Zavrieť

Porady

Detská cukrovka-alternatívna medicína

Ahojte všetci, prosím Vás, kto by vedel poradiť nejaké postupy, prípravky, niečo, čo by pomohlo 11r. chlapcovi pri cukrovke. Cukor mu lieta hore dole, žije aj v neľahkej rodinnej situácii, viem, že by najlepšie bolo aj odstrániť rodinné problemy, ale to nie je take jednoduche.
Okrem pichania inzulínu a beznej starostlivosti, ak niekto vie, ešte ako mu pomôcť alternatívnymi spôsobmi, budem vďačná za každú radu. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 12.11.12 at 07:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Odporúčam sa spojiť s detskou diabetologičkou, možno navrhne Ľubochňu a potom nastaviť na inzulínovú pumpu. Nie je žiadna alternatívna medicína, musí sa dodržiavať stravovací režim,tým myslím pravidelnú stravu s vylúčením čo najväčšieho množstva sacharidov, veľa zeleniny, veľa pohybu, aspoň denne chodiť s ním na prechádzky, Odporúčam piť veľa čaju, v lekárni dostať diabetan čaj pri liečbe cukrovky. A treba si uvedomiť, že cukrovka sa nedá vyliečiť, dá sa s ňou žiť, dokonca sa dá s ňou spriateliť.
    Máme diabetes v rodine, môj vnuk dostal cukrovku ešte nemal ani 2 roky, teraz už bude mať 20 rokov, dokonca pomáha a radí aj nám. No je potrebné aby celá rodina spolupracovala s ním, ak to nie je možné, riešila by som to cestou sociálky, pokiaľ nedostane v rodine to, čo potrebuje pre svoj zdravý vývin, teda ak je to tak, že rodičia nemajú záujem o svoje dieťa, možno som to zle pochopila, ak nie oprav ma. Stres taktiež spôsobuje výkyvy hodnôt cukrovky.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Posúďte, ev. skonzultujte. Iba o tom viem, tak preposielam info.Nemám osobnú skúsenosť.
    http://subotic.sk/index2.php?section...main=32&lan=sk
    http://www.centrumctm.sk/post/pred-t...avy-clovek-43/
    http://www.centrumctm.sk/centrum-ctm/televizia/, tu mal päť rozhovorov, boli v ich archíve TVwww.tvziva.sk, TV Bratislava - Rača, žiaľ teraz je táto TV v súčasnosti mimo vysielania. Práve v jednej z tých tém hovorili o liečbe chlapca, mám dojem, že ešte mladšieho ako vášho. Bola úspešná.
    ondrejvla Liečba cukrovky je aktuálna, ale vyliečenie určite nie, keď prestane fungovať orgán, neobnovíte jeho činnosť, iba upravíte.

    Detská cukrovka-alternatívna medicína

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.