Zavrieť

Porady

Slovenska sporitelna - Internet Banking (IB)

Chcel som upozornit na jednu, nie celkom prijemnu skusenost so SLSP. Okrem toho si myslim ze ich jednanie je urcite na hrane... ak nie "za" ale k veci:
Pred par rokmi som mal u nich studentsky ucet zaradmo, k tomu som mal aj IB. Po skonceni skoly som tento ucet zrusil, vratil im platobnu kartu a dovi/dopo...
Lenze tento rok sa veci vyvinuli tak, ze som si u nich ucet opat otvoril. Zo zaciatku som mal zaujem len o taky detail - nech mi pride vypis uctu emailom. Pani mi vytlacila "pristupove udaje na IB" zo slovami ze IB mat nebudem, ale to si takto musim nastavit a emailom mi to chodit bude. Lenze s tymito pristupovymi udajmi som sa nikde nedostal...
Po niekolkominutovom telefonate a osobnej navsteve pobocky som zistil, ze som dostal zle pristupove udaje - ze vraj clovek u nich dostane pristup k IB len raz za zivot a ten sa nemeni
Tak som si povedal ze kaslem na to....jednoducho som to neriesil a nepouzil....

Akurat ze nedavno mi ponukli "extra mega balik" kde budem mat aj IB, tak som suhlasil. Upozornil som na problemy ktore som mal v minulosti a cakal som ze sa situacia nezopakuje.... ale kdeze.... opat ma to stalo kopec casu - telefonaty, navsteva pobocky a dozvedel som sa, ze ja mam pouzit na prihlasenie sa do IB aj heslo spred X rokov, ale pani bola natolko mila ze ona mi heslo za 1 EURO vygenerovala nanovo

Vybavovanim tejto srandy som suhrnne zabil 1 den. Prisiel som do styku asi s cca 7 (ratam aj telefonistov aj to, ze pracovnicka si v 2 priapdoch zavolala na pomoc kolegynu) roznymi pracovnikmi SLSP a az 8. tusil co treba robit.

PONAUCENIE: Ked rusite ucet v SLSP, nechajte si prihlasovacie udaje k IB (aj grid kartu), nemozete vediet ako sa vam o 30 rokov zide.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    to fakt?? nemám slov.........
    .....ja keď som sa vydala,tak som bola nahlásiť zmenu mena,a vraj to sa nedá,to sa musí zrušiť účet a založiť nový,proste žiadna zmena,ale úplne nový človek pre nich.Vtedy som IB ešte nemala,tak to by ma zaujímalo,či by mi dali nové heslo,to si musím vyzistiť Samozrejme so zrušením účtu sa zrušili aj všetky trvalé príkazy a ja som sa nestačila diviť,keď mi začali chodiť upomienky,že som nezaplatila byt,telefón,elektrinu,poistky......teta za prepážkou mi nepovedala,že si musím zadať na novo všetky príkazy,načo aj,že?
    fransisek-78 ano, fakt - taku bujnu fantaziu aby som si toto vymyslel nemam

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    kopretinka Pozri príspevok
    to fakt?? nemám slov.........
    .....ja keď som sa vydala,tak som bola nahlásiť zmenu mena,a vraj to sa nedá,to sa musí zrušiť účet a založiť nový,proste žiadna zmena,ale úplne nový človek pre nich.Vtedy som IB ešte nemala,tak to by ma zaujímalo,či by mi dali nové heslo,to si musím vyzistiť Samozrejme so zrušením účtu sa zrušili aj všetky trvalé príkazy a ja som sa nestačila diviť,keď mi začali chodiť upomienky,že som nezaplatila byt,telefón,elektrinu,poistky......teta za prepážkou mi nepovedala,že si musím zadať na novo všetky príkazy,načo aj,že?

    To s tetou myslíš vážne ?

    Slovenska sporitelna - Internet Banking (IB)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.