Zavrieť

Porady

Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?

Anketa: Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?

Počet hlasujúcich
20. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Jednoznačne áno, lepšieho sme si zvoliť ani nemohli.

    1 5.00%
  • Asi áno, je to typický Slovák.

    1 5.00%
  • Asi nie, mohli sme si lepšie vybrať.

    1 5.00%
  • Je to hotová katastrofa. Však nevie ani jednu rozumnú zmysluplnú vetu vysloviť.

    17 85.00%




Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Bastian Pozri príspevok

Petra Nová prečo zatváraš moje témy?


Vyjadruj sa presne, Bastian! Koľko tvojich tém som zatvorila? Žiadnu, pretože jeden klik v jednej téme nestačí. Chceš vedieť prečo som dala klik na vyriešené? Jednoduché! Tvoju tému považujem za nadmieru hlúpu, rovnako ako otázku v nadpise. Ozaj si presvedčený o tom, že tvoje témy sú výnimočné a preto nikto na ne nemôže siahnuť?

Každý vie, že Gašparovič zotrvá vo svojom úrade do konca volebného obdobia. Viac prezidentom nebude. Na tom nič nezmenia takéto témy. Ani nevyriešia. Sú dobré akurát na to, aby sa frustrovaní, "menejcenní nadľudia" ešte dva roky ventilovali na politikovi pred dôchodkom, aby si na jeho úkor uľavili, aby si zanadávali a každým jedným posmeškom si dokázali, že sú niečo viac , poniektorí aj to, že sú elita národa. Taký "prezidentík" v prezentácii ich nadradenosti je vhodným fackovacím panákom.

Táto téma je nielen hlúpa, ale v naznačenom aj tragikomická. Preto som s pokojom dala klik za jej uzavretie. A čo sa ti, Bastian, nepáči na mojej voľbe zo štyroch anketových otázok? Podľa teba som zvolila nesprávnu? Tak napíš, ktorá by bola tá akurátna?

P.S. Som prispôsobivá. Aká téma, aké anketové otázky - taká odpoveď!
Naposledy upravil Petra Nová : 14.11.12 at 11:23
8 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Treba tam zvoliť mňa, ja by som bol dobrým, ideálnym prezidentom...
2 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Keď nám pred 5 rokmi zamestnávateľ nevyplatil mzdy a ani odstupné a písali sme na všetky štátne inštitúcie, jediný kto sa ozval a v tejto veci nám pomohol bol úrad prezidenta a pán prezident Gašparovič. Keď sestra robila na okresnom úrade jediná delegácia keď prišla tak to bola prezidentská, keby prezident poprosil aby jeho šoférovi urobili kávu... ostatné na doprovod kašlali... takže ja som s ním spokojná...
2 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Zadávateľ témy si želá, aby sme všetci v ankete odpovedali tak, ako to on chce. Demokrat ako vyšitý.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Myslím, že kritizovať a posmeškovať by si mal dovoliť len ten, čo je sám úplne ideálny.

"Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?",
znie otázka v nadpise témy. Hlúpejšiu otázku som už dávno nepočula a ani nečítala. Hej, je dobrý prezident hlavy štátu! Len márne dumám, ktorej hlavy štátu je Gašparovič prezidentom.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No to som si oddýchol, keď je prezidentom iba hlavy štátu. Teda sám sebe?
Ja som si doteraz myslel, že je aj mojím prezidentom.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...prezident hlavy štátu?..to čo je za blbosť?..bud je prezident a hlava štátu, alebo je prezident, alebo je hlava štátu...ale prezident hlavy štátu-tak to je pekná blbosť!!..
..to len čo sa týka gramatiky...k ostatnému nemám čo povedať tu...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bastian Pozri príspevok
No to je ale smutný stav.

A vôbec si nemyslím to čo väčšina aj tu prezentuje, že je chyba v politike.

Chyba je tu v samotných ľuďoch. Stav slovenskej duše je veľmi zlý.
Nemohol by si to aspoň trochu rozvinúť? Bolo by vhodné podložiť, resp. rozvinúť tieto tvrdenia.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Bastian Pozri príspevok
- on nie je ani dobrým vzorom
- ani neponúka žiadne riešenia
- ani nereprezentuje dobre Slovensko
- dokonca ani rozprávať nevie

Prečo máme takého prezidenta?

Lepší sa nenájde?

No jedno plus by sa našlo.
On pero neukradol.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dajme tomu ze ani americky kandidat Romney sa nevyznamenal tym ked sa pytal preco sa v lietadle nedaju otvarat okna,alebo tym ze polovicu americanov oznacil za prizivnikov a to kompetencie prezidenta v statoch su neporovnatelne vyssie od toho nasho./este ze nebol zvoleny/
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Bastian, ty sceš ísť do basy lepiť sáčky?
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Dobrý politický vtip je taký vtip, na ktorom sa aj po 20 rokoch smeješ, až sa za mreže chytáš !
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Náhodou, ja sa na staré kolená chystám do basy, lebo penzión si z dôchodku nebudem môcť dovoliť. A v base je všetko zadarmo, povedal mi to jeden čiernooký: ubytovanie, strava, bufet vlastní ten istý majiteľ čo aj parlamentný. A keď budem dobrá, pôjdem na priepustku na Vianoce k deťom......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?
Vynikajúci - lepšieho *uja tu v tomto mravenisku ťažko nájdeme - veď i ten Klaun - pardón - oprava - vymeniť n za s - je proti nemu padavka, len prepisovačky chmatá a na airsofťáka sa hrá.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka



Bastík, ale si dal tomu slovenčinovi po boku, nechceš to opraviť?
Je to hotová katastrofa. Však nevieš ani jednu rozumnú zmysluplnú otázku vysloviť.
Je Gašparovič dobrý prezident? Jak rozmýšľam, tak rozmýšľam, prezidenta hlavy som ešte nevidela.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale no tak - veď on len využil "duchaplné" vyjadrenie nášho "milovaného" starého *uja - Gašparko to totiž sám takto povedal.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aj kôň má štyri nohy a potkne sa. Z neho sa vysmievaš a sám používaš vulgarizmy.
V anketách nehlasujem.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď spravil prezident Ivan Gašparovič "preklep" pri OSN, tak v tom čase našli jeho manželke gynekologický nález.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Myslím, že kritizovať a posmeškovať by si mal dovoliť len ten, čo je sám úplne ideálny.

"Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?",
znie otázka v nadpise témy. Hlúpejšiu otázku som už dávno nepočula a ani nečítala. Hej, je dobrý prezident hlavy štátu! Len márne dumám, ktorej hlavy štátu je Gašparovič prezidentom.
Kritika a posmešky ???.......nuž a prečo si to dovoľuje aj sám pán prezident .....a aj iní vyvolení ?????


....a nedumaj .....ja osobne beriem dotyčnú vetu ako parafrázu ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať