Zavrieť

Porady

Skončenie Vysokej školy?

Dobrý deň, mám otázku premýšľam o tom, že ukončím vysokú školu (1. ročník Bc.) len neviem ako na to...Či je výhodnejšie požiadať o ukončenie alebo môžem počkať až keď ma po prvom semestri vyhodia?? Môžem to aj tak urobiť? Veľmi pekne ďakujem za odpovede!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mozes kludne pockat, kym ta vyhodia, ked si uz po zapise, tak ci tak sa ti bude cely rok pocitat ako rok VS a pri pripadnej dalsej by islo o prekrocenie standardnej dlzky studia.
    Dovtedy mozes mat status studenta, teda narok na PnD a DB, studentske zlavy, pracovat na DoBPS a pod.
    A nemusis sa evidovat na UP, kedze v zdravotnej poistovni si sa takisto bol prihlasit ako student (bol si?) a teda poistenie za teba plati stat.
    no ja som bol rok doma..takze na urade prace som bol zaevidovany a aj odhlaseny.....takze vlastne keby ma vyhodili vyhodili ma zimnom semestri alebo az po letnom?? inak dakujem za odpoved...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Neviemakonato Pozri príspevok
    no ja som bol rok doma..takze na urade prace som bol zaevidovany a aj odhlaseny.....takze vlastne keby ma vyhodili vyhodili ma zimnom semestri alebo az po letnom?? inak dakujem za odpoved...
    To zavisi od vysokej skoly, ci robi prehlad o absolvovanych skuskach po semestroch alebo az po ukonceni rocnika.

    Skončenie Vysokej školy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.