetkým normálnym poraďákom želá veľa pekných chvíľ a ostatným prílev zdravého rozumu,.
...že detto ....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Toto vyzerá na postupný koniec ksichtoknihy.
Podľa môjho prekladu ( nie raz som ho už dával )...

Fasebook

Book - kniha
Fas/e - henten oný ...

Fasebook - kniha fa...
0 1
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

lujza.j Pozri príspevok
Potesilo....decko dole 21 kg...za 3 mesiace....

Ty máš obézne dieťa? Myslím, že na dieťa schudnúť za 3 mesiace 21 kíl nie je zdravé. Skôr pomalšie. Chúďatko, tá musela hladovať.
0 1
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

lujza.j Pozri príspevok
áno , mala som a čo má byť?....bude mať 22r je dospelá...takže aj ked ma to trápilo bola to jej vec....na konzultácie chodí každé dva týždne k lekárovi....nie automechanikovi!!
Určite by som bola v strehu, ako mama. Anorexia, a bulímia čiha v každom veku. U tak mladých slečien zvlášť. My sme s deťmi boli stále v prírode, športovali sme či v zime, lete, chvála , máme deti primeranej hmotnosti celý čas. Ale možno sú v tom aj dedičné dispozície. Veľa šťastia na dobrej ceste jej želám, určite nadobudne aj viac sebavedomia. Obézni ľudia sú veľmi zakríknutí, hanbliví. Nečudujem sa, keď sú terčom posmechu v okolí.
0 1
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

pepsikova Pozri príspevok
..

..jáj, my tu máme decká, nyje slečny a mladých mužov..ja dokonca tu mám hadov...a keď decko povedalo, že má velkú ritienku, nuž nech sa snaží, pod kontrolou to pôjde...a ak sa stane, že sa bude páčiť sebe v šik a šlang,tak jojo nebude...ja v dvadsiatke by som sa na to nedala, ale decko má o rok vác!..je odvážnejšie..
​To máš pravdu, na dobrej postave treba zamakať.
0 1
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

noemi-ke Pozri príspevok
Určite by som bola v strehu, ako mama. Anorexia, a bulímia čiha v každom veku. U tak mladých slečien zvlášť. My sme s deťmi boli stále v prírode, športovali sme či v zime, lete, chvála , máme deti primeranej hmotnosti celý čas. Ale možno sú v tom aj dedičné dispozície. Veľa šťastia na dobrej ceste jej želám, určite nadobudne aj viac sebavedomia. Obézni ľudia sú veľmi zakríknutí, hanbliví. Nečudujem sa, keď sú terčom posmechu v okolí.
Nie si Ty náhodou učiteľka? Iba neviem akým právom tu chceš niekoho poučovať. Taká jedna Tebe moc podobná má na týždeň na porade zaracha, daj pozor aby si ju nenasledovala.
0 1
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Nerozumiem, čo som zle napísala? Že sa má chudnúť pomaly? Dobre, nech sa páči, seďte a chudnite.

Chodím tu málo, aj naďalej tak budem.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

noemi-ke Pozri príspevok
Určite by som bola v strehu, ako mama. Anorexia, a bulímia čiha v každom veku. U tak mladých slečien zvlášť. My sme s deťmi boli stále v prírode, športovali sme či v zime, lete, chvála , máme deti primeranej hmotnosti celý čas. Ale možno sú v tom aj dedičné dispozície. Veľa šťastia na dobrej ceste jej želám, určite nadobudne aj viac sebavedomia. Obézni ľudia sú veľmi zakríknutí, hanbliví. Nečudujem sa, keď sú terčom posmechu v okolí.
....no toto fákt.....neverím o tomto som fakt nikdy nepočula.....mňa striasli nedávno z Baobabu.....
0 1
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

avalik Pozri príspevok
hmmm ...
Tak vám dámy tu ale už z toho internetu poriadne hrabe. Kristušát, čítať a hľadať, snoriť.Predstavte si, že som sa šťastne dožila predčasného dôchodku, ale Vám to nemusím aj zdokladovať takto Vám to stačí?.
Preč odtiaľ, Bože môj, čo s ľudmi urobí taký počítač.

Radšej si pobehajte, aby ste nemuseli chudnúť.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

to aky mate so mnou tu problem? ja som sa k nicomu nevyjadrila, len k tomu, ze umreli nevinni ludia.....a ti si zato predsa nemozu. ja sa politike nevenujem, venujem sa uzitocnejsim veciam.
Tak ma z tem o politike a invaziach vynechajte. Dik.
0 1
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

""
Ostatní 1 návštevníci profilu:

trisestri
""


- - ja som predsa monogamný
0 2
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

lujza.j Pozri príspevok
Potesilo....decko dole 21 kg...za 3 mesiace....
pmajap Pozri príspevok
Je to slečna, ktorá chce dobre vyzerať, nie dieťa. My sme boli v tom veku také isté.

Bolo napísané, decko, nie slečna. Ja ich nepoznám, no aj na slečnu je 21 kíl za 3 mesiace dobré len na jojo efekt. Raz sa prepchávať, potom hladovať.Treba cvičiť celý rok a obezita nebude.
0 3

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať