Zavrieť

Porady

KONFERENCIA - NEBUĎTE TICHO, VYJADRITE SA :)

Zdravím Vás,

Chystám konferenciu o nehnuteľnostiach a tak by som bol rád, keby ste napísali aké témy by Vás teoreticky (ak by ste sa na nej zúčastnili) zaujímali??? Niečo konkrétne o nájme? prenájme? Ako riešiť nejaký Váš problém? Máte problém, ktorý Vám nie je jasný?
JEDNODUCHO - AKÁ TÉMA NA KONFERENCIÍ O NEHNUTEĽNOSTIACH BY VÁS ZAUJALA??? OSLOVILA a pod.

Za každú pomoc budem vďačný
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    My tu máme takú konferenciu stále.
    konferencia Ja viem, ale tu ide o to, že sa konferencie môžete fyzicky zúčastniť a diskutovať priamo s odborníkmi, ktorí sa tejto problematike venujú dlhé roky. Face to face kontakt je pre mňa určite lepší ako vysedávanie vo virtuálnom svete

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    NAPRIKLAD :
    Ako chranit vlastnikov v obytnom dome pri prestavbach bytov ?

    Zalozne pravo na nehnutelnost investora v prospech spoluvlastnikov alebo SVB pri poziadavke stavebnika na suhlas ost. vlastnikov na prestabu / rekonstrukciu casti obytneho domu ( pre pripad zabezpecenia odskodnenia / napravy skod pri poskodeni staickej casti nehnutelnosti, fasady domu, nedodrzania rozsahu prestavby a.p. )

    Odskodnenie spoluvlastnikov pri poskodeni nehnutelnosti prestavbou v byte stavebnika ( praskanie dlazby, stien a.p. ) resp. odstranenie poskodenia na tarchu investora.

    Kedze v SR stavebny urad dodatocne za spravny nedefinovatelny spravny ..poplatok odsuhlasi cokolvek, zostava podobne riesenie, ako jedina moznost branit sa / poistit sa vopred.
    Este som nepocul ze urad podrzal vlastnikov a prinutil investora dodrzat povodny zamer ... ( vratane povoleneho poctu podlazi a.p. ). Asi to bude tym ze spravne ..poplatky platia investori .

    Daj vediet co ste doriesili na konferencii
    konferencia No ešte to riešim - čo tam dať, aby to bolo zaujímavé .. a inak díky moc za námety

    KONFERENCIA - NEBUĎTE TICHO, VYJADRITE SA :)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.