Zavrieť

Porady

Musím zaplatiť za registráciu na job-24.sk

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať ako to je to so spoločnosťou, ktorá prevádzkuje stránku job-24.sk. Na väčšine príspevkoch na iných forach som sa dočítal, ze im bolo sudne zakazane vyberat dalsie poplatky od registrovanych uzivatelov ale oni to naďalej robia.

Mne prišla prvá výzva asi tri mesiace dozadu a dnes mi prišla už druhá upomienka a reagoval som na ňu, že ja si niesom Vedomí, že by som sa tam zaregistroval, ale oni mi napisali ze maju nejaky dokaz ze som sa tam zaregistoval lebo ze pri registracii bolo uvedene poje meno priezvisko e-mail a adresa. A taktiež že to je moja IP adresa. Ak majú len trošku schopného technika tak si IP adresu zistí hneď pri prvom e-maili a pri druhom si ho len skontroluje.

Ako postupovať? Ďakujem vopred za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Strašia! Pokiaľ by chceli vymáhať exekučne - musel by byť súd. IP adresu si môžu strčiť niekam - pokiaľ si za poskytovateľom - tak zistia iba jeho IP adresu.
    Na takéto "registrácie" sa používa "Ten minute e-mail" (funguje 10 minút, potom je fuč).
    Nevzrušuj sa. Okrem toho - majú tvoj vlastnoručný podpis? Nie! Majú potvrdené elektronickým podpisom? Nie!

    Musím zaplatiť za registráciu na job-24.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.