Zavrieť

Porady

zápočet v alfe

ako robite v programe ALFA zapocet dobropisu s fakturou???ide mi o to, aby sa mi nepreniesli potom do noveho roku ako nehradene pohl.
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

saglucka
Nemozem robit halierove vyrovnanie cez ID? Ja som to robila tak...
Podľa mňa je to lepšie priamo opraviť /douhradiť/ v DF alebo OF, pretože v PD už máš zachytenú skutočnú úhradu podľa BV alebp PD. A ďalší zápis cez do PD cez ID netreba. Pretože tá DF bola už raz kompletne uhradená na základe BV, hoci zaevidovaná DF bola napr. o 0,20 Sk nižšia. Myslím že aj cez ID sa to dá ale logickejšie je to priamo v DF alebo OF.
Pekný večer...
0 0
saglucka saglucka

saglucka je offline (nepripojený) saglucka

Manual
Podľa mňa je to lepšie priamo opraviť /douhradiť/ v DF alebo OF, pretože v PD už máš zachytenú skutočnú úhradu podľa BV alebp PD. A ďalší zápis cez do PD cez ID netreba. Pretože tá DF bola už raz kompletne uhradená na základe BV, hoci zaevidovaná DF bola napr. o 0,20 Sk nižšia. Myslím že aj cez ID sa to dá ale logickejšie je to priamo v DF alebo OF.
Pekný večer...
Dakujem, uz to budem robit tak, je to aj jednoduchsie. Tie co som tak spravila ich uz menit nebudem, bolo ich len par. Dakujem za radu.
Pekny vecer
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

saglucka
Dakujem, uz to budem robit tak, je to aj jednoduchsie. Tie co som tak spravila ich uz menit nebudem, bolo ich len par. Dakujem za radu.
Pekny vecer
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Ja robim zápočet takto cez ID, ale neviem, či sa dá niekde odkontrolovat, suma ID t.j.či som správne nahrala všetky úhrady faktúr aj dobropisov.Napr.zápočet je na 20000,-Sk aj s DPH, suma uhradených faktúr 10000 a dobropisov 10000. Musím to odkontrolovT LEN PODLA RIADKOV V PD, alebo sa dá aj suma ID. Ja robím viac PU a tam mi to hned ukáže a možno to ma mýli. Neviem, či píšem zrozumitelne,lebo sa mi to nejako nezdá, asi je velmi teplo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať