Zavrieť

Porady

Orange internet ,chyba?

Ahojte,
Mám orange internet klasik + s FUP 6GB, ako po každom prečerpaní limitu sa rýchlosť znížila, no na druhý deň znovu šla rýchlosť a neviem čím to je, už je to tak 2 týždne po prekročení limitu a obávam sa či za to nebudem platiť nejaké pokuty aj keď som nič neurobil ( po prečerpaní limitu som už nasťahoval nad 10gb)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    mariama27 Pozri príspevok
    Ahoj, prosím Vás ako zistím, či mám neobmedzený internet alebo nie? V zmluve to nie je nikde uvedené. Mám MOI KLasik + od orange. Totižto bola som na tom, že je neobmedzený s predplateným obj. dát 6000 MB v plnej rýchlosti, po prekročení limitu sa znižuje rýchlosť ale žiadne poplatky naviac. Prišla mi však nehorázna faktúra. Som asi ten istý prípad ako DODO2662.
    Este raz si pozri zmluvu, myslim, ze tento dolezity udaj by tam mal byt napisany

    pozri aj tu,starsi clanok http://mobilmania.azet.sk/clanky/mob...5/default.aspx

    Najlepsiu a najpresnejsiu odpoved ti da jedine poskytovatel internetu. Obrat sa na nich pisomne,alebo telefonicky a daj si vysvetlit.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neboj, pokiaľ máš napísané v zmluve "neobmedzený" - tak neobmedzený. Akurát pre stanovený FUP limit 6GB - prekročíš = rýchlosť dole. No keďže si sa asi stal "permanentným" prekračovateľom FUP - hovoria tomu "stály sťahovač" - zaťažuješ nadmerne ich sieť (tým pádom obmedzuješ iných) - tak ti zrazia rýchlosť dole. Toto si musíš vyriešiť s poskytovateľom.
    ( po prečerpaní limitu som už nasťahoval nad 10gb) takže 6GB si stiahol a hnal si to ešte vyššie - nečuduj sa potom. Všetkého s mierou - přiměřeně!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sthruska Ja som toľko nestiahol za celý život
    misoft Nekecaj - naozaj? Ani zo 10 filmíkov?
    sthruska Ani jeden. Ani hudba.
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No ak ťahá vo veľkom filmy - tak ani nie. I hranie on-line WOW - tiež berie z limitu - a bohovsky!

    mariama27 je offline (nepripojený) mariama27

    mariama27
    Ahoj, prosím Vás ako zistím, či mám neobmedzený internet alebo nie? V zmluve to nie je nikde uvedené. Mám MOI KLasik + od orange. Totižto bola som na tom, že je neobmedzený s predplateným obj. dát 6000 MB v plnej rýchlosti, po prekročení limitu sa znižuje rýchlosť ale žiadne poplatky naviac. Prišla mi však nehorázna faktúra. Som asi ten istý prípad ako DODO2662.

    mariama27 je offline (nepripojený) mariama27

    mariama27
    to je dosť možné....... nemá niekto prosím ten program z minulého roku? ako to tam vlastne bolo?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    mariama27
    Ahoj, prosím Vás ako zistím, či mám neobmedzený internet alebo nie? V zmluve to nie je nikde uvedené. Mám MOI KLasik + od orange. Totižto bola som na tom, že je neobmedzený s predplateným obj. dát 6000 MB v plnej rýchlosti, po prekročení limitu sa znižuje rýchlosť ale žiadne poplatky naviac. Prišla mi však nehorázna faktúra. Som asi ten istý prípad ako DODO2662.
    Toto nie je neobmedzený - už len predplatený objem dát dáva tušiť , že je obmedzený (slovíčko predplatený!).

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    mariama27 Pozri príspevok
    to je dosť možné....... nemá niekto prosím ten program z minulého roku? ako to tam vlastne bolo?
    Je to neobmedzený internet, cena zaň 17,99 € - samozrejme aj nižšia podľa toho koľko rokov si u nich klientom. Prvá faktúra bola vysoká, účtovali si úhradu pripojenia, či ako sa to volá. Potom by už mala byť normálna. Ak nie, choď do orange zistiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.