Zavrieť

Porady

Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ja si myslím, že toto je zámerná politika na to, aby tí darmožráči mali živnú pôdu na rozmnožovanie sa tu na Slovensku, aby sa nepachtili do iných krajín...my ani nevieme, kto toto celé riadi...
1 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Ad. 1 Za všetko sú zodpovední predovšetkým politici!! A samozrejme naše ctené mimovládky.
Pokiaľ je systém nastavený tak ako je, tak ani policajt ani úradník (jednotlivci) si nebudú robiť zbytočné problémy. Každý jeden z nich si povie že mu to zato nestojí prísť si o prácu kvôli cigánom. Pokiaľ sa aj takí "exoti" nájdu, ktorí chcú niečo rozumné spraviť, hneď vyskočia do pozoru "ochrancovia ľudských práv" a hľadajú všemožné spôsoby ako tomu zabrániť. Príkladov je viac ako dosť - napr. škola v šarišských michaľanoch a pod. (Stačí si napr. pozrieť stránku Amnesty International,, ľudí proti rasizmu a podobné rasisitické organizácie v čom všetkom majú prsty...)
Ad. 2 - druhý a obrovský problém je ich populačný rast - jednak množiaca sa kriminalita, jednak zrútený sociálny systém - nebude stačiť na ich dávky.
Ad. 3 - ked si to tak človek zoberie, na Slovensku je 5mil obyvateľov, z toho je cca 2,3mil pracujúcich (z toho môže byť min. 500 000 v štátnej správe), zvyšok sú deti (1 000 000), dôchodcovia (600 000) a nepracujúci - čiž keď sa vedľa seba postavíte 5 pracovníci tak živíte v podstate 2 deti, 1 dôchodcu a 1 cigána a 1 nepracujúceho. Deti živíte zo svojho "čistého" platu, od štátu nedostanete nič (o materskej je škoda hovoriť), dôchodca žije v podstate z toho čo si odrobil za celý život a no a cigána živíte zo svojej hrubej mzdy.
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Halli Pozri príspevok
Ja si myslím, že toto je zámerná politika na to, aby tí darmožráči mali živnú pôdu na rozmnožovanie sa tu na Slovensku, aby sa nepachtili do iných krajín...my ani nevieme, kto toto celé riadi...
Halli to je zámer a my ovce v košiari musíme počúvať, lebo náš bača v Bruseli rozhoduje za nás a bez nás. Je úplne jedno aká vláda tu bude, či zelená, modrá a či červená, živiť si budeme sami neprispôsobivých a kŕmiť sa budeme odpadom z EÚ, stále je čo u nás zlikvidovať, ale robí sa to potroške, tak, aby sme si zvykli a považovali to za prirodzené a normálne.

Jediný spôsob ako donútiť neprispôsobivých začať pracovať, je nedávať im podporu v takom objeme, ako sa to robí dnes.
Lenže k takmu kroku by museli naše múdre hlavičky tú prácu týmto ľuďom dať. Ale naši zákonodarcovia vzali robotu aj prispôsobivým, dovolili doslova zraziť do kolien poľnohospodársky, živočíšny a potravinársky priemysel.

Viete koľko stojí 250g maslo v Nemecku? Koľko v Rakúsku? Nuž v DE cca 80 centov a v AT ho kúpite za 1€, u nás v Lidli v akcii za 1,20 €.
Je to naplač, keď si porovnáme platy a vôbec všetko, úroveň školstva, zdravotníctva, infraštruktúru. A nech mi ešte niekto povie, že v starom režime nám bolo na.ovno! Začínam si myslieť, že náš národ potrebuje nie demokraciu, ale diktatúru, lebo v tej ,,demokracii" nevieme fungovať.
Naposledy upravil danushka : 27.09.12 at 16:53
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

..ja viem, prečo sú moje deti NIE na Slovensku...veľmi dobre to viem...stále som si akosi nahovárala, že doma je doma...ale tu už nebude doma, pokiaľ naše deti budú utekať....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

marjankaj Pozri príspevok
A kto to nedodržiava? Ty? Ja? Či?...
Kto jačí? A prečo?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

všade vôkol sa len zmráka
slovač chytá pliaga dáka
tento vírus meno má
volá sa to ÚNIA !
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

danushka Pozri príspevok
všade vôkol sa len zmráka
slovač chytá pliaga dáka
tento vírus meno má
volá sa to ÚNIA !
Poďme ľudia , poďme spať
bo musíme ráno stať
treba robiť od mrku
máme ich tu na krku
2 0
zazriva zazriva

zazriva je offline (nepripojený) zazriva

Ja vidím riešenie problému - v stelirizácii tochto etnika. Inak ich v blízkej budúcnoti bude viac ako nás bielych a pre nás nastane koniec. Už teraz je to neudržateľné a vládnymi činiteľmi absolútne neriešené.
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ja vidím riešenie v tom, že prídavky do dvoch detí a na viac detí len zamestnaným a sociálne dávky len jeden rok pre zdravých, inak dovidenia, bez rozdielu etnika.
Materská dovolenka zaplatená nezamestnaným len 2x, rodičovský príspevok len 2x pre nezamestnaných.
A sterilizácia zadarmo pre každú občianku SR, nenásilne, dobrovoľne. Oni by si sami veľmi rýchlo rozmysleli, čo sa viac oplatí.

Tu už ani zamestnané páry neplodia deti, takže takáto zákonná represia by nepostihla seriózne skupiny. A ľudia čo pracujú, nech sú im ponechané všetky výhody, ktoré odovodový systém prináša.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zazriva Pozri príspevok
Ja vidím riešenie problému - v stelirizácii tochto etnika. Inak ich v blízkej budúcnoti bude viac ako nás bielych a pre nás nastane koniec. Už teraz je to neudržateľné a vládnymi činiteľmi absolútne neriešené.
urobiť ako v číne - za druhé a ďalšie narodené pokuta a bez možnosti poberať soc. dávky
Naposledy upravil srska : 28.09.12 at 13:24 Dôvod: doplnenie txt
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
srska Pozri príspevok
urobiť ako v číne - za druhé a ďalšie narodené pokuta a bez možnosti poberať soc. dávky
Veď hovoria, že demografický vývoj je už teraz zlý. Nebude mať kto robiť na dôchodky. Potom to bude ešte horšie. Veď aj bieli budú mať menej detí ako doteraz.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

danushka Pozri príspevok
Ja vidím riešenie v tom, že prídavky do dvoch detí a na viac detí len zamestnaným a sociálne dávky len jeden rok pre zdravých, inak dovidenia, bez rozdielu etnika.
Materská dovolenka zaplatená nezamestnaným len 2x, rodičovský príspevok len 2x pre nezamestnaných.
A sterilizácia zadarmo pre každú občianku SR, nenásilne, dobrovoľne. Oni by si sami veľmi rýchlo rozmysleli, čo sa viac oplatí.

Tu už ani zamestnané páry neplodia deti, takže takáto zákonná represia by nepostihla seriózne skupiny. A ľudia čo pracujú, nech sú im ponechané všetky výhody, ktoré odovodový systém prináša.
kazdej vlade som navrhoval opatrenia na redukciu pridavkov a hornej vyske subehu socialnych davok pre spolocne posudzovane osoby,ako aj viazanie niektorych prispevkov na pracovny pomer alebo obdobny vztah,moznost exekucii zo soc. davok, delozacia bez nahrady pre tych ktory znicia byvanie,ukoncenie tolerancie tresnych cinov a priestupkov ako vytrznictvo,zanedbanie starostlivosti o deti, nebezpecne vyhrazanie,nicenie majetku a pod-na druhej strane romsky asistenti policie,romske hliadky,asistenti na skolach,pozicky na vykup pozemkov,bezplatne sterilizacie a antikoncepcia,medzitrh prace,pomoc z eurofondov na zacatie zivnosti alebo pracovne miesta,poradenstvo,resocializacia atd.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marjankaj Pozri príspevok
Veď hovoria, že demografický vývoj je už teraz zlý. Nebude mať kto robiť na dôchodky. Potom to bude ešte horšie. Veď aj bieli budú mať menej detí ako doteraz.
a ty si stále presvedčený, že peňazí je v systéme málo? ak áno, tak sa zamestnaj niekde na nejakom kontrolnom úrade a potom zistíš či je málo alebo veľa
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

trisestri Pozri príspevok
kazdej vlade som navrhoval opatrenia na redukciu pridavkov a hornej vyske subehu socialnych davok pre spolocne posudzovane osoby,ako aj viazanie niektorych prispevkov na pracovny pomer alebo obdobny vztah,moznost exekucii zo soc. davok, delozacia bez nahrady pre tych ktory znicia byvanie,ukoncenie tolerancie tresnych cinov a priestupkov ako vytrznictvo,zanedbanie starostlivosti o deti, nebezpecne vyhrazanie,nicenie majetku a pod-na druhej strane romsky asistenti policie,romske hliadky,asistenti na skolach,pozicky na vykup pozemkov,bezplatne sterilizacie a antikoncepcia,medzitrh prace,pomoc z eurofondov na zacatie zivnosti alebo pracovne miesta,poradenstvo,resocializacia atd.
Dnes tú idú na Porade súbežne dve témy s Rómskou problematikou.
V tej druhej podobnej sa písalo aj o tom, aký je to biznis s chudobou a naši zákonodarcovia to nebudú riešiť, lebo sú nenažratí, nestačia im poslanencké platy, ale potrebujú ryžovať cez mimovládky, neziskovky so svojimi dosadenými ľuďmi.

Takže utekajme preč, tu nás už nič dobré nečaká a doslova núťme svoje deti učiť sa cudzie jazyky a vykopnime ich po škole von z domu do cudziny.
0 0
anonymous_banking anonymous_banking
srska Pozri príspevok
urobiť ako v číne - za druhé a ďalšie narodené pokuta a bez možnosti poberať soc. dávky
tak, kto si nemoze dovolit mat deti, nech ich nema.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať