Zavrieť

Porady

Viazany financny agent vo Wustenrote

Dobry den,
mam ponuku pracovat ako viazany financny agent vo WUSTENROT centre. Kedze poberam rodicovsky prispevok, zaujimalo by ma, ake mam povinnosti co sa tyka odvodov do ZP, SP a ci som povinna platit odvody aj ked nebudem zo zaciatku dostavat provizie, kym sa nezaskolim.
Kedze som na rodicovskej dovolenke, chcela by som vediet, ake naklady vznikaju pri vykone takejto cinnosti, pretoze sa obavam toho, aby som sa nedostala do zlej financnej situacii, ak by sa zo zaciatku nedarilo a nemala by som ziadny prijem.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    DObry den, mne to vychadza, ze ste v postaveni ako zacinajuca szco, to znamena do 1. jula buduceho roku ziadne soc. odvody, preddavky na zp platit nebudete, ale nie je vylucene, ze vam rocnom zuctovani zp, poistovna vyrubi drobny nedoplatok /prijem z podnikania prepocitavaju nejakym koeficientom.

    po 1. juli 2013 budete platit soc. aj zdravotne odvody, iba ak vas obrat z podnikatelskej cinnosti presiahne cca 4078 eur, inak budete bez odvodovej povinnosti, podobne ako tento rok.
    pekny den

    Viazany financny agent vo Wustenrote

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.